18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Myślę że warto tutaj to wrzucić


"Mało brakowało, a w ogóle nie zrobiłbym tego zdjęcia. W pewnej wiosce w Kenii, przy granicy z Somalią, fotografowałem wyprawę przedstawicieli ONZ, którzy mieli ocenić wpływ ostatniej suszy i głodu, który zapanował w całym kraju. I kiedy zobaczyłem tego pacjenta, jak kuca ubrany w elegancki garnitur i iPadem filmuje martwą krowę, po prostu stanąłem jak wryty i gapiłem się z głupią miną. Nie wiem, czy kiedykolwiek wcześniej widziałem coś równie niedorzecznego. Zrobiłem zdjęcie na moment przed tym, kiedy mężczyzna odwrócił się, dostrzegając moją obecność", opowiadał Barry Malone.

Źródło JoeMonster.org
Zgłoś
Avatar
Cornys 2013-02-27, 20:27 4
No tak, z głodujących dzieci można się śmiać, z suszy, śmierci itp. itd. również można się śmiać! Można się śmiać z prezydenta, muzyków, murzynów, żydów oraz wszelkiego innego pajactwa ale z jakiegoś jebanego BongMana nie wolno bo jest od razu warn! No proszę, może jakiś administrator/moderator mi to wytłumaczyć?! Bo co kurwa, jesteśmy społecznością która "swoich nie tyka"?? To jest kurwa sadol a nie pierdolone przedszkole, jeśli BongMan ma jakiegoś koleżkę moda albo admina to ja dziękuję za takiego sadola i proszę usunąć moje jebane konto tutaj bo to jest kurwa śmieszne! Zamykacie usta ludziom bo jakaś pizda skarży się jak ktoś coś o nim napisze, w dupie to mam!
Drodzy użytkownicy sadola, patrzcie co się tutaj dzieje i zamiast pisać o "kryzysach na świecie" zacznijcie pisać o "kryzysie na sadolu" bo to jest kurwa komiczne.
Zgłoś
Avatar
zjerycha 2013-02-27, 21:19 8
Dlaczego kolega od kawału Bongmana dostał warna??



Czyżby nowy punkt w regulaminie "Zabronione jest pierdolenie o Szopenie i Bongmanie."?
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-02-27, 21:30 7


Na podstawie 2 przykazania Sadistica.

Cytat:

Nie będziesz wymieniał imienia Bongmana na daremne

Zgłoś
Avatar
P................C 2013-02-27, 21:31 2
khaliles, zapraszam do zapoznania się z tematem: sadistic.pl/netykieta-sadisticpl-aneks-do-regulaminu-vt58628,15.htm797501
Zgłoś
Avatar
Onyx1 2013-02-27, 22:31
ładny garnitur
Zgłoś
Avatar
qsioneq 2013-02-27, 23:36
~P@N K@C
To dlaczego, kurwa, nie dacie warna Bongmanowi za to, że co minute wpierdala jakiś bezsensowny "dowcip"? Jak ma być sprawiedliwość, to wobec wszystkich.
Zgłoś
Avatar
Makku 2013-02-27, 23:38 3
~P@N K@C,
Cytat:

44. Napierdalanie bez opamiętania chujowymi "kawałami" jakie tylko wpadną w łapy - mniej materiału, ale za to bardziej treściwego i wszyscy będą zadowoleni.



Czemu w takim razie BongMan nie dostaje ostrzeżeń? ;]
Zgłoś
Avatar
P................C 2013-02-27, 23:42 3
qsioneq, Makku, bo Bongi płaci mi za ochronę
jak tak bardzo chcecie sprawiedliwości to jutro sprawdzę wasze profile pod względem łamania netykiety.
Zgłoś
Avatar
qsioneq 2013-02-27, 23:46 2
A se sprawdzaj, mam to głęboko w jamie
Zgłoś
Avatar
Cornys 2013-02-28, 0:25
Drodzy parafianie, skończcie z tą nienawiścią. A Wy nasi Bogowie (modowie) przymykajcie oko na takie sprawy - świat będzie piękniejszy, czyż nie?
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2013-02-28, 7:53
O ile pierdolenie „spojrzałem na nick i zdziwiłem się że to Ten-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Wymawiać-Żeby-Warna-Nie-Dostać" zasługuje na ostrzeżenie i kopa w dupę to Dragonov warna dostał niesłusznie. IMO
W tym temacie będąc ostatnio zauważam, że Ten-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Wymawiać-Żeby-Warna-Nie-Dostać dopierdala się w komentarzach do każdego, kto wrzuci jakiś fajny kawał. Monopol sobie robi?
No i Panie Kacu, ile Ci za ową ochronę płaci? Przebiję drania:)
Zgłoś