18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Juzwa 2021-08-15, 18:35 38
Następna pizda, której wydaje się, że wszystko jej wolno.
Zgłoś
Avatar
Payan 2021-08-15, 18:57 11
Skoro ona twierdzi że pies nie musi mieć kagańca, gratulację dla niej. Jest kurwa w autobusie a nie poza.
Zgłoś
Avatar
mar077 2021-08-15, 19:00 6
Kurw jeszcze sapał i kopał. Za mało dostał
Zgłoś
Avatar
100imiQtas 2021-08-15, 19:00 4
Jakby pies nie gryzł t9 by z głodu zdechł. Wystarczyło słuchać poleceń zamiast tarzać się w trawie.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-08-15, 19:06 2
Nie tam żeby cos ale mój owczarek belgijski by ich obu naraz zagryzł. Straz miejska to są pod psy bez matury wykręci spod całodobowego.,

Oczywiście jak Halman napisał w zależności od regulaminu przewoźnika z pasem można jechać lub nie a kaganiec zawsze być musi.
Zgłoś
Avatar
djted 2021-08-15, 19:10 10
W normalnym kraju to ludzie pomogliby straznikom miejskim czy policji. U nas wszyscy siedza z pizdami
Zgłoś
Avatar
35i 2021-08-15, 19:14 18
djted napisał/a:

W normalnym kraju to ludzie pomogliby straznikom miejskim czy policji. U nas wszyscy siedza z pizdami



Ludzie tacy są. Do mnie kiedyś pasażerowie w tramwaju mieli pretensje, że wyjebałem śmierdzącego lumpa z wagonu. Może oni lubią jeździć w smrodzie, ja nie.
Zgłoś
Avatar
Namex 2021-08-15, 19:22 21
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Masz rację, ale ta pizda uważa inaczej...
"Główna bohaterka filmu została upomniana podczas postoju na pętli metro Młociny przez kierowcę autobusu o to, że jej pies (rasy husky) nie posiada kagańca. Kobieta w chamski sposob stwierdziła, że psy tej rasy założonego kagańca mieć nie muszą. Kierowca zadzwonił po straż miejską, jednak po chwili musiał już ruszyć z pętli."



Wkurwiaja mnie takie pizdy. Nawet do weterynarza skurwysyny potrafia z psem bez smyczy i kaganca wejsc. Gdzie pelno ludzi z roznymi zwierzakami siedzi.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-08-15, 19:39 15
Kiedy wprowadzą dożywotni zakaz korzystanie z usług publicznych dla takich kurew? Niech sobie sanki dla swojego hujskiego kupi i niech on ja wozi.
Zgłoś
Avatar
mar077 2021-08-15, 19:56 8
Albo jak sie do sklepu z kundlami pchają. Ocipieli z tymi zwierzętami ameby intelektualne.
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2021-08-15, 20:01 3
Byłem tydzień nad morzem w Międzywodziu. nawet nie wiem jakie są teraz przepisy ale za komuny ni chuja nie można było wejśc na plażę z kundlem., Teraz w pizdy pół plaży z kopiącymi dołki sierściuchami. Jebane jeszcze drą japę. Kup na szczęście nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-08-15, 20:02
Quassar napisał/a:

fajna dziewczyna, ruchał bym troche chujowo że tak wyszło ale jak by była milsza w tej sytuacji to może by to inaczej sie skończyło.



jedyne co ty możesz zaruchać to chyba w snach albo kapucyna zwalić tyle ci zostaje ty i te twoje ruchanie...buahhahaha xd
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-08-15, 20:22 4
baronturbina napisał/a:

mój owczarek belgijski by ich obu naraz zagryzł....



To miałbyś problem i poszedłbyś siedzieć za swojego psa...
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2021-08-15, 20:23
Dziecu zrobione z niepełnego wytrysku, miękką pałą... brawo strażnicy, ciorać takimi żeby im się w dupach nie poprzewracało
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-08-15, 20:42
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

To miałbyś problem i poszedłbyś siedzieć za swojego psa...


Pewnie tak paznoku aLe tylko spekulowałem. Ale to przez to ze ten pies swojej pani nie bronił.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie