18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Avatar
Zjuq 2012-08-01, 1:42 3
eyven napisał/a:

Anime = bajka, musisz jakoś z tym życ, kto uważa inaczej albo jest kretynem albo sobie wmawia, że ma to iście wytworne przesłanie.

Po za tym, to jest sadistic, co mnie obchodzi jakiś DB? Może ja zaraz zaczne wrzucać Czubase i będę kwękać jak to szedłem po bajce orać w piłkę.....

Won na kwejka i inne gówno...



18 Lip 2012- Faktycznie, zasłużony z Ciebie sadol. Masz jak największe prawo kazać osobą od dawna z tym portalem związanym wypierdalać.

Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Na wspomnienia ci się wzięłoooo ;( ?, do roboty byś się wziął gołodupcze jebany. W wieku 25 lat kurwa oglądać bajeczkę w której przez 10 odcinków trwa walka dwóch glutów. Też oglądałem różne Pokemony i inne ony, ale z takich rzeczy się wyrasta. A jak dla Was jakiś Dragon Ball to rzeczywiście najpiekniejsze wspomnienia z dzieciństwa, to strasznie smutne dzieciństwo musieliście mieć. Serio



Aż tak Cię boli Twoja bieda? Ocenianie poziomu życia innych na podstawie tego co wieczorem oglądają wskazuje jak niski posiadasz poziom inteligencji.
Zgłoś
Avatar
shin69 2012-08-01, 1:55 6

Tu trochę metalowego brzmienia do oryginalnego intro
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-08-01, 4:48
Zjuq napisał/a:


aż tak Cię boli Twoja bieda? Ocenianie poziomu życia innych na podstawie tego co wieczorem oglądają wskazuje jak niski posiadasz poziom inteligencji.



Po prostu stwierdzam fakt, widział kto człowieka sukcesu, który całymi dniami ogląda kolejne serie Dragon Ball, Muminków czy innych pierdół? Jaki taki człowiek może mieć horyzonty, co ciekawego powiedzieć w towarzystwie, wyobrażam to sobie "i on mu z kuli energii jeb jeb jeb, a ten unik i sru w niego, tratatatata"

To ten sam sort, co skejterzy itp punki w wieku 2X lat+, zamiast te pizdy się wziąć z życiem za bary to on kurwa na deseczce patataj patataj pogina...
Zgłoś
Avatar
Johnnie 2012-08-01, 9:31
Zly_wrecz_okropny napisał/a:


To ten sam sort, co skejterzy itp punki w wieku 2X lat+, zamiast te pizdy się wziąć z życiem za bary to on kurwa na deseczce patataj patataj pogina...



Wkurza Cie bo mają ciekawsze życie od Ciebie?
Zgłoś
Avatar
sonico 2012-08-01, 9:41 2
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Po prostu stwierdzam fakt, widział kto człowieka sukcesu, który całymi dniami ogląda kolejne serie Dragon Ball, Muminków czy innych pierdół? Jaki taki człowiek może mieć horyzonty, co ciekawego powiedzieć w towarzystwie, wyobrażam to sobie "i on mu z kuli energii jeb jeb jeb, a ten unik i sru w niego, tratatatata"

To ten sam sort, co skejterzy itp punki w wieku 2X lat+, zamiast te pizdy się wziąć z życiem za bary to on kurwa na deseczce patataj patataj pogina...



jaki Ty jesteś pierdolnięty, o matko z córką i wujkiem Władkiem
Zgłoś
Avatar
h................e 2012-08-01, 11:35
Kurwa,kiedy Dragon Ball leciał na rtl to był jedyny moment w dzień kiedy byłem w domu a osiedle było puste.To była chwila ciszy dla sąsiadów wszyscy siedzieli i oglądali Dragon Balla, po Dragon Ballu wszystko wracało do normy mała szarańcza znowu wychodziła na osiedle:) Wtedy życie było piękne na swój sposób takie beztroskie...Mimo,że nikt nie miał komórki to każdy wiedział,gdzie można drugiego znaleźć.Kiedyś jak pukał ktoś do drzwi to wiadomo było,że to jakiś koleżka lub co najwyżej sąsiad ze skargą dzisiaj jeżeli nie zamawiałeś pizzy a słyszysz pukanie to znaczy,że masz problemy Dlatego np. kocham Ukrainę tam w niektórych zakątkach gdyby nie te telefony komórkowe to możnaby pomyśleć,że to Polska 20 lat temu.Tam jeszcze są przyjaźni i pomocni sobie ludzie,którzy wolą spędzić czas wolny na dworze niż w domu przed tv lub komputerem.. u nas wszędzie są komputery,tv itd i już nie ma tych 20 kolegów na dworze ale jest 500 znajomych na twarzo książce.Sam się w ten absurd wpierdoliłem ale do tego po części zmusza nas społeczeństwo.

