18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Ligerius89 2014-02-09, 19:12 2
Pewnie te combi wracało z Rosji z paliwem
Zgłoś
Avatar
mastmc 2014-02-09, 19:16 1
Mam nadzieje że kierowca kombi za swoją głupotę zginął na miejscu
Zgłoś
Avatar
~krzys.toxic 2014-02-09, 19:24
Wykurwił aż miło
Zgłoś
Avatar
S.T.U_Cummins 2014-02-09, 19:27
Ja bym napierdalał w kierowce a nie w tył !
Zgłoś
Avatar
El_Vito 2014-02-09, 19:40 12
Widoczność do dupy, a gość zapierdala to niech się nie dziwi, że zaliczył dzwona. Gdyby jechał rozsądnie to by zdążył zareagować.
Zgłoś
Avatar
macior13 2014-02-09, 20:39 43
"Widoczność do dupy, a gość zapierdala to niech się nie dziwi, że zaliczył dzwona. Gdyby jechał rozsądnie to by zdążył zareagować. "

zrób prawko wtedy się wypowiadaj ...
Zgłoś
Avatar
markop4321 2014-02-09, 21:15
Wina debila w pasku. Trzeba bylo jebać prosto w kierowce.
Zgłoś
Avatar
w................4 2014-02-09, 21:15 22
El_Vito napisał/a:

Widoczność do dupy, a gość zapierdala to niech się nie dziwi, że zaliczył dzwona. Gdyby jechał rozsądnie to by zdążył zareagować.


Twój post jest tak głupi, że aż mi się smutno zrobiło...
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2014-02-10, 0:57 9
Kurwa, każdy kto propsuje prześmiewców El_Vito powinien oddać prawko w swoim macierzystym WK...
Zgłoś
Avatar
blachahaha 2014-02-10, 7:17 1
Widzę że mamy takich ekspertów drogi że zaczynam się bać. Uczono mnie całkiem innych przepisów drogowych.

Eksperci wiesiors4,macior13 i ci co dali wam piwka, chcecie nam wmówić że pierwszeństwo ma ten za nami? Że nie mogę skręcać w lewo jeśli nie jestem sam na drodze? No to ja się boję że po prostu nie umiem jeździć. Cholera, word, instruktorzy i całe moje miasto nie umie nic o przepisach drogowych.

Teraz wiem że jak ktoś pierdolnie mnie w tył to moja wina, nie potrzebnie wyjeżdżałem z domu.
Zgłoś
Avatar
wildu88123 2014-02-10, 7:47 13
@up
ja widzę natomiast, że to raczej Ty nie znasz się na przepisach drogowych. Zanim zaczniesz manewr skrętu, zawracania czy wyprzedzania (zakładając że nie ma skrzyżowania a linia jest przerywana) MUSISZ upewnić się czy ktoś nie zaczął wyprzedzania przed Tobą. Kombiak zawinił i nic tego nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
blachahaha 2014-02-10, 7:52 2
@wildu88123
Ciekawe jak by miał się upewnić że nic nie jedzie? A co z zasadą zachowana ostrożności? Coś stoi na prostej drodze to chyba jednak nie jest normalne i trzeba zwolnić bo nie wiadomo co się dzieje.

Jeszcze dodam że manewr rozpoczyna się od momentu zasygnalizowana. Nie oznacza to że kierunkowskaz włącza się w trakcie skrętu tylko min.5 sekund przed manewrem.
Zgłoś
Avatar
cncvb 2014-02-10, 8:26 6
@up jesteś idiotą, a kierowca w passacie od razu wpakował się na lewą stronę.
Zgłoś
Avatar
w................4 2014-02-10, 8:37 11
blachahaha napisał/a:

Eksperci wiesiors4,macior13 i ci co dali wam piwka, chcecie nam wmówić że pierwszeństwo ma ten za nami?


Chcesz nam wmówić, że możemy podczas manewru zawracania wpierdolić się pod pierwszy lepszy pojazd i będzie to nie nasza wina? Paszoł na chuj, nie wyjeżdżaj poza ten swój Zamość...
Cytat:

Że nie mogę skręcać w lewo jeśli nie jestem sam na drodze?


Kurwa, masz najpierw spojrzeć w lusterka, czy swoim manewrem nie wymusisz pierwszeństwa jak tutaj nie miał dobrej widoczności zza ciągnika, to nie powinien tak śmiało debil wyjeżdżać. Ale śmiało, też tak rób, będzie jednego debila nie potrafiącego jeździć debila mniej. Spróbuj na autostradzie
Cytat:

Teraz wiem że jak ktoś pierdolnie mnie w tył to moja wina, nie potrzebnie wyjeżdżałem z domu.


Czuję, że ktoś Cię już kiedyś pierdolnął w tył łba, że tak pierdolisz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie