18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
zonk 2012-07-28, 21:24
francuz3537 napisał/a:

SQT co do niemców to nie chce mi sie wypowiadac bo podzielam zdanie wielu tutaj piszacych. Ale jak widze słowo polaczek, którego uzywasz w kazdym poscie to wiem jedno, ze uzywaja tego slowa ludzie, ktorzy uwazaja sie za lepszych od swoich pracujac na zmywaku zagranica, co pewnie robisz tam w niemczech i obys nie pracowal tam jako (swinka) o ile wiesz o co mi chodzi


Sprostowanie pracowałem, i rzeczywiście czuję się odrobinę lepszy od swoich nie ze względu na pracę tylko że jednak z niemcami lepiej było mi współpracować niż z rodowitymi polakami. Ci to dopiero jeden drugiemu "świnię" podkładali żeby mieć lepiej niż ktoś inny - mimo że są rodakami.
Zgłoś
Avatar
francuz3537 2012-07-28, 21:49
owszem nasi rodacy co niektorzy zagranica potrafia wyjebac swojego, ale te pare osob to nie jest cala Polska, ktora tak osadzasz. tak samo tych kilku niemcow z ktorymi pracowales nie zmieni pogladow niemieckiego narodu. niemiec zawsze bedzie niemcem i dla nas polakow nie polaczkow bo w ten sposob obrazasz sam siebie, niemiecki narod zawsze bedzie zzle postrzegany i vice versa. z reszta zobacz sam ile osob w tych komentarzach broni niemcow oprocz ciebie, bo z tego co widze jestes chyba jedyna tu osoba
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-07-28, 22:11
Żaden burak co tutaj naskakuje nie potrafi podać argumentu dlaczego mam nienawidzić Niemców. Jedynie co słyszę to pierdolenie że zabijali naszych. To już jest przeszłość i jak ktoś jest ograniczony to nie dotrze do niego że tamtych ludzi już niema.
Zgłoś
Avatar
o................c 2012-07-28, 22:23
Twoja wolność a nawet to ze teraz mozesz tu pisac jest krwawicą twojego dziadka pra dziadka i wielu wspanialych ludzi tamtego pokolenia ktorzy wiedzieli co to jest godnosc i nie bali sie isc w ogen miedzy innymi za takie mendy jak ty(specjalnie z małęj).
Szkoda ze nie mozesz im opowiedziec jacy Niemcy sa wspaniali . A Polaczkom to ty mozesz najwyzej buty pucowac.
Zgłoś
Avatar
jackalski 2012-07-28, 22:34 1
juki napisał/a:

szwab zawsze bedzie szwabem. Nienawidze tego kraju i mam do tego osobiste powody, ktorych i tak nie zrozumiesz, bo pewnie dziadka w SS miales. Wedlug Ciebie mam im wybaczyc mord moich przodkow?



Moi dziadkowie wyszli z Warszawy w przeddzień Powstania, miasta które Niemcy rozpirzyli. Po wojnie dekretem Bieruta moja rodzina straciła nieruchomości.

Czyli mógłbym nielubić i Niemców, za to że rozpieprzyli mi miasto, i Ruskich, którzy to co zostało ograbili. Ale taka logika prowadzi donikąd. To jest w linii prostej przedłużenie myślenia 'nie lubię rodziny Nowaków, bo ktoś z Nowaków mi ukradł rower, ergo cała rodzina Nowaków (łącznie z piątą wodą po kisielu) to złodzieje.'
No dobra, może i rodzina Nowaków to złodzieje, ale w przypadku narodu, zwłaszcza takiego, który dał naszej cywilizacji olbrzymi postęp w mechanice, naukach ścisłych, medycynie, psychologii, itd, niechęć do 80 milionów ludzi, bo 'nie lubię ich języka' jest lekko irracjonalny. [/i]
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-07-28, 23:32
orzechccc napisał/a:

Twoja wolność a nawet to ze teraz mozesz tu pisac jest krwawicą twojego dziadka pra dziadka i wielu wspanialych ludzi tamtego pokolenia ktorzy wiedzieli co to jest godnosc i nie bali sie isc w ogen miedzy innymi za takie mendy jak ty(specjalnie z małęj).
Szkoda ze nie mozesz im opowiedziec jacy Niemcy sa wspaniali . A Polaczkom to ty mozesz najwyzej buty pucowac.


Zadam inaczej pytanie bo coś masz z umysłem. Dlaczego dzisiejsi Niemcy mają być nienawidzeni za zbrodnie popełnione przez ich dziadków itd. skoro oni nie są temu w żaden sposób winni.
Zgłoś
Avatar
juki 2012-07-29, 0:00 1
SQT napisał/a:

@up, no i nadal nie napisałeś jaki to masz wielki powód osobisty żeby nienawidzić niemców. Tak jak myślałem, nie lubisz ich bo jesteś malutkim polaczkiem. Jeśli natomiast masz na myśli mord twoich przodków to się użalaj do tych wszystkich nazioli albo jeszce lepiej do samego Adolfa Hitlera którego to teraz gówno obchodzi co se o nim myślisz. Dlatego też daruj se obrażanie Niemców dzisiejszych. Zresztą po co ja to gadam. Niemcy i tak mają w dupie twoje żale.



Tak, szwab dalej bedzie szwabem. Oni sa dumni ze swojej historii i z tego, ze tyle na tym zyskali (grabieze dziel sztuki itp.). No i Polakow tez maja "w dupie z tym uzalaniem" - wywolanie wojny, ktora pochlonela dziesiatki milionow ludzi uszlo im na sucho. Najwidoczniej to wlasnie Ty gowno wiesz. No ale co tam, miluj sobie dalej szwaba, moze w koncu wypuszcza Cie z piwnicy i dadza prace jako zamiatacz na ulicy.
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-07-29, 0:24
Ty jesteś rzeczywiście nierozgarnięty.
Zgłoś
Avatar
o................c 2012-07-29, 11:20 1
gdyby mogli to by zrobili powtórke szwaby ale wiedza ze w dzisiejszych czasach to by caly swiat ich wyjebal za to
Zgłoś
Avatar
Sowikus 2012-07-29, 12:10 1
@SQT, ja rozumiem że oni nie mieli wpływu na to że ich dziadkowe najechali iograbili nas kraj. To idzie zrozumieć, ale kurwa jakim prawem Związek Wypędzonych chce z powrotem swoje ziemie. My tez nie mieliśmy wpływu na to że ich wyjebali, więc nie ma podstaw zeby im te ziemie oddać. Poza tym niby jest im przykro i wstydzą się tego rozdziału historii, ale zagrabionymi dobrami to się cieszą. Więc nie pierdol że nie ma argumentów zeby ich nie lubić.
Zgłoś