Załóż konto w banku bo nie dostaniesz wypłaty
Telefon komórkowy to podstawa bo muszą Cię gnębić w każdej wolnej chwili i chcą wiedzieć gdzie jesteś
CV wyślij na e-mail nie przynoś go do nas.

świat schodzi na psy...
Zgłoś
Avatar
Zjuq 2012-08-01, 12:33
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Po prostu stwierdzam fakt, widział kto człowieka sukcesu, który całymi dniami ogląda kolejne serie Dragon Ball, Muminków czy innych pierdół? Jaki taki człowiek może mieć horyzonty, co ciekawego powiedzieć w towarzystwie, wyobrażam to sobie "i on mu z kuli energii jeb jeb jeb, a ten unik i sru w niego, tratatatata"

To ten sam sort, co skejterzy itp punki w wieku 2X lat+, zamiast te pizdy się wziąć z życiem za bary to on kurwa na deseczce patataj patataj pogina...



Zatkało mnie, nie sądziłem że aż tak głupi jesteś ... Jak ktoś ma hobby to znaczy że nadal w jakimś kierunku się rozwija który go interesuje. Poza tym chłopak napisał że ogląda wieczorem przed snem. A co do rozmowy ze znajomymi to jestem wręcz pewien że 3/4 osób z tego forum oglądających "bajki" ma dużo większe po do popisu niż Ty ograniczony napinaczu.
Zgłoś
Avatar
tapek33 2012-08-01, 13:48
Aż specjalnie się zalogowałem aby dać autorowi piwo
Hah, nie dość że dreszcze to jeszcze łezka się w oku zakręciła. Chciałbym jeszcze wrócić do tej młodości : \
Zgłoś
Avatar
o................c 2012-08-01, 14:03 2


jak to uslyszalem od razu kupilem harmonijke. na harmoszka.com macie taby rozpisane przeze mnie pod tym samym nickiem co tutaj.
Zgłoś
Avatar
sonico 2012-08-01, 14:57
@up ten moment mam w głowie zawsze jak coś po ciężkim trudzie się wkoncu udaje
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-08-01, 16:34
Zjuq napisał/a:


Zatkało mnie, nie sądziłem że aż tak głupi jesteś ... Jak ktoś ma hobby to znaczy że nadal w jakimś kierunku się rozwija który go interesuje.



Jakie kurwa hobby tumanie? Oglądanie DB i jeżdżenie na deseczce? Zrozum fafluchcie i reszta głąbów powyżej, że człowiek musi zakończyć pewien rozdział w życiu tj. dojrzewanie. Subkultury, skejtparki, bajeczki to dobre jak masz naście lat, a nie kurwa 25...WTF Mam paru takich znajomych, 23 lata na karku a on kurwa dzień zaczyna w skejtparku z gimbusiarnią, bez matury, bez pracy, gołodupiec na utrzymaniu rodziców. Ale co tam, rozwija hobby nie ?
Zgłoś
Avatar
Suguru 2012-08-01, 16:58 2
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Po prostu stwierdzam fakt, widział kto człowieka sukcesu, który całymi dniami ogląda kolejne serie Dragon Ball, Muminków czy innych pierdół? Jaki taki człowiek może mieć horyzonty, co ciekawego powiedzieć w towarzystwie, wyobrażam to sobie "i on mu z kuli energii jeb jeb jeb, a ten unik i sru w niego, tratatatata"

To ten sam sort, co skejterzy itp punki w wieku 2X lat+, zamiast te pizdy się wziąć z życiem za bary to on kurwa na deseczce patataj patataj pogina...



Az tak cie dupa boli, bo nie pozwalali Ci ogladac TV za mlodu? Czlowieka sukcesu powiadasz? Hmm... Skoro czlowiek sukcesu dla ciebie to jakis robol napieprzajacy lopata 24h, to spoko. Osobiscie ci moge powiedziec, ze Dragon Ball i inne anime oraz bajki rozwinely mi wyobraznie i sam teraz pisze opowiadania. No ale ok, w twoim towarzystwie bede tratatatatowal :]

A tak co do tematu:

Zgłoś
Avatar
golonko 2012-08-01, 18:48
Nigdy nie rozumiałem fenomenu DB i chyba nigdy nie zrozumiem.
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2012-08-02, 1:17
Łooo ale ciary przy pierwszym utworze.
Niestety mogę postawić tylko jeden browar, ale w pełni kurwa zasłużony.!

Ja pierdole właśnie słucham drugi film.....Szacun.
Ciekawe czy ktoś w filharmonii uniósł ręce ;D ?

/Edit. Niedawno miałem na dysku wszystkie instrumentalne z 3 serii, ale usunąłem z dysku... Zobaczę czy gdzieś się nie uchował link do downlodu i podrzucę.
Zgłoś
Avatar
PapierowyUmysł 2012-08-02, 2:53 2




jak mogliście zapomnieć o tym!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie