18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
banang1o 2012-07-28, 9:04 10
Wiedziałem, że to tu znajdę !
Zgłoś
Avatar
T-Will 2012-07-28, 9:32 76
Spalić cały ten naród!
Zgłoś
Avatar
Exave 2012-07-28, 9:46 4
fajnie że on MACHAŁ i to LEWĄ ręką. Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
kosti7 2012-07-28, 9:52 2
Aj tam przyzwyczajenie z młodosci
Zgłoś
Avatar
jackalski 2012-07-28, 10:21 6
Koleś strollował Niemców, dla przeciętnego Niemca jest to obraźliwy gest. Jeśli media to podchwycą to szybko zidentyfikują tego kretyna. Niezły był też reprezentant Francji, który angielskiej publiczności pokazywał 'fucka'


Tak czy inaczej, wstyd.
Zgłoś
Avatar
k................0 2012-07-28, 10:25 14
niemiec to niemiec oni ciągle myślą o 2 wojnie że przegrali ale warto było spróbować, za kare powinno się im nasz polski rząd wysłać to by rozpierdoli te kraj w 5 lat powolną i sadystyczną śmiercią
Zgłoś
Avatar
KTU 2012-07-28, 10:50 23
kaszyk30 napisał/a:

ale warto było spróbować, za kare powinno się im nasz polski rząd wysłać to by rozpie**oli te kraj w 5 lat powolną i sadystyczną śmiercią



Przykro mi ale to Niemcy wysłali nam swojego rodaka na premiera i są właścicielami największych stacji telewizyjnych w Polsce które promują ten rząd który rozwala nasz kraj powolną i sadystyczną śmiercią. Niemcy wcale się nie zmienili tylko zmienili metody na sprytniejsze i bardziej dyplomatyczne.
Zgłoś
Avatar
shavoth 2012-07-28, 10:54 4
KTU

Dlaczego mając dopiero 20 lat, jesteś tak wyprany politycznie z myślenia? To wina twoich rodziców, czy naprawdę w to wierzysz? Tekst jak u 60-letniego PIS-mohera.
Zgłoś
Avatar
o................c 2012-07-28, 10:56 30
kurwa czemu ja tak nienawidze szwabów niby mi nie nie zrobili i niby to juz inny ludzie ale jak widze te mordy i slysze ten ich zjebany jezyk to mnie normalnie w gardle sciska. Wiem post podszyty jawna nienawiścia i chuj
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-07-28, 10:58 1
jackalski napisał/a:

Koleś strollował Niemców, dla przeciętnego Niemca jest to obraźliwy gest. Jeśli media to podchwycą to szybko zidentyfikują tego kretyna. Niezły był też reprezentant Francji, który angielskiej publiczności pokazywał 'fucka'
Obrazek

Tak czy inaczej, wstyd.



O ile sie nie mylę to nie jest fuck, tylko w średniowieczu Francuzi odcinali angielskim łucznikom palce, aby nie mogli korzystać z łuku. I stad taki gest i stąd taka obraza
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-07-28, 10:59 3
@upup
Zrobili - mordowali twoich rodaków. I to nie są ludzie. Ludzie takich rzeczy nie robią.
Ja też ich nienawidzę, nie wstydzę się tego, mam ku temu powody osobiste i ideologiczne. Szwab zawsze będzie wrogiem.
Zgłoś
Avatar
KTU 2012-07-28, 11:03
@shavoth Nazywając mnie 60-letnim PiS-moherem sam pokazałeś że jesteś politycznie wyprany z myślenia. Ja piszę o tym co widzę i nie sugeruje się żadnymi "autorytetami".
Zgłoś
Avatar
tanazwamusibycdostepna 2012-07-28, 11:28
Gdy tylko zobaczyłem to w TV byłem pewien, że nie widziałem tego po raz osatni
Zgłoś
Avatar
Mycroft 2012-07-28, 11:46
To sobie obejrzyjcie na jutjubie jak żegnany był prezydent Niemiec Horst Koeller dwa lata temu. Capstrzyk, szturmowe hełmy, pochodnie i dużo dużo maszerowania.... Jak za starych dobrych czasów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie