18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
Kamilek1 2013-05-14, 14:07 195
I bardzo dobrze kurwa mać. Co to za moda, żeby na święto flagi naszej ojczyzny wywieszać symbole Unii? Poza tym na urzędach flaga Polski powinna wisieć cały rok a nie tylko w święta.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-05-14, 14:10 12
Polactwo sobie nowe hobby znalazło, w chuj się wzruszyłem. Może tak się po urzędach przejdą i krzyże pozdejmują. One tam wiszą przez cały rok.
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2013-05-14, 14:18 104
Loaloa, ekh chłopczyku który boi się podać nawet swój prawdziwy wiek, nie masz prawa nazywać innych Polactwem, bo sam prezentujesz co najwyżej poziom wioskowego głupka.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-05-14, 14:27 15
Tak z perspektywy czasu myślę że tą sałą UE wymyśliły SZWABY po to by przejąć całą Europę tylko tym razem za pomocą papieru a nie ołowiu... Polskie zakłady i fabryki wykupili i w większości zamknęli i myślicie że z żalem otwarli Polakom granicę żeby mogli u nich pracować za psie pieniądze? Otóż nie - czekali właśnie na to z niecierpliwością aby mieć napływ taniej siły roboczej i młodych pięknych polskich kobiet (tych wyjeżdża tam najwięcej). Myślicie że szwaby obawiali się Polaków na rynku pracy? ŻE CO KURWA? A Turki i inne brudasy co tam siedzą od dawna to chuj - ich to się nie boją tak? Większość z ciapatych jak nie wszyscy w szwabii siedzi na zasiłkach rodzinnych... a Polacy jadą tam przede wszystkim do PRACY. A Polki do łóżek szwabów.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-05-14, 15:08 23
Ta cała ue to nam po chuju była potrzebna trzeba było brać przykład z Norwegii... Byliśmy w tych samych traktatach handlowych i NATO to na chuj nam ta unia... Tylko po to żeby nam nie płacili na granicach za transport, zniszczyć nasze cukrownie, mleczarnie, kopalnie węgla, stocznie, zmienić korzystnie prawo i wyprzedać za psie pieniądze majątek narodowy bez pośredników... Za to dostaliśmy swobodne poruszanie sie po innych krajach ---> oooo kurwa dzięki wielkie jakby wcześniej przekroczenie granicy było niemożliwe bez pierdolonego paszportu... Miejsca pracy na zachodzie powiecie, a mogłeś wcześniej tez jechać za pracą... Nic się nie zmieniło wiara i tak w większości na czarno zapierdala...
Zgłoś
Avatar
twojastaraluz 2013-05-14, 15:19 62
Po zimnym piwie dla tych panów.

Zgłoś
Avatar
CYPRIAN 2013-05-14, 15:23 21
jak wprowadzą jeszcze swoją walutę bez orła i królów to mnie chuj strzeli w słoneczny dzień
Zgłoś
Avatar
LamaBojowa 2013-05-14, 15:34
haha nieznani
Zgłoś
Avatar
n................2 2013-05-14, 15:38
Bez oglądania daje piwo za sam opis.
Zgłoś
Avatar
sługaSzatana 2013-05-14, 16:00
Gdzie mam wysłać tę kratę piwa?
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-05-14, 16:10 29
Przy okazji zdejmować jeszcze jedną flagę, która notorycznie jest wieszana w święta państwowe, mimo że to flaga obcego kraju:


Zgłoś
Avatar
pyra15 2013-05-14, 16:23 3
Bardzo dobrze! Jak dla mnie flaga narodowa powinna wisieć przez cały rok obojętnie czy to w urzędach czy w blokach, domach.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2013-05-14, 16:30 1
Założę się, że obie flagi wiszą sobie cały rok. Ale jak to w tym gównianym internecie - ktoś dojebał opis, że zostały wywieszone niby na dzień święta flagi i debile się podniecają. Za chwilę jeszcze się okaze, że ten chuligański wybryk kradziezy flagi odbył się w gołe nie w związku z świetem flagi. A widoczni chuligani-pseudo patrioci - w swoich oknach żadnej falgi nie mają (bo jeszcze nie zdążyli ukraść)
Zgłoś
Avatar
n................e 2013-05-14, 16:31 1
Niech żyje UE, nie podoba się to wypierdalać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie