18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Lobo24 2017-11-30, 9:13 67
Cwaniak nawet czerwoną kurtkę założył.

Intrygująca jest korelacja między intensyfikacją ołowiu w organizmie i wzrostem IQ.
Dostał parę kulek i od razu rzucił ten nóż.
Zgłoś
Avatar
Halman 2017-11-30, 9:15 66
policyjne kamery u funkcjonariuszy rejestrujące przebieg zdarzeń zostaną zlikwidowane jak narzędzie szerzenia rasizmu.. no bo jak to? na 99% nagrań widać wciąż tylko czarnych?
Zgłoś
Avatar
k................1 2017-11-30, 9:15 4
prawidłowa reakcja policjanta na czarnucha z nożem uzbrojony czy nie strzelać do tych małp żeby się nie rozmnażały
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2017-11-30, 9:26
OK. Rozumiem stres, rozumiem uzbrojonego w nóż(!) napastnika. Rozumiem też nieufność w trafienie z takiej odległości - ale czy to nie przesada zaciukać go na amen? Kroku w strone policjantów nie zrobił, nie próbował rzucić w nich. Trochę nie kumam czemu aż tak ostro. Generalnie nie żałuję każdego, kto nie podporządkowuje się poleceniom policji - to czysta głupota.
Zgłoś
Avatar
Halman 2017-11-30, 9:47 32
sirapacz napisał/a:

OK. Rozumiem stres, rozumiem uzbrojonego w nóż(!) napastnika. Rozumiem też nieufność w trafienie z takiej odległości - ale czy to nie przesada zaciukać go na amen? Kroku w strone policjantów nie zrobił, nie próbował rzucić w nich. Trochę nie kumam czemu aż tak ostro. Generalnie nie żałuję każdego, kto nie podporządkowuje się poleceniom policji - to czysta głupota.



zadajesz sobie pytanie i sam na nie prawidłowo odpowiadasz.. to się ceni kiedy oszczędzasz innym klawiatury...
Zgłoś
Avatar
overgod 2017-11-30, 10:00 12
Cytat:

Oni się nigdy nie nauczą...



To chyba dobrze?
Zgłoś
Avatar
kap0 2017-11-30, 10:11 4
sirapacz napisał/a:

OK. Rozumiem stres, rozumiem uzbrojonego w nóż(!) napastnika. Rozumiem też nieufność w trafienie z takiej odległości - ale czy to nie przesada zaciukać go na amen? Kroku w strone policjantów nie zrobił, nie próbował rzucić w nich. Trochę nie kumam czemu aż tak ostro. Generalnie nie żałuję każdego, kto nie podporządkowuje się poleceniom policji - to czysta głupota.



abc7ny.com/dad-of-man-killed-in-bronx-police-shooting-he-was-murdered/2387451/

wiec za plecami trzymal druga reke a w niej zabawkowy pistolet ktory nastepnie skierowal w strone policjantow dlatego go odstrzelili.
Zgłoś
Avatar
Krak 2017-11-30, 11:06 1
sirapacz napisał/a:

ale czy to nie przesada zaciukać go na amen?


To było wielowymiarowe działanie prewencyjne.
Zgłoś
Avatar
M................w 2017-11-30, 13:14 6
sirapacz napisał/a:

OK. Rozumiem stres, rozumiem uzbrojonego w nóż(!) napastnika. Rozumiem też nieufność w trafienie z takiej odległości - ale czy to nie przesada zaciukać go na amen? Kroku w strone policjantów nie zrobił, nie próbował rzucić w nich. Trochę nie kumam czemu aż tak ostro.


Praca policjanta w USA musi być niezwykle stresująca. Masz do czynienia z mordercami, wariatami, ćpunami czy z bambusami, codziennie. Każdy wyjazd na patrol może być twoim ostatnim, finałem każdej interwencji może być twoja śmierć lub okaleczenie. Ci ludzie to chodzące kłębki nerwów, do tego przeszkoleni w taki sposób, aby strzelać żeby zabić w obronie własnej. Prosta matematyka, albo ty albo oni, a każdy chce żyć.
To nie Polska, gdzie czasami kibol zbierze pałę na pysk czy gumową kulkę, tam jest dżungla kurwa.
Zgłoś
Avatar
eruaknem 2017-11-30, 14:20 10
Dla nieznających hamburgerykańskiego:

- RZUĆ NÓŻ!
- Ale ja robię kanapkę
- RZUĆ NÓŻ!
- Jeszcze szynka nie pokrojona...
- RZUĆ NÓŻ!
- ... i cheddar też nie
- RZUĆ NÓŻ!
- Pomidora jeszcze nie obrałem, skórka szkodzi mi na żołądek
- RZUĆ NÓŻ!
- Mogę chociaż zamienić nóż na ten do smarowania? Nie lubię suchego chleba.
*BANG! *BANG! *BANG!
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2017-11-30, 14:36
Podziwiam za cierpliwość, ile razy trzeba powtarzać...
Zgłoś
Avatar
d1abol 2017-11-30, 14:47 26
Kurwa, 2 komendy, "rzuć nóż" i "odsuń się", wykrzyczane dziesiątki razy przez policjanta a ten murzyn dalej nie rozumiał... i oni pieprzą o rasizmie i równouprawnieniu. Psa szybciej nauczysz poleceń niż murzyna.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2017-11-30, 14:52 1
sirapacz napisał/a:

OK. Rozumiem stres, rozumiem uzbrojonego w nóż(!) napastnika. Rozumiem też nieufność w trafienie z takiej odległości - ale czy to nie przesada zaciukać go na amen? Kroku w strone policjantów nie zrobił, nie próbował rzucić w nich. Trochę nie kumam czemu aż tak ostro. Generalnie nie żałuję każdego, kto nie podporządkowuje się poleceniom policji - to czysta głupota.



Koledzy wyżej Ci już wyjaśnili. Dodaj do tego jeszcze fakt, że tak stojąc z wyciągniętą bronią i cały czas powtarzając jedno i to samo polecenie, ile możesz wytrzymać? Poza tym osoba, wobec której funkcjonariusz wydaje polecenia musi się do nich stosować. Ile razy ma powtarzać?
Zgłoś
Avatar
Nejm 2017-11-30, 15:07 5
eruaknem napisał/a:

Dla nieznających hamburgerykańskiego:

- RZUĆ NÓŻ!
- Ale ja robię kanapkę
- RZUĆ NÓŻ!
- Jeszcze szynka nie pokrojona...
- RZUĆ NÓŻ!
- ... i cheddar też nie
- RZUĆ NÓŻ!
- Pomidora jeszcze nie obrałem, skórka szkodzi mi na żołądek
- RZUĆ NÓŻ!
- Mogę chociaż zamienić nóż na ten do smarowania? Nie lubię suchego chleba.
*BANG! *BANG! *BANG!



Gdyby komentarze mogły lądować w sucharach, twój by się tam znalazł na samym szczycie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie