18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:32
🔥 Kotek i pies - teraz popularne
🔥 Ruchy suko - teraz popularne
Opiekun dla dziecka
czaku20 • 2013-10-20, 15:59
Wczoraj opiekowałem się domem sąsiadów. Przed wyjściem sąsiadka wręczyła mi swoje 9-miesięczne dziecko mówiąc "uważaj na nią, bierze do buzi wszystko co zobaczy". Po ich wyjściu, ku mojej uciesze okazało się również, że wszystko połyka
Zgłoś
Avatar
606 2013-10-20, 23:42
@up pomyliły adresy z joemonsterem.
Zgłoś
Avatar
Nóż 2013-10-21, 7:03
Przyszli tu tylko wrzucać na obcokrajowców i gejów. Jak widzą coś tak grzesznego i niehonorowego, to im nie pasuje. I tyle.
Zgłoś
Avatar
Valkiria_ 2013-10-21, 9:58 4
Nie rozumiem spiny dupy co poniektórych.
Mam dziecko, mam męża, mam wyższe wykształcenie. I może jestem jebnięta, bo takie dowcipy mnie śmieszą jak cholera
Dla autora piwko.
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2013-10-21, 15:21
Tym, co się oburzyli, że mam swoje zdanie na ten temat serdeczny chuj w dupę po same kule. Przyszedłem tutaj, by znaleźć wiele ciekawszych rzeczy niż "żarty" o jebaniu dzieci. No, ale najwyraźniej nie można mieć zdania rozbieżnego z tzw. statusem sadisticowego piwko-łapacza (tj. zazwyczaj nie dopieszczonego pedała z koprem pod nosem, który w internecie jest kozakiem, a w realnym świecie wygląda jak jeden z typów ze sławetnego obrazka "4 kujonów przy stole")
Niektórzy za bardzo się wczuwają, że są na sadisticu - opowiedz taki żart przy ojcu dzieci i pokaż, że bardzo Ci się podoba takie poczucie humoru to stracisz jaja w ciągu 5 sekund.
Zgłoś
Avatar
kubeer 2013-10-21, 17:11
Ta, jak jest dowcip o pedofilii itp oo sadistic to spoko, a jak filmik jak leją pedofili w rosji zajebiście pedofilia to zło, zdecydujcie się
Zgłoś
Avatar
d................t 2013-10-21, 21:50 1
kubeer napisał/a:

Ta, jak jest dowcip o pedofilii itp oo sadistic to spoko, a jak filmik jak leją pedofili w rosji zajebiście pedofilia to zło, zdecydujcie się



Szkoda słów na komentarz...
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2013-10-21, 23:34 1
@ dmnunited

Człowieku jest czas i miejsce na wszystko. Normalnym raczej jest, że się nie opowiada czarnych kawałów wdowie na pogrzebie.
No a właśnie tu jest to miejsce na takie żarty.Jeśli nie potrafisz tego zrozumieć to przykro mi niezmiernie ale po co tu konto założyłeś?
Jak tak Cię to strasznie obrusza to wystarczy je usunąć.

A z racji tego, że w całej wypowiedzi nie przekląłem to pozwolę sobie dodać:
kurwa, kurwa, kurwa i kurwa.
Zgłoś
Avatar
lamort 2013-10-22, 20:50
zerżnięte z chamsko
Zgłoś
Avatar
czaku20 2013-10-27, 0:30
nie przeglądam chamsko. Wybacz
Zgłoś