18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Dickk 2015-01-15, 20:19 7
@frezarkacnc
Jak mozna byc tak tepym? Jak ty rano w lustro kazdego dnia spogladasz?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2015-01-15, 20:20 3
Endoowulator, ale żeś się rozpędził Nie mówiłem tylko i wyłącznie o bitwie o Anglię, ale o całokształcie. Wiesz jaka była największa akcja wojskowa Angoli podczas drugiej wojny światowej? Była to "ewakuacja wojsk brytyjskich z Francji" czyli mówiąc wprost - masowe spierdalanie w popłochu przed nadchodzącymi niemcami. Potem siedzieli podesrani na wyspie i średnio chętnie dołączali się do akcji organizowanych przez USA, jak lądowanie w Normandii. Lubię Angoli, ale historia nie ma lubię/nie lubię, tylko mówi, że to naród biernych tchórzy i zdrajców, prawie jak Francja.

A co do samej bitwy o Anglię - Polacy jej nie wygrali za Angoli, może nawet Angole by ją wygrali bez Polaków, ale byłoby to pyrrusowe zwycięstwo, a Londyn musieliby budować od nowa.
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2015-01-15, 20:20
@up
Nie załapałeś delikatnie mówiąc..
Zgłoś
Avatar
Leet 2015-01-15, 20:40
oczywiście Polak z ruskim akcentem
Zgłoś
Avatar
sorra18 2015-01-15, 21:00 2
Ogolnie Polacy sa lubiani problem tylko ze duzo patoli wypierdala z kraju i robia chujowa opinie. A zarazem tez duzo starszych osob ktore jada jebac na rodzine i maja wyjebane chca zarobic a jedyna rozrywka to chlanie, maja wyjebane w nauke jezykow obcych a zarazem w opinie bo po splacie kredytow i tp wracaja. Niestety tez dopierdalaja oliwy do ognia. I za granica dobrze o tym wiedza natomiast boli najbardziej fakt ze nasi patole i chlejusy dziadki i inni pracuja lepiej niz zdrowi tubylcy w sile wieku to dopierdala ludzi na zachodzie do bialej kosci. Szkoda tylko ze mamy taka mentalnosc ze sie chujamy i wysmiewamy nawzajem czy to w kraju czy za granicami kraju.
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2015-01-15, 21:21 3
Cos wam opowiem.
Mieszkam w uk od 10 lat. Mam wyzsze wyksztalcenie. Zaluje. W anglii spelnilem marzenie swojego zycia - pracuje na koleji. Tory ukladam. Jestem robolem.
Nie ma na koleji polakow, bo potrzebny jest dobry jezyk i krzepa. Polak jak ma jedno to nie ma drugiego. Praca jest meska. Glownie wojacy i kryminalisci pracuja na koleji.Wszystko jest ciezkie albo bardzo ciezkie. Mi to nie przeszkadza. Traktuje to jako zabawe i silownie i do tego mi placa. Zaczelo sie od robienia sobie jaj. Chlopaki w 4 przyniesli agregator ja go odnioslem samemu. Szyny nie dalo sie przesunac przez 10 minut to poszedlem i przesunalem. Zgialem na pol taka pyde ( taki dlugi stalowy pret) , to przyszedl chlop i powiedzial, ze od 15 lat pracuje na kolejii i czegos takiego nie widzial. Biegalem z podkladami na ramieniu, to przyszedl facet i powiedzial, ze mam isc sobie usiasc, bo to niesprawiedliwe, bo inni sie opierdalaja a ja pracuje. Wiecie co? Spotkalem sie z taka iloscia szacunku, jak nigdy przedtem. Potem juz nawet nie musialem zapierdalac. Nie raz bylo tak, ze anglicy zapierdalali a ja siedzialem i wolali mnie tylko jak trzeba bylo krzepy i pomyslunku. Czasem nawet z vana nie wychodzilem, tylko filmy cala noc ogladalem. W krotkim czasie wyrobilem sobie opinie i praca byla zawsze. Czesto gesto szedlem do pracy w celach towarzyskich. Takze, te zarty, chociaz troche przerysowane wynikaja z szacunku i nierzadko podziwu. Teraz mozecie mnie jebac
Zgłoś
Avatar
e................a 2015-01-15, 21:55
Dickk napisał/a:

@frezarkacnc
Jak mozna byc tak tepym? Jak ty rano w lustro kazdego dnia spogladasz?



