18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
smc 2024-08-03, 14:20 1
fengar napisał/a:

A ta choroba to Al



Max Kolonko na coś takiego też cierpi BM

Zgłoś
Avatar
oszukiwacz 2024-08-03, 14:59 1
Ale bezbek.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-08-03, 15:02 2
Geraldinio napisał/a:

a prawacka gówniarzeria już wali sobie konia do fejka



Ty walisz do rudego?
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2024-08-03, 15:04
dżonyłojlker napisał/a:

Kurwa, niewiarygodne



A teraz wyobraź sobie, że ten tekst nie jest aż tak bezczelny i łyknęli by to wszyscy. Kurwa co za czasy, niedługo nikomu w wirtualnym świecie nie będzie można zaufać.
Zgłoś
Avatar
zipi 2024-08-03, 15:09 5
Geraldinio napisał/a:

a prawacka gówniarzeria już wali sobie konia do fejka



według tego gamonia każdy prawak to rasista, tylko dlatego ze traktuje tak samo źle białego i czarnego, to własnie wy lewackie pomioty jestescie rasistami bo stawiacie tych murzynów wyzej niż białych przez to ze oceniacie białych swoją miarą czyli podludzia i dla mnie kazdy lewak to nie człowiek tylko abominacja.
Zgłoś
Avatar
kruszymordziec 2024-08-03, 15:18
Geraldinio napisał/a:

a prawacka gówniarzeria już wali sobie konia do fejka



Lewacka zaś będzie nadstawiać kolorowym
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-08-03, 15:54 1
Oglądałem na żywo. To tutaj to fejk. Na żywo powiedział "nigger"....
Zgłoś
Avatar
Tenbel 2024-08-03, 15:57 1
dżonyłojlker napisał/a:

Pan Babiarz zawsze wydawał mi się w porządku, znakomity profesjonalista i człowiek o ogromnej wiedzy. Teraz szanuję go jeszcze bardziej.



Nigdy go nie lubiłem. Teraz nie szanuję tego śmiecia już wcale. Do wora razem z Kurzajewskim i do jeziora
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-03, 17:02 1
shoe5maker napisał/a:

A teraz wyobraź sobie, że ten tekst nie jest aż tak bezczelny i łyknęli by to wszyscy. Kurwa co za czasy, niedługo nikomu w wirtualnym świecie nie będzie można zaufać.



Nie wiem, jak dla mnie to ten tekst jest i tak zbyt poprawny politycznie - nawet nie wiedziałem, że teraz nie wolno mówić "murzyn"
Głos bardziej mi przypomina Jędrzeja Dupę i ogólnie jest to żałosne, ale dla prawdziwego Pana Babiarza, szacunek.

Tenbel napisał/a:

Nigdy go nie lubiłem. Teraz nie szanuję tego śmiecia już wcale. Do wora razem z Kurzajewskim i do jeziora



Do jeziora to tego nieuka, Chmarę, razem z tym jego "żeśmy".
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-08-03, 17:09
Pierdu pierdu a każdy z was by błagał taką by dała wam dupy ja tam lubię takie egzotyczne
Zgłoś
Avatar
Antyrion 2024-08-03, 18:29
Geraldinio napisał/a:

a prawacka gówniarzeria już wali sobie konia do fejka



Ci to już chłopak zwalił
Zgłoś
Avatar
BorysekKlinga 2024-08-03, 18:52 1
Geraldinio napisał/a:

a prawacka gówniarzeria już wali sobie konia do fejka



Morda pluskwo. Taka ameba jak ty powinna płacić, że może być w gronie sadoli. Ha tfu na Twój ryj
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-03, 19:42 1
tak gwoli ścisłości: nie olimpiada, a igrzyska olimpijskie! olimpiada to okres między igrzyskami! wikipedia za 3,2,1...
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-08-03, 19:43 3
BorysekKlinga napisał/a:

Morda pluskwo. Taka ameba jak ty powinna płacić, że może być w gronie sadoli. Ha tfu na Twój ryj



hehe uderz w stół, a koniobijca się odezwie xd Spokojnie, w przeciwieństwie do twoich faszystowskich poglądów, ja cię nie krytykuję, że się spuściłeś słuchając fejkowe słowa Babiarza.
To jest ta jedna z wielu subtelnych różnic między normalnymi ludźmi o centro liberalnych poglądach, a prawicowymi skurwieńcami chcącymi innym narzucić swoje spierdolone ideologie.
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-08-03, 23:02
Bosun napisał/a:

Lepiej jak prawak wali do tego niż jak lewak wali do baby z chujem



Do chłopa przebranego za babę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie