18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Modrzew88 2014-07-09, 14:12
PS
To prawda.
Zgłoś
Avatar
Darex 2014-07-09, 14:16 6
Pawlik88 napisał/a:

Typowy okaz inteligencji przeciętnego Amerykanina... ;]



Typowy okaz inteligencji przeciętnego Amerykanina doskonale prezentuje Pawlik88 wierząc w ten filmik
Zgłoś
Avatar
lolsnic 2014-07-09, 14:38
Taaa na pewnoo, taka sama prawda jak uczciwość naszego rządu ...
Zgłoś
Avatar
Pawlik88 2014-07-09, 14:40 3
Ale z Ciebie niedowiarek Darex. Miałem już do czynienia z takimi ludźmi i wiem, że to jest tylko jeden spośród wielu przykładów głupoty ludności tego narodu. Jest to tylko jak powiedziałem "przykład" i nie koniecznie musi on być prawdziwy, żeby pokazać jaką głupotę reprezentują niektórzy ludzie z tego kraju.
Zgłoś
Avatar
cys23 2014-07-09, 14:51 55
No, miałem okazję pracować przez jakiś czas w USA. Kraj fajny do zwiedzania, ale ludzie to pały. Jak np. kiedyś podczas rozmowy wynikło, że mieszkałem w anglii i oni do mnie, czy umiem mówić po angielsku...
Albo keidyś ktoś robił obliczenia typu 35 minus 27, to ja mówię że 8, a typ że musi to spokojnie obliczyć i żebym mu nie przeszkadzał. Albo w pralni na pralce naklejka z dzieckiem w będnie pralki i czerwony X, że niby nie można prać dzieci...to takie przykłady na szybko, a mnóstwo takich geniuszy tam.

Miałem też sytuację, gdzie idę późnym wieczorem ulicą, szamie takie ciasteczka z czekoladą na pakmana i nagle słyszę 3 niggersów drzących japę coś za mną że coś tam coś tam cookies i puścili się za mną. Dałem długą, ciastka rzuciłem na ziemię, skitrałem się w hotelu i potem widzę jak idą małpy z moimi ciasteczkami zadowoleni i je wpierdalają...
Zgłoś
Avatar
Torwald 2014-07-09, 14:56 5
Oni się kurwa nigdy nie nauczą obsługiwać tych swoich ajfonów...
Zgłoś
Avatar
Darex 2014-07-09, 15:12 1
Pawlik88 napisał/a:

Ale z Ciebie niedowiarek Darex. Miałem już do czynienia z takimi ludźmi i wiem, że to jest tylko jeden spośród wielu przykładów głupoty ludności tego narodu. Jest to tylko jak powiedziałem "przykład" i nie koniecznie musi on być prawdziwy, żeby pokazać jaką głupotę reprezentują niektórzy ludzie z tego kraju.



I myslisz ze koleżka z filmu nie czuł, że ma dalej sucha pache ?

Że nie czuł żadnego zapachu ?

Że ta zatyczka plastikowa ma taki garbik żeby można ja było złapać i bolałoby jakby tak sobie przejechał po paszce ?

Może ja po prostu obracam się w złych kręgach, bo nie znam nikogo kto by uwierzył w prawdziwośc tego filmiku a w stanach bywam kilka razy do roku
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-07-09, 15:18 1
Darex
Ja kilka razy w ciągu dnia, zwłaszcza jak megahit zapuszczą na Polsacie.
Zgłoś
Avatar
Darex 2014-07-09, 15:22 1
ulifont napisał/a:

Darex
Ja kilka razy w ciągu dnia, zwłaszcza jak megahit zapuszczą na Polsacie.



Wpisz sobie na facebookiu Scott Romine, to zobaczysz koleżke z tego filmiku, kolo jest komikiem i zamieszcza takie bzdury, ale spoko, jestem niedowiarkiem

Nie, nie mam polskiej telewizji, żadnej w sumie nie ogladam.

Może to dlatego nie łykam wszystkiego jak pelikan jak cos uslysze albo zobacze tylko musze sam sprawdzic.
Zgłoś
Avatar
Pawlik88 2014-07-09, 16:24 2
Zamiast bawić się w detektywa Ameryka weź sie lepiej za czytanie ze zrozumieniem. Napisałem, że "jest to tylko jak powiedziałem "przykład" i nie koniecznie musi on być prawdziwy, żeby pokazać jaką głupotę reprezentują niektórzy ludzie z tego kraju". Niektórzy poprostu podzielili się swoim doświadczeniem i wyrazili opinie na ich temat bo takie było przesłanie tego filmiku.
Po drugie nie trzeba być w stanach żeby mieć z nimi do czynienia. Sprawdzać wiarygodności tego filmiku też nie muszę bo wiem z jakimi banalnymi rzeczami Ci ludzie sobie nie radzą i nie zdziwiłbym się jakby ten filmik był nagrany właśnie po to żeby się z nich pośmiać Zakładając, że to fake oczywiście.
Zgłoś
Avatar
hubi96 2014-07-09, 16:42
@up
za szufladkowanie piwa nie będzie
Zgłoś
Avatar
Darex 2014-07-09, 17:49 1
Pawlik88 napisał/a:

Zamiast bawić się w detektywa Ameryka weź sie lepiej za czytanie ze zrozumieniem. Napisałem, że "jest to tylko jak powiedziałem "przykład" i nie koniecznie musi on być prawdziwy, żeby pokazać jaką głupotę reprezentują niektórzy ludzie z tego kraju". Niektórzy poprostu podzielili się swoim doświadczeniem i wyrazili opinie na ich temat bo takie było przesłanie tego filmiku.
Po drugie nie trzeba być w stanach żeby mieć z nimi do czynienia. Sprawdzać wiarygodności tego filmiku też nie muszę bo wiem z jakimi banalnymi rzeczami Ci ludzie sobie nie radzą i nie zdziwiłbym się jakby ten filmik był nagrany właśnie po to żeby się z nich pośmiać Zakładając, że to fake oczywiście.



Masz racje, przepraszam, nastepnym razem jak ktos bedzie mnie chcial doczegos przekonać używając fałszywych przykładów po prostu mu uwierzę, bo przecież tak jest.

Nie warto też bawić się w detektywa i nic samemu sprawdzac, przeciez skoro ktos coś powiedział to tak musi być.

Powodzenia w usunięciu złodziei z sejmu z takim podejsciem
Zgłoś
Avatar
StereoTyp 2014-07-09, 22:27
Bo my Polacy, to kurwa najmądrzejszy naród świata.
Głupi Amerykanin, ale wszystko co się pojawi to od nich małpujemy...
Zgłoś
Avatar
almost.done 2014-07-09, 22:49
Jebie fejkiem na kilometr. Wypierdalać na kwejka tam może ktoś w to uwierzy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie