18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:18
Avatar
pakicito 2017-05-20, 17:30 3
za banana by uwierzył w ich chrystusa
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-05-20, 17:35 3
Kurwa! zimne piwo dla bambusa za plucie na sekciarzy, Widać że Hamburgerstan bo u nas coś takiego by nie przeszło w Eurokołchozie i by Tumbo zamknęli za obnażanie się. Kurwa, że też we własnym domu nie można chodzić z fujarą na wierzchu! w jakich czasach przyszło nam żyć? Hamburgerstan to Hamburgerstan, ma swoje wady ale wolność to tam jest na poziomie i można odstraszać od swojego domu Jehowych, Mormonów, Amiszy, Hare Kriszna i innych pojebów a w Teksasie to można nawet strzelać do nich jak wejdą na posesję, co więcej to Teksas utrzymuje dużą autonomię, kiedyś był niepodległym państwem i powstał jako niepodległe państwo wyzwalając się od Meksyku a później dobrowolnie (przynajmniej taka jest wersja oficjalna), poddał się aneksji USA w zamian za pomoc z Meksykiem. Ale chuj z Teksasem, piwo dla Tumbo.
Zgłoś
Avatar
kwasix 2017-05-20, 17:56 8
One zapukały a on chciał zapukać..
Zgłoś
Avatar
szpajder 2017-05-20, 18:00 79
krasnal_hałabała napisał/a:

Kurwa! zimne piwo dla bambusa za plucie na sekciarzy, Widać że Hamburgerstan bo u nas coś takiego by nie przeszło w Eurokołchozie i by Tumbo zamknęli za obnażanie się. Kurwa, że też we własnym domu nie można chodzić z fujarą na wierzchu! w jakich czasach przyszło nam żyć? Hamburgerstan to Hamburgerstan, ma swoje wady ale wolność to tam jest na poziomie i można odstraszać od swojego domu Jehowych, Mormonów, Amiszy, Hare Kriszna i innych pojebów a w Teksasie to można nawet strzelać do nich jak wejdą na posesję, co więcej to Teksas utrzymuje dużą autonomię, kiedyś był niepodległym państwem i powstał jako niepodległe państwo wyzwalając się od Meksyku a później dobrowolnie (przynajmniej taka jest wersja oficjalna), poddał się aneksji USA w zamian za pomoc z Meksykiem. Ale chuj z Teksasem, piwo dla Tumbo.

Walnąłeś elaborat, a to Anglia.
Zgłoś
Avatar
A................r 2017-05-20, 18:36 6
ja tam nic do nich nie mam nie ma gorszego bydła od katoli
Zgłoś
Avatar
Jebakażebolisraka 2017-05-20, 18:41 5
To świadczy tylko o niskim ilorazie tego osobnika. Jak zwierze... no w końcu kolor skóry zobowiązuje
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-05-20, 18:46 12
okoń321 napisał/a:

ja tam nic do nich nie mam nie ma gorszego bydła od katoli



Ty tak serio? Jeśli tak, to wypad do brudasów.
Zgłoś
Avatar
s................y 2017-05-20, 19:10 9
zajebisty sposób na kocichów:
- Albo zaruchasz 2 panienki + wykład o czym tam pierdolą
- Albo po prostu spierdolą
no Kurwa idealnie
Zgłoś
Avatar
dziaad 2017-05-20, 19:38 6
do mnie też jakiś czas temu przychodziły pogadać i zostawić strażnicę dwie jechówy. jedna stara koło 60tki, druga zdrowa, ruda czterdziestka z zajebistym cycem i kształtną dupą. ale już nie przychodzą. chyba zraziły się tym, jak zapytałem wprost rudej czy organizują orgie bo takie zajebiste cycki nie mogą się marnować. szkoda bo mieszałbym z nią krew jak dzik:)
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-05-20, 20:00 2
@silvsky nie zaruchasz

Jeśli one chodzą po domach to są mocno wkręcone. A jak są wkręcone, to żyją według zasad. Miałem znajomą jehową, to koleżanka mi opowiadała, że jak wychodziły na miasto ona potrafiła jej zwrócić uwagę że za duży dekolt ubrała. One wszystkie wcześnie wychodzą za mąż, bo dopiero po ślubie się ruchają.
Zgłoś
Avatar
Thetus 2017-05-20, 20:06 2
Cytat:

zimne piwo dla bambusa za plucie na sekciarzy


Mi on wygląda na muslima, więc pewnie nie pije piwa.
Zgłoś
Avatar
danielbv 2017-05-20, 20:20 4
Słabo posklejany ten film.
Zgłoś
Avatar
endrju132 2017-05-20, 21:18 2
U mnie na wiosce bardzo często chodżą "Bracia jehowi " :V i muszę wam powiedzieć ,że niektóre "kotki " są naprawdę spoko dupeczki aż dziw bierze ,że takie ładne i takie głupie
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2017-05-20, 21:43 3
Fake jak chuj ślepoty
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie