18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
bercisko 2023-08-16, 13:50 19
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2023-08-16, 14:06 3
Ciekawe czy przy pedziach też tak zrobi...
Zgłoś
Avatar
tajfunkanalia 2023-08-16, 14:10 9
Wypiął przepuklinę i zadowolony. Istny tytan.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2023-08-16, 14:13
Babę mroczki wzięły. Rozejście to
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-16, 14:28 10
Takich ludzi to ja szanuję
Zgłoś
Avatar
bebini 2023-08-16, 15:47 3
do utylizacji gnojek
Zgłoś
Avatar
Polacco Sivusco 2023-08-16, 15:55 4
Tam jakiś cios wibrującej pięści musiał być , bo pani w różówym padła po kilku dobrych sekundach
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-08-16, 15:58 31
Polacco Sivusco napisał/a:

Tam jakiś cios wibrującej pięści musiał być , bo pani w różówym padła po kilku dobrych sekundach



Stare baby tak mają. Najpierw sprawdzają, czy w okolicy są jacyś kandydaci na rycerzy, co to nawet starą kurwę będą ratować, i gdy oceniają, że im się opłaci upierdolenie ubrania i ryzyko oczka, to nagle i teatralnie mdleją.
Największa frajda, gdy się pomylą w ocenie i nikt się nie ruszy.
Wtedy leżą, drą ryja, a po paru minutach wstają i wracają do domu.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-08-16, 17:40 2
Stara symuluje jak Neymar, powinien jej poprawić
Zgłoś
Avatar
Rohnin 2023-08-16, 20:10 3
Gość miał dość pasywnej agresji i nie wiedział jak sobie z tym poradzić, nie wybrał najlepszego rozwiązania... z drugiej strony te baby nie miały żadnego instynktu samozachowawczego... żadnego.
Długo myślałem, że ludzie powinni się szanować, tak po prostu i także na chodnikach. Dalej tak myślę, ale chodzić między ludzkim gównem nauczyłem się dopiero niedawno... zdradzę wam sekret - trzeba udawać ślepego idiotę (zgadza się, udawać; tak naprawdę dobrze wiesz co robisz lub z kim się mierzysz) i kurwa zajęło mi to prawie 30 lat. Dlatego nie szkoda mi tych szanownych kobiet, dla których jak wiadomo świat jest tak niebezpieczny, że wszędzie muszą spodziewać się zagrożenia.
I tak, już zesrałem się myśląc o swej zajebistości + ręka wyruchana, a latarnia mego intelektu nie świeci zbyt jasno, mam to w dupie, takie są fakty kurde.
Zgłoś
Avatar
parapsychol 2023-08-16, 20:23
Polacco Sivusco napisał/a:

Tam jakiś cios wibrującej pięści musiał być , bo pani w różówym padła po kilku dobrych sekundach



uderzenie w piers moze zatrzymac serce, co ciekawe jesli bys spadal z wysokosci na linie i gwaltownie sie zatrzymal, to aorta moze wyskoczyc
Zgłoś
Avatar
DziadMróz 2023-08-16, 21:22 2
SkoPio1 napisał/a:

Stare baby tak mają. Najpierw sprawdzają, czy w okolicy są jacyś kandydaci na rycerzy, co to nawet starą kurwę będą ratować, i gdy oceniają, że im się opłaci upierdolenie ubrania i ryzyko oczka, to nagle i teatralnie mdleją.
Największa frajda, gdy się pomylą w ocenie i nikt się nie ruszy.
Wtedy leżą, drą ryja, a po paru minutach wstają i wracają do domu.


parapsychol napisał/a:

uderzenie w piers moze zatrzymac serce, co ciekawe jesli bys spadal z wysokosci na linie i gwaltownie sie zatrzymal, to aorta moze wyskoczyc


Babka dostała strzał w krtań i nie mogła złapać oddechu. Postała dopóki miała oddech i fiknęła.
Zgłoś
Avatar
URAGE 2023-08-16, 22:40 2
SkoPio1 napisał/a:

Stare baby tak mają. Najpierw sprawdzają, czy w okolicy są jacyś kandydaci na rycerzy, co to nawet starą kurwę będą ratować, i gdy oceniają, że im się opłaci upierdolenie ubrania i ryzyko oczka, to nagle i teatralnie mdleją.
Największa frajda, gdy się pomylą w ocenie i nikt się nie ruszy.
Wtedy leżą, drą ryja, a po paru minutach wstają i wracają do domu.



Pierdolisz tak bo to nie twoja stara jebli na pasach, okradli pod sklepem czy jak tutaj pierdolneli bez powodu na chodniku.
Cwel najebany czy nie pierdolnal babki bez powodu bo jest smieciem ludzkim do utylizacji i tyle w temacie.

motylekwbrzuchu napisał/a:

Takich ludzi to ja szanuję



W Radłowie ostatnio był spęd tych twoich idoli, jednego nawet odjebali
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-16, 23:06
URAGE napisał/a:

jednego nawet odjebali



Sam się odjebał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie