18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
wpr 2018-09-08, 17:10
Shotterr napisał/a:

Przeciwnik ma broń, rozsądnym wyborem jest zabranie karabinka szturmowego będącego na wyposażeniu radiowozu. Wszystko spoko gdyby pan policjant wziął też magazynek do ww karabinka FUCK



Pewnie miał wpięty magazynek, tylko przypadkiem go zrzucił... AR15 ma zwalniacz magazynka w takim miejscu, że kładąc palec wzdłuż komory zamkowej można się czasem mocno zdziwić. Poza tym stres, adrenalina itd...
Zgłoś
Avatar
Isthistheend 2018-09-08, 17:58
profesjonalna sytuacja, jeden bez magazynka, drugi wali randomowo w szybe
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2018-09-08, 18:12 2
Isthistheend napisał/a:

profesjonalna sytuacja, jeden bez magazynka, drugi wali randomowo w szybe



Obejrzałeś film, czy tylko tak sobie pierdolisz radośnie z przyzwyczajenia...?
Zgłoś
Avatar
Paulek243 2018-09-08, 18:23 1
1;44 "drop me m4 plz"
Zgłoś
Avatar
Jasiul 2018-09-08, 18:28 1
Laska go zajebała! Tak! TAK! Teraz nie pójdzie się dymać z nerdami do ichniejszego nieba. Aleś mi dzień tym filmikiem poprawił
Zgłoś
Avatar
Luksus40percent 2018-09-08, 22:06
To nas czeka predzej lub pozniej! Hameryka ma ten plus ze mozesz miec bron i odjebac zjeba! A my mozemy na 112 albo dac sie zapierdolic! Kazdy powinien miec prawo do obrony!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
dziobak90 2018-09-08, 22:09
Już to kiedyś pisałem, ale tylko broń palna wyrównuje szansę kobiety i mężczyzny w patrolu terenowym
Zgłoś
Avatar
realign 2018-09-09, 12:57
pudel82x napisał/a:

no i po sprawie a np. w Irlandii nie ma nawet policji tylko jest "garda" która ma uprawnienia podobne do naszej straży wiejskiej, no i oczywiście mają jedynie paralizatory.Mają oczywiście jakieś tam gdzieś ekipy z prawdziwymi spluwani, ale na pewno nie na każdym kroku, więc zanim by tacy przyjechali to koleś by zdążył kilka magazynków opróżnić i zwiać.Nie przepadam za uesa, ale to mi się podoba że każdy glina ma przy sobie gnata, pierwszy lepszy pyk zrobi i ludzie mogą spokojnie wracać za swoje biureczka.



Niby Irlandczycy to bitny naród, może przeciętna matka z dzieckiem napierdoli terroryści a garda jest by chronić przed obywatelami
Zgłoś
Avatar
dominator76 2019-05-04, 21:26
zawsze mnie zastanawiało jak można być tak tempym...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-05-04, 22:22
dominator76 napisał/a:

zawsze mnie zastanawiało jak można być tak TEMPYM...


No właśnie jak? Haha
Zgłoś