18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
mobidick16 2014-07-09, 22:54
up@

Wydaje się nie być fejkiem. Chociaż jestem w stanie nie śmiać się podczas robienia kawałów tak tutaj rył bym ze śmiechu jak głupi.
Zgłoś
Avatar
Buuuuuka 2014-07-09, 23:12
Jak ponętnie smarował.
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2014-07-10, 20:21 1
cys23 napisał/a:

No, miałem okazję pracować przez jakiś czas w USA. Kraj fajny do zwiedzania, ale ludzie to pały. Jak np. kiedyś podczas rozmowy wynikło, że mieszkałem w anglii i oni do mnie, czy umiem mówić po angielsku...


Pewnie chodziło im o brytyjski akcent..
Cytat:

Albo w pralni na pralce naklejka z dzieckiem w będnie pralki i czerwony X, że niby nie można prać dzieci...to takie przykłady na szybko, a mnóstwo takich geniuszy tam.


W USA i nie tylko jest pełno takich ostrzeżeń, chodzi o to, żeby nikt ich nie oskarżył, bo jeśli na tej pralce nie byłoby takiej naklejki to przylazłaby taka mama madzi w dupiła dziecko do pralki, a później mówiła, że niebyło ostrzeżenia i ona chce odszkodowanie, albo spotkałem się też z informacją na przyczepie kampingowej, żeby zaciągnąć hamulec bo inaczej zjedzie w dół Może są mózgi, które by wrzuciły dziecko do pralki, albo nie zaciągnęły hamulca bo nie wiedziały, ale na ogół chodzi o odszkodowania

Generalnie wszyscy mówią jacy to Amerykanie są tępi, może naprawdę są, może tylko tak pierdolisz, ale koniec końcem przeciętny Amerykanin żyje 17 razy lepiej niż przeciętny obywatel POlski więc dupa cicho, chcielibyście być tacy durni ;*

Cytat:

Miałem też sytuację, gdzie idę późnym wieczorem ulicą, szamie takie ciasteczka z czekoladą na pakmana i nagle słyszę 3 niggersów drzących japę coś za mną że coś tam coś tam cookies i puścili się za mną. Dałem długą, ciastka rzuciłem na ziemię, skitrałem się w hotelu i potem widzę jak idą małpy z moimi ciasteczkami zadowoleni i je wpierdalają...


Bo to czarnuchy były
Zgłoś
Avatar
Igorekpl 2014-07-10, 23:33
@Samudaripen co do tego że te ostrzeżenia powstają aby uchronić przedsiębiorcę od odpowiedzialności odszkodowawczej to racja ale nie prawdą jest że amerykanie robią te głupoty z wyrachowania, cała idea konsumeryzmu prawnego narodziła się właśnie w USA kiedy to tamtejsze sądy przyznawały w latach 60-70 gigantyczne odszkodowania DEBILOM a nie cwaniakom. Najgłośniejszy jest przykład laski która chciała wysuszyć kota w mikrofalówce i tym sposobem dorobiła się nie lada fortuny. Czym innym jest odpowiedzialność za produkt niebezpieczny a czym innym konieczność tłumaczenia podstawowych konsekwencji wadliwego użycia produktu. Normalny kurwa człowiek powinien takie rzeczy wiedzieć bez konieczności zgłębiania instrukcji.
Zgłoś