18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Opowieści pana Smroda
k................s • 2014-12-15, 0:46
Dlaczego wiele osób uważa, że Islam to gówniana religia?

Bo w islamie wszyscy modlą się w kierunku kibla.


"Kibla" - kierunek modłów w Islamie.
Słabe to wywalić. Materiał własny, wystękany podczas lektury Koranu na...
Zgłoś
Avatar
jaxx_xd 2014-12-15, 1:28 2
Gazetę, książkę, krzyżówkę, skład pasty do zębów, ale kurwa koran?... ...A w ogóle to kto normalny w domu ma i czyta koran?
Zgłoś
Avatar
k................s 2014-12-15, 1:53 14
@up
Pożyczony.
Trzeba poznać swojego wroga.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-12-15, 2:26
@up
Racja. Zawsze mnie ciekawiło co oni widzą w tych kozach... Sprawdzisz to dla mnie?
Zgłoś
Avatar
k................s 2014-12-15, 3:16 1
@Up.
Ohyda.
Ani kozy ani kraby.
Zgłoś
Avatar
o................i 2014-12-15, 3:41 4
jaxx_xd napisał/a:

Gazetę, książkę, krzyżówkę, skład pasty do zębów, ale kurwa koran?... ...A w ogóle to kto normalny w domu ma i czyta koran?



kurwa, a jak ty chcesz walczyć z islamem jak nie poznasz ich od podszewki ???
rozumiem, że ty zostałeś zakwalifikowany przez WKU jako "mięso armatnie"
Zgłoś
Avatar
Dziku11 2014-12-15, 8:37 2
jaxx_xd napisał/a:

Gazetę, książkę, krzyżówkę, skład pasty do zębów, ale kurwa koran?... ...A w ogóle to kto normalny w domu ma i czyta koran?



Na przykład ja i wcale nie uważam, że problemy z arabami są spowodowane dogmatem religii. To wynika raczej przez fakt, zdecentralizowania władzy duchowej tej religii i wprowadzaniu wielu znaczeń koranu. Dlatego, też paru debili na całym świecie (przywódców duchowych danej islamskiej społeczności uściślając) W odpowiedzi na wojnę jaką prowadzi NATO namawia do Dżihadu i Kitalu. I bardzo dobrze niech się bronią, ktoś wysyła wojska i morduje niewinnych a ktoś wybucha w metrze obładowany materiałami wybuchowymi i morduje tym samym również niewinnych. Wszystko działa we dwie strony a cierpią na tym niewinni. Poza tym, też nie rozumiem czemu tu tak wiele nienawiści do nich? Jak by mi ktoś mógł wytłumaczyć to bym był bardzo wdzięczny.
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-12-15, 10:32 2
Radwan masz rację, ale łatwiej jest myśleć w stylu "o, jebane islamisyczne gówno pierdolone, chuj chuj" niż zastanowić się nad genezą tego gówna, skąd to się wzięło itp dlaczego w dużej mierze wszystko wina amerykanów i sowietów

widziałem kiedyś, chyba nawet tutaj na gimbasticu, porównanie dzisiejszego egiptu czy jakiegoś kraju islamistycznego z latami 60' i zgadnij co,
fajne arabeczki zadbane z torbami z zachodnimi markami, wyglądało to trochę jak młodzież w filmie 'żandarm w saint tropez' a tego pierdolonego islamu na horyzoncie nawet nie było, a wszystko się zjebało przez chciwość zachodu na tanie paliwko,
islam to reakcja na politykę bandziorów z ameryki, lecz nie każdy zdaję sobie z tego sprawę
Zgłoś
Avatar
zip0 2014-12-15, 10:43 1
@jaxx_xd

ty prostacki lemingu. Jesteś tak przygnębiająco tępy, że aż strach. Mein Kampf pewnie też jest be i o ruchu ciał niebieskich Kopernika też?
Zgłoś
Avatar
A.M.G. 2014-12-15, 10:45 1
Katolik chcąc zwrócić się do Boga unosi wzrok ku górze. Wyznawca islamu natomiast w górę wypina d*pę.
Zgłoś
Avatar
soadfan 2014-12-15, 10:47
W sumie jak przeczytałem wytłumaczenie to zrobiło się śmieszne
Zgłoś
Avatar
Vendetti 2014-12-15, 10:59
I właśnie dlatego komicy nie robią zbyt wielu żartów o Islamie - bo jedyny sposób, by były śmieszne, to wytłumaczenie ich sensu, bo większość białych nie ma czasu zajmować się nazwami poszczególnych zjawisk/rytuałów/itd. w islamie. Zbyt zajęci zarabianiem.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2014-12-15, 11:12
Dziwne, że ktoś pożyczył niewiernemu święta księgę, której podobno niewierni nie mogą dotykać (pewnie z obawy przed tym, że mogliby obalić tam co nieco)
Zgłoś