18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:08
Opiekun dla dziecka
czaku20 • 2013-10-20, 15:59
Wczoraj opiekowałem się domem sąsiadów. Przed wyjściem sąsiadka wręczyła mi swoje 9-miesięczne dziecko mówiąc "uważaj na nią, bierze do buzi wszystko co zobaczy". Po ich wyjściu, ku mojej uciesze okazało się również, że wszystko połyka
Zgłoś
Avatar
GoldRoger777 2013-10-20, 16:03 8
Ksiądz-opiekunka?
Zgłoś
Avatar
c................r 2013-10-20, 18:49 4
Łeee... kurwa... uśmiałem się
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-10-20, 19:02 4
przynajmniej progu nie złapała
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2013-10-20, 19:34 20
na takiego fistaszka jama ustna 9-miesięcznego dziecka to wszystko, co może sprawić, że coś poczujesz. a swoją drogą pomimo, że to sadistic, to takie żarty są chujowe opór i normalni, inteligentni ludzie stwierdzą to samo. są pewne granice dobrego smaku. ale co ja tam wiem, skoro Ty za młodu także brałeś wszystko do ryja, łącznie z penisami członków rodziny, to czego się dziwić, że taki penisiarski żart się Ciebie trzyma?
Zgłoś
Avatar
czesier 2013-10-20, 19:37 277
@dmnunited

Ja cie pierdole.

Ten portal powstał by łamać granice dobrego smaku. Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
SetsudanHana 2013-10-20, 19:38 57
@dmnunited

A dupa cię nie boli?
Zgłoś
Avatar
Remady_MENEL 2013-10-20, 19:39 36
@dmnunited

Ty tak serio ?
Zgłoś
Avatar
LuxOFF 2013-10-20, 19:58 44
@dmnunited Gadasz jaki żart jest chujowy i dla debili a po chwili sam wyskakujesz z tekstem
"Ty za młodu także brałeś wszystko do ryja, łącznie z penisami członków rodziny"
No to był taki inteligentny, górnolotny pojazd może?
Zgłoś
Avatar
d................t 2013-10-20, 20:14 57
@dmnunited

Owszem, dowcip niesmaczny, ale takich właśnie tu, na sadolu ludzie szukają.
Wcale nie znaczy to, że utożsamiają się z pedofilami, wręcz przeciwnie, bo jestem pewien, że i autor dowcipu i 99 % ludzi z tego forum byłoby skłonnych do tego, żeby urządzić wpierdol pierwszemu napotkanemu pedofilowi, w przeciwieństwie do ludzi z kwejków czy innych demotów, którzy co najwyżej zrobiliby minkę pełną dezaprobaty....
Zgłoś
Avatar
anal_hammer 2013-10-20, 21:06 3
deliriumpermanent

leci piwko za posta. Idealnie ujęte!
Zgłoś
Avatar
stoprocentsok 2013-10-20, 21:32
dmunited dostał piwa, facepalm
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-10-20, 22:32 7
Serio, patrząc na coraz większą frekwencje tych kwejkowych kurew, rurkowych pedałów i lewackich dupolizów można dojść do wniosku, że sadol się robi multikulturowy. Kurwa żesz jego pierdolona mać. Zaczęło się od wszystkich tych blogów-vlogów, a teraz doszły kabarety i polskie stand up'y. Osobiście uważa, że jeśli tematem jest jakieś zdjęcie - mem i nie jest ono sadystyczne powinno być wypierdolone z tej strony. Wolę 2x mniej materiałów, ale by były one sadystyczne. Swoją drogą też wrzucam jakieś gówna, ale od tego są inni, by uznać, że to gówno nie ma tu miejsca. Serio, jeszcze trochę i nie będzie można tutaj nikogo obrażać, ba! Już jest to na granicy regulaminu.
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-10-20, 23:19
Wrzuciłem kiedyś coś podobnego i poszło się jebać w sucharach... Widocznie źle sformułowałem. Piwko.
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-10-20, 23:34
stoprocentsok napisał/a:

dmunited dostał piwa, facepalm


Właśnie się zastanawiam - co tutaj robią osoby, które podzielają jego zdanie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie