18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Omlet
Keczup667 • 2011-06-22, 17:22
W pewnej ślicznej, małej, miejscowości, pogotowie dostało zgłoszenie :
- Chciałabym wezwać karetkę
- A co się stało? Jakieś obrażenia?
- Tak, poparzenie, rana cięta, krwawiąca, stłuczenie
-Dobrze, wysyłamy karetkę
Sanitariusze, zastawiając się co mogło się stać, że dostali wezwanie na trzy jakże dziwne schorzenia, pojechali pod wskazany adres.
Dzwonią do drzwi, otwiera kobieta z torebką lodu przy głowie.
Sanitariusze spytali :
-a gdzie reszta zgłoszonych dolegliwości?
Kobieta zaprosiła sanitariuszy do pokoju, gdzie na kanapie leżał mąż, przykryty zakrwawionym ręcznikiem, z woreczkiem lodu przy przyrodzeniu i z wielkim bólem na twarzy.
Sanitariusze nie wiedząc o co chodzi zapytali:
-czy ktoś może w końcu wytłumaczyć co tu się stało?
Kobieta opowiedziała historię:
Rano, mąż chciał zrobić mi niespodziankę i przyrządzić moje ulubione omlety. Gdy zeszłam do kuchni i to zobaczyłam, ogarnęło mnie takie wzruszenie, że z wdzięczności zapragnęłam mu zrobić loda. Uklękłam przy kuchence i zaczęłam działać. Mąż w tym czasie smażył omlety. Akurat złożyło się tak, że w momencie gdy podrzucał tego omleta, zrobiło mu się tak dobrze, że z wrażenia wylał mi cały olej na plecy. Ja z bólu zagryzłam to co miałam w ustach. A on z bólu jebnął mnie patelnią w łeb.
Jaka jest przestroga?
Nigdy loda dla faceta, który smaży Ci omleta
Ave!
Zgłoś
Avatar
lesiot 2011-06-23, 12:37
Bo mam rację i nie narzucam swoich przekonań, bo nie ma czegoś takiego jak "ból na twarzy", więc nie bądź taki wyrywny bo Ci żyłka pierdząca strzeli...
Zgłoś
Avatar
paździerzowy 2011-06-23, 14:00
Patrzę, że duża liczba komentarzy więc myślę sobie wejdę zobaczę jakieś ciekawe riposty, teksty.... a tu do kurwy nędzy wykład z języka polskiego... Rozumiem, że jak ktoś napisze bul ktury rze lub coś tak rażącego to trzeba mu zwrócić uwagę, ale o taką pierdołę tak się spierać?
Zgłoś
Avatar
zelbetonowy_kamil 2011-06-23, 17:08
Za pierdolnięcie patelnią daje piwo
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2011-06-23, 17:41
Widać, że autor z wioski pod Białymstokiem. Tylko tam powiedzieliby "robić loda DLA faceta". Ja mam ból na twarzy (wypisany), kiedy czytam taką polszczyznę.
Zgłoś
Avatar
edge 2011-06-23, 19:23 1
lesiot napisał/a:

Bo mam rację i nie narzucam swoich przekonań, bo nie ma czegoś takiego jak "ból na twarzy", więc nie bądź taki wyrywny bo Ci żyłka pierdząca strzeli...



Kurwa Miodek uspokój się. Każdy chyba zrozumiał ocb w tym kawale, ale ty pierdolisz jakieś głupoty. Chuj nas to obchodzi jak to się pisze. Mam ból w stopie, popraw mnie i się dowartościowuj dalej.
Zgłoś
Avatar
abominacja 2011-06-23, 23:39 1
Od kiedy to się kurwa omleta podrzuca?
Zgłoś
Avatar
lukasz 2011-06-24, 1:11
Poziom tego tekstu jest żałosny, nie mogę nazwać go kawałem!
Szanowni użytkownicy Sadistica! Wrzucajmy 1 dobry kawał na miesiąc, niż ciągle takiego gówna, że aż mam wyrzuty sumienia że straciłem tyle cennych sekund na czytania tego gnoju, chujni, żenady, marnych wypocin ludzi, którzy chcieliby być śmieszni.
Paraolimpiada.
Zgłoś
Avatar
kamil66 2011-06-24, 23:53
lukasz napisał/a:

że aż mam wyrzuty sumienia że straciłem tyle cennych sekund na czytania tego gnoju



No, cenne, że ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
ziemowit128 2011-06-25, 17:32
w pogotowiu nie pracują sanitariusze tylko ratownicy zjebie jeden
Zgłoś
Avatar
aroku 2011-06-27, 19:22
Zawsze rozbrajają mnie tacy ludzie jak ziemowit128,ktoś tylko jakiś mały,nieistotny błąd zrobi to ten już miesza go z błotem myśląc jaki to zajebisty nie jest...
Zgłoś