18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
donkapusta 2024-04-11, 21:17 33
Patrząc na całe zdarzenie można dojść do wniosku, że jednak bycie Downem jest znacząco schorzeniem o niższym ubytku intelektualnym niż bycie czarnym. Oczywiście czarnym charakterem.
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-04-11, 21:32 50
Smutek, reszta ludzi udaje że nie widzi.

Ha tfu na nich!

A murzynowi połamać ręce i nogi !

Zresztą to i tak szlachetnie bo Europa, u siebie w Somalii czy innym gównostanie afrykańskim, dostał by deskowania/kamieniowanie a później ognisko z opon.
Zgłoś
Avatar
garota 2024-04-11, 21:41 20
Wiem że wszyscy z sadistica by go ogarnęli, poskładali i zakopali i z downem później stworzyli prawdziwy zespół, ale pamiętajcie że te jebane czarnuchy wszyscy mają noże. I jak zaczynasz pomagać to sam możesz stracić wszystko. Jak byłem małolatem to też tak pierdoliłem ale teraz jak mam dzieciaki i doświadczenie życiowe niestety wiem że trzeba co najwięcej dzwonić po psy jak się nie ma samemu zdolności do walki albo jakiejś broni. Jakiemuś naćpanemu czarnuszkowi z afryki to nie jest wcale tak łatwo wpierdolić co widać wielokrotnie na filmach. A wyobraźcie sobie że jeszcze jesteście francuzami....przejebane po całości. Przecież to pizdeczki są w 99%.
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2024-04-11, 21:48 8
Straszniejsze od tego ze czarny okrada bialego, jest to ze nikt nie reaguje. Ja rozumiem obawy przed jakims nożem czy cuś. Ale tutaj widac ewidentny braj jakiej kolwiek broni. Przeciez czarny z bronią nawet by nie pytal o telefon, tylko ściągał go z trupa, a nie szamotał sie jak ryba w przeremblu. Wiec myślę ze jeden wjazd z buta jakiegos white knighta załatwił by sprawe.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-04-11, 21:53 9
Ja Pierdolę jebany orangutan zaatakował człowieka
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-04-11, 22:00 9
garota napisał/a:

Wiem że wszyscy z sadistica by go ogarnęli, poskładali i zakopali i z downem później stworzyli prawdziwy zespół, ale pamiętajcie że te jebane czarnuchy wszyscy mają noże. I jak zaczynasz pomagać to sam możesz stracić wszystko. Jak byłem małolatem to też tak pierdoliłem ale teraz jak mam dzieciaki i doświadczenie życiowe niestety wiem że trzeba co najwięcej dzwonić po psy jak się nie ma samemu zdolności do walki albo jakiejś broni. Jakiemuś naćpanemu czarnuszkowi z afryki to nie jest wcale tak łatwo wpierdolić co widać wielokrotnie na filmach. A wyobraźcie sobie że jeszcze jesteście francuzami....przejebane po całości. Przecież to pizdeczki są w 99%.



dlatego na takie spotkania trzeba być przygotowanym:

Zgłoś
Avatar
smc 2024-04-11, 22:40 2
W USiA wiedzą co robić. Tam tępią robactwo od 200 lat...
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-04-11, 23:27 7
smc napisał/a:

W USiA wiedzą co robić. Tam tępią robactwo od 200 lat...



USiA to to robactwo wysyła do nas w celu zniszczenia Białej Europy.
Zgłoś
Avatar
Higvam 2024-04-11, 23:48
JanzDukli napisał/a:

USiA to to robactwo wysyła do nas w celu zniszczenia Białej Europy.



Samo ucieka jak dochodzi do nich że to nie oni odpowiadają za rozwój gospodarczy
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-04-12, 0:11 1
„Miejsce akcji Kalifat Francuskił

Miejscem akcji był kalifat francuski.
;>

donkapusta napisał/a:

k bycie Downem jest



Bycie downem.
I jak widać, jest rozpowszechnione.
;>
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-04-12, 0:24 10

A nie... już to usunęli przed głosowaniem w UE paktu migracyjnego
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2024-04-12, 4:14 1
HermanVonSztolc napisał/a:

Straszniejsze od tego ze czarny okrada bialego, jest to ze nikt nie reaguje. Ja rozumiem obawy przed jakims nożem czy cuś. Ale tutaj widac ewidentny braj jakiej kolwiek broni. Przeciez czarny z bronią nawet by nie pytal o telefon, tylko ściągał go z trupa, a nie szamotał sie jak ryba w przeremblu. Wiec myślę ze jeden wjazd z buta jakiegos white knighta załatwił by sprawe.


W tle widziałem z dwie kobiety, również z telefonami, pewnie nie chciały ryzykować ich utraty, gwałtu, a potem procesu o rasizm, i brak tolerancji....
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-04-12, 5:21 3
Niby był z zespołem, a nie dali rady jednemu orangutanowi
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-04-12, 5:47 1
AdamBrown napisał/a:

W tle widziałem z dwie kobiety, również z telefonami, pewnie nie chciały ryzykować ich utraty, gwałtu, a potem procesu o rasizm, i brak tolerancji....



Może poprostu utraciły gwałt?
Zgłoś