18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Strikeer 2022-06-28, 18:44 2
Kobieta skarb - pierdolnął nią o ścianę i jak już się pozbierała to dalej go broni xD hehe hmm a kolor włosów to przypadkowy rzecz jasna.
Zgłoś
pytolsky napisał/a:

toć ten sebix by cie zmiótł z planszy trzema ciosami, wycofał się pewnie dlatego, że dotarło do tego pustego łba że wakacje to on spędzi za kratami, a nie dlatego, że niby laska którą sam jedną ręką podnosi miała stanowić jakąś przeszkodę przed tamtym suchoklatesem


To na chuj się chowa skoro mógł pozamiatać i sobie pójść dalej z tą szurą?
Zgłoś
Avatar
B3b3ch 2022-06-28, 21:22 1
Skurwiel na wakacje poleci do więzienia.
Zgłoś
Avatar
PiecNaSzynach 2022-06-28, 23:05
SirMajkel napisał/a:

lol taka akcję na lotnisku odstawić, pewnie dostanie ban na tym lotnisku i będzie latał sobie z innego miasta.



Oby gorzej
Zgłoś
Avatar
Kamiknf 2022-06-30, 22:54
pytolsky napisał/a:

toć ten sebix by cie zmiótł z planszy trzema ciosami, wycofał się pewnie dlatego, że dotarło do tego pustego łba że wakacje to on spędzi za kratami, a nie dlatego, że niby laska którą sam jedną ręką podnosi miała stanowić jakąś przeszkodę przed tamtym suchoklatesem



Dokładnie, założę się że taka pizda jak ty nie obroni swojej kobiety nawet przed suchoklatesem. Lepiej przyjąć pocisk na siebie i jechać na wakacje nie? Może zostań pedałem żeby cię kurwa chłopak obronił

Zgłoś
Avatar
pytolsky 2022-07-12, 8:33
Kamiknf napisał/a:

Dokładnie, założę się że taka pizda jak ty nie obroni swojej kobiety nawet przed suchoklatesem. Lepiej przyjąć pocisk na siebie i jechać na wakacje nie? Może zostań pedałem żeby cię kurwa chłopak obronił



A teraz ochłoń, poczekaj aż obydwie komórki mózgowe się ze sobą złączą i przemyśl jeszcze raz sens mojej i swojej wypowiedzi, a następnie porównaj je z treścią filmu, który komentujesz

Dochodzę do wniosku po lekturze waszych komentarzy że doo założenia konta na sadolu powinni robić jakieś wstępne testy IQ...
Zgłoś