Normalnie spoglądam. Nie kwestionuje faktów historycznych ale nie popadajmy też w skrajności. Polacy odznaczyli się w walce na wielu frontach II wojny światowej ale na każdym z tych frontów byli tylko jakąś częścią wszystkich sił alianckich, które TEŻ WALCZYŁY.
Zgłoś
Avatar
diegoYam 2015-01-16, 0:15 1
@frezarkacnc
Popieram Dickka, za rzutki to ty nie jesteś Jak można, aż tak nie czaić ironii. Jeżeli nie trolling to ręce opadają
Zgłoś
Avatar
!Timon 2015-01-16, 0:27
@frezarkacnc

W czasie bitwy o Anglię amerykanie jedyne czym pomagali to sprzętem. Sprzęt sam z siebie nie walczy, potrzebni są fachowcy. I oczywiście MASZ RACJĘ, że byliśmy częścią tej machiny ale byliśmy w tamtym momencie niezbędną częścią. Straty Aliantów: 1087, Niemców: 1733.

Polacy zestrzelili ok 200 niemieckich maszyn to oznacza, że bez nas straty wyniosłyby 1533. Teraz należy wziąć pod uwagę, że Niemcy mając przeciwko sobie o 5% mniejsze siły straciliby mniej maszyn i zadaliby też większe straty. Ciężko zgadywać o ile ale trzeba patrzeć na to tak 1533>x i 1087<y.
Wynik dążyłby do remisu przy czym to nie Niemcy byłyby regularnie bombardowane.

Jakoś Rosjanie nie mają kompleksów odnośnie II WŚ i są święcie przekonani, że byli naszymi wybawicielami (chuj tam atak 17.09), a Amerykanie uważają się za zbawców ludzkości chociaż to ich obywatele zainstalowali Hitlera wspierając go finansowo.
Tam gdzie jest to uzasadnione należy być dumnym i to manifestować. Do zarzygania, aż największy tłuk z zachodu będzie to wiedział.
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2015-01-16, 1:35
Nie widze w tym obrazy. Jedynie taką, że turas udaje Polaka.
Zgłoś
Avatar
c................s 2015-01-16, 2:25
BongMan napisał/a:


Anglik jest biały (jeszcze) i Polak jest biały, więc jaki do chuja budynia rasizm?



Anglik jest jeszcze biały ale tylko w brytyjskiej telewiziji publicznej.

STOP ISLAMIZAJI EUROPY !

Muslim macht must !
Zgłoś
Avatar
manriusz 2015-01-16, 9:38
Zabawny filmik.Nie widzę powodu do obrażania się.Siedzę w UK kilkanaście lat i nie raz widziałem szacunek u Angoli do Polski i Polaków.Z drugiej strony widziałem kupę tępych brytoli.Największymi tumanami są słynni angielscy robole w białych vanach.Wszystko wiedzą najlepiej, zero kultury, nienawidzą obcokrajowców, swoich też.Żaden nie ustąpi drogi, zajeżdzają drogę, drą pyski, kurwami sypią na prawo i lewo.
Po niektórych postach na forum widzę że ludzie myślą iż Angole są tacy zajebiści.Mylne postrzeganie.Ogólnie ludzie grzeczni i nie zazdrośni.Szanują innych jeśli widzą że obce nacje coś wnoszą do społeczności.Bezmózgi trafiają się jak wszędzie.
Zgłoś
Avatar
danka121 2015-01-16, 9:56
jest coś takiego jak rasizm kulturowy panie krabie.

BongMan napisał/a:


Chłostałbym kutasem (specjalnie bym nie mył przez tydzień) po ryjach zjebów, którzy niewłaściwie używają słowa "rasizm".
Anglik jest biały (jeszcze) i Polak jest biały, więc jaki do chuja budynia rasizm?

Zgłoś
Avatar
Dickk 2015-01-16, 22:08
conderus napisał/a:



Anglik jest jeszcze biały ale tylko w brytyjskiej telewiziji publicznej.

STOP ISLAMIZAJI EUROPY !

Muslim macht must !



O ile nie lubie muslimow, to do chuja pana, przestancie pierdolic, jak nie macie pojecia jak to wyglada. Racja, Londyn, to w niektorych miejscach istne emiraty arabskie. Mniejsze miasta, maja po maksymalnie 1% ciapatosci. Zalezy gdzie jeszcze. Wieksze miasta, poza Londynem, zwykle maja po prostu jedna dzielnice, takie "getto", gdzie siedzi od chuja brudasow. Generalnie straszne pierdolenie. Problem narasta, ale wciaz jest marginalny. Moznaby to kurestwo, na moje oko, rozgonic w miesiac.
Zgłoś
Avatar
marna 2015-01-18, 11:09 1
zielak300 napisał/a:

jebać angoli



zawsze to jakaś szansa na poruchanie
Zgłoś