18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
PanKukuruźnik82 2022-06-14, 19:37 58
Zgłoś
Avatar
Z................w 2022-06-14, 19:55 7
Nie nawidze takich bohaterów
nie jego sprawa
Zgłoś
Avatar
nowynick 2022-06-14, 19:58 112
Zbysław napisał/a:

Nie nawidze takich bohaterów
nie jego sprawa



nienawidzę takich co mają wyjebane, dziś ona jutro Twoja siostra...
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2022-06-14, 19:59 2
koński podryw
Zgłoś
Avatar
Puczysta 2022-06-14, 20:14 24
ładnie ruszał odnóżami karaluch pierdolony!
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2022-06-14, 20:45 20
nowynick napisał/a:

nienawidzę takich co mają wyjebane, dziś ona jutro Twoja siostra...



Zwykle to nie to, że maja wyjebane. To po prostu jebane tchórze, którzy chcą sobie do tego dorobić ideologię, żeby się usprawiedliwić.
Zgłoś
Avatar
Beka_XD 2022-06-14, 20:50 2
Typowy kacapski upośledzony niedorozwój. Ładnie w lampe dostał.
Zgłoś
Avatar
xv89 2022-06-14, 21:06 18
Justynka99 napisał/a:

Zwykle to nie to, że maja wyjebane. To po prostu jebane tchórze, którzy chcą sobie do tego dorobić ideologię, żeby się usprawiedliwić.



@Justynka99 jak to z Tobą jest? Z jednej strony twierdzisz, że nikt Ci niczego zabraniać nie będzie, a z drugiej "jebany tchórz" i ideologia.
Trochę mi to przypomina pewien świetny monolog:

"- Czy byłby pan tak uprzejmy i pomógł mi zdjąć bagaże?
- Nie!
- Ooooo!
- Słucham!?
- Po prostu nie! Mi kto pomaga!?
- Jest pan mężczyzną chyba?
- Ale ja jestem za pełnym równouprawnieniem kobiet. Gorącym zwolennikiem jestem! A pani jest przecież w pełni równouprawnioną kobietą.
- Pan to za to nie jest chyba w pełni mężczyzną!
- Widzicie w nas mężczyzn w pełni, przypominacie sobie tylko wtedy, gdy trzeba wynieść śmieci, kontakt naprawić, zwolnić miejsce w tramwaju, autobusie. Nie jestem już w pełni mężczyzną, bo nie ma takiej potrzeby! Pani jest w pełni mężczyzną za to!"

Jak równouprawnienie, to równouprawnienie. Niewiasta mogła się sama opędzić od absztyfikanta
Zgłoś
Avatar
Gąska 2022-06-14, 21:24 8
Ktoś porucha... Ktoś się wyśpi.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2022-06-14, 21:30 1
xv89 napisał/a:

@Justynka99 jak to z Tobą jest? Z jednej strony twierdzisz, że nikt Ci niczego zabraniać nie będzie, a z drugiej "jebany tchórz" i ideologia.



A gdzie ja napisałam, że płeć ma tutaj cokolwiek do rzeczy? Jeżeli jedna osoba atakuje drugą to zawsze należy reagować. Jak się czujesz na siłach to dać w mordę - jak nie, to od tego jest policja, a płeć nie ma tutaj nic do rzeczy. Gdyby napastnikiem była kobieta to reakcja powinna być taka sama.
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2022-06-14, 21:42
xv89 napisał/a:

@Justynka99 jak to z Tobą jest? Z jednej strony twierdzisz, że nikt Ci niczego zabraniać nie będzie, a z drugiej "jebany tchórz" i ideologia.
Trochę mi to przypomina pewien świetny monolog:
"- Czy byłby pan tak uprzejmy i pomógł mi zdjąć bagaże?
- Nie!
- Ooooo!
- Słucham!?
- Po prostu nie! Mi kto pomaga!?
- Jest pan mężczyzną chyba?
- Ale ja jestem za pełnym równouprawnieniem kobiet. Gorącym zwolennikiem jestem! A pani jest przecież w pełni równouprawnioną kobietą.
- Pan to za to nie jest chyba w pełni mężczyzną!
- Widzicie w nas mężczyzn w pełni, przypominacie sobie tylko wtedy, gdy trzeba wynieść śmieci, kontakt naprawić, zwolnić miejsce w tramwaju, autobusie. Nie jestem już w pełni mężczyzną, bo nie ma takiej potrzeby! Pani jest w pełni mężczyzną za to!"
Jak równouprawnienie, to równouprawnienie. Niewiasta mogła się sama opędzić od absztyfikanta


"Dzień świra "

Poza tym to dość stare nagranie jest. Ze dwa trzy lata temu to widziałem na kaotic.kom chyba albo gdzieś indziej. Spoko reakcja chłopa w imieniu niewiasty. Podoba mi się.
Zgłoś
Avatar
Benzen 2022-06-14, 21:57 10
Zbysław napisał/a:

Nie nawidze takich bohaterów
nie jego sprawa



przegrywie jebany
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2022-06-14, 22:47 1
Szybka lekcja sawłar wiwru dla kacapa za te macanie
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2022-06-14, 22:54 3
Równie dobrze to może być jakiś jej znajomy co ją przedrzeźnia, a tamten to jakiś randomowy spermiarz. Proponuję skleić dupę jak się nie wie o co do końca chodzi. Na pewno mamy jednego z obitym ryjem, a drugiego z potencjalnymi problemami.

PS. Kobiety uwielbiają jak się typy o nie napierdalają i uwielbiają to prowokować.
Zgłoś