18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
lorddiod 2015-01-15, 17:55 24
tak jest! doją ci tu w UK ujową robote a ty z nudów coś ekstra zrobisz a oni potem zachodzą w głowe jak Ty bez University i doktoratu inżyniera to zrobiłeś w 15 minut???
Mówi się, że to szczury przeżyją wojne atomową... a polacy jeszcze uprzątną cały ten syf i biznes na tym zrobią.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2015-01-15, 18:10 43
opu napisał/a:

o polakach w UK podobno nasi odbierają to jako rasizm


Chłostałbym kutasem (specjalnie bym nie mył przez tydzień) po ryjach zjebów, którzy niewłaściwie używają słowa "rasizm".
Anglik jest biały (jeszcze) i Polak jest biały, więc jaki do chuja budynia rasizm?
Zgłoś
Avatar
wodzwioski 2015-01-15, 18:10
Żarty żartami ale powoli tak zaczyna wyglądać rzeczywistość
Zgłoś
Avatar
opu 2015-01-15, 18:34 17
BongMan napisał/a:


Chłostałbym kutasem (specjalnie bym nie mył przez tydzień) po ryjach zjebów, którzy niewłaściwie używają słowa "rasizm".
Anglik jest biały (jeszcze) i Polak jest biały, więc jaki do chuja budynia rasizm?



Zgłoś
Avatar
BongMan 2015-01-15, 18:38 11
@up
Mnie tam takie żarty nie obrażają, nawet się pośmiać idzie, ale abstrahując od tego, to Angole powinni okazywać naszemu narodowi przynajmniej jakiś szacunek. Bo gdyby nie Polacy to teraz zamiast słowa "welcome" by mieli słowo "wilkommen".
Zgłoś
Avatar
ramzei 2015-01-15, 18:54 13
"W Polsce byłem neuropatologiem, ale tu jako hydraulik mam dużo lepiej..." Jakie to prawdziwe... : )
Zgłoś
Avatar
marcin1221 2015-01-15, 19:12 5
Ktoś niedawno powiedział "Dlaczego inni się z Nas śmieją? Bo my nie potrafimy".
Zgłoś
Avatar
n................h 2015-01-15, 19:21
Fake. On nie ma wąsów
Zgłoś
Avatar
zielak300 2015-01-15, 19:30
jebać angoli
Zgłoś
Avatar
e................a 2015-01-15, 19:37 3
W UK jeszcze nie byłem ale facet, który mieszka tam 12 lat mówił mi, że cholernie sobie cenią polskich specjalistów (czyli takich, którzy mają konkretny zawód i są w nim biegli) ponieważ robimy solidną robotę.
Zgłoś
Avatar
Vercetti1988 2015-01-15, 19:42 4
Bardzo dobra satyra, szkoda, że taka prawdziwa. Polacy już chyba nigdy nie wstaną z kolan. Powinniśmy być bardziej szanowani od chociażby niemców czy Anglików, bo mamy więcej wiedzy, więcej umiejętności i jesteśmy bardziej inteligentni, Niestety, jesteśmy też zbyt skromni, a powtarzane przez lata stereotypy o głupich Polakach sprawiły, że zaqczęliśmy w nie wierzyć... Dlatego ejst tak jak jest.
Zgłoś
Avatar
Endoowulator 2015-01-15, 19:43 7
@BongMan
Tak, to tylko i wyłącznie dzięki polskim dywizjonom w UK (które między rokiem 1940 a 1945 zestrzeliły łącznie ok. 750 maszyn Luftwaffe czyli mniej więcej tyle samo, ile łącznie samolotów alianckich zestrzeliło pięciu najlepszych pilotów Luftwaffe w czasie II WŚ) Anglicy mogą mówić teraz po angielsku, a nie po niemiecku. Wcale nie dzięki własnemu ogromnemu wysiłkowi, determinacji i cwanej logistyce, wcale nie dzięki pomocy USA czy Kanady, ale właśnie dzięki polskim pilotom, bez których mielibyśmy dziś globalną 1000-letnią Rzeszę. Tak właśnie było.
Zgłoś
Avatar
e................a 2015-01-15, 20:05 1
Endoowulator napisał/a:

@BongMan
Tak, to tylko i wyłącznie dzięki polskim dywizjonom w UK (które między rokiem 1940 a 1945 zestrzeliły łącznie ok. 750 maszyn Luftwaffe czyli mniej więcej tyle samo, ile łącznie samolotów alianckich zestrzeliło pięciu najlepszych pilotów Luftwaffe w czasie II WŚ) Anglicy mogą mówić teraz po angielsku, a nie po niemiecku. Wcale nie dzięki własnemu ogromnemu wysiłkowi, determinacji i cwanej logistyce, wcale nie dzięki pomocy USA czy Kanady, ale właśnie dzięki polskim pilotom, bez których mielibyśmy dziś globalną 1000-letnią Rzeszę. Tak właśnie było.



Już nie pierdol. Były polskie dywizjony 302 i 303, nasi piloci bohatersko walczyli i przyczynili się do zwycięstwa ale tylko PRZYCZYNILI. Rozumiem, że jesteś dumny z tych faktów historycznych, ja też ale nie stawiaj sprawy na ostrzu noża, że to tylko dzięki Polakom bo odnoszę wrażenie, że poniosły cię emocje jak małe dziecko.
Zgłoś
Avatar
wolo1994 2015-01-15, 20:17
Dzięki Polakom Anglicy wygrali bitwę o Anglię, polskie dywizjony zestrzeliły najwięcej samolotów wroga a dzięki nam mają np. spruce czyli świerk.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie