18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ona nie zatańczyła dla mnie...
~DMT • 2018-04-13, 8:37
Klient nasz pan...

Cytat:

A pregnant Pakistani singer was shot dead while performing at a wedding in Southern Pakistan.

Samina Sindhu, a local folk singer was shot dead Tuesday night in a village near Larkana. According to reports, Tariq Jatoi shot Sindhu after she refused to dance during her performance.





Bisu nie będzie
Zgłoś
Avatar
Grze 2018-04-13, 21:43
Jebany dzikus
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-04-13, 21:51
@e4sYy_ to że ciapus akurat tutaj nie ma znaczenia. Koleś zabił ją bo był "fanem" i miał najwyraźniej fiksację na jej punkcie. Ona go olała i coś w nim pękło. Takich świrów mieliśmy i my, morderca Johna Lennona się kłania, albo typ co zabił byłego gitarzystę Panther'y (też zrobił to podczas koncertu i też możesz sobie znaleźć nagranie w necie), bo obwiniał go o rozpad zespołu...
Zgłoś
Avatar
maryjanos 2018-04-13, 22:14
to jest chore.. kto robi wesele we wtorek?
Zgłoś
Avatar
Piotru70 2018-04-13, 22:48 2
Myślałem że w Niemczech broń jest nielegalna?
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2018-04-14, 8:55 2
e4sYy_ napisał/a:

Nazywajcie mnie jak chcecie, no ale kurwa jak można odebrać komuś tak łatwo życie, mamy je przecież tylko jedno tak strasznie cenne, wyobraźcie sobie że ktoś tak zabija waszą ukochaną osobę i już nigdy z nią nie porozmawiacie. JAPIERDOLE! śpiewasz na scenie i nagle nie żyjesz bo jakiś jebany ciapus strzela Ci w klatę bo mu się coś nie podoba, rozumiecie to? przestajesz istnieć a miałeś jeszcze tyle do przeżycia i pokazania, naprawdę kurwa szanujmy się.


Chyba portale ci się popierdoliły
Zgłoś
Avatar
licho_nie_spi 2018-04-14, 9:30
nie, to chuj.....innych nie będzie
Zgłoś
Avatar
maczugaherculesa 2018-04-14, 13:25
Wystrzałowa IMPREZA
Zgłoś
Avatar
qmaverickq 2018-04-16, 4:08
Szczerze, to jak słyszałem jak śpiewa to...
Zgłoś