18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:06
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Oprawa kiboli
Hauer88 • 2012-08-01, 23:05
Oprawa Śląska Wrocław w europejskich pucharach:



Dziś oddajemy hołd bohaterstwu zwykłych żołnierzy, a nie błędnym decyzjom przywódców. Paradoksem i ponurym chichotem historii jest to, że na poświęceniu tych młodych ludzi, dla których POLSKA była autentycznie najważniejsza, najbardziej żerują demoliberalne wycieraczki Brukseli, Waszyngtonu i innych stolic z tych różnych pis, pjn, sp etc. Chwała bohaterom, śmierć okupantom i zdrajcom! Wczoraj, dzisiaj, zawsze. Nigdy nie zapomnimy!

Cytat:

Nie byliśmy entuzjastami idei Powstania, wywołanego w dniu 1-szym sierpnia. Decyzja podjęcia każdej walki musi być w naszym pojęciu dyktowana racją polityczną i poczuciem odpowiedzialności za następstwa wszczętych działań. Jesteśmy jednak również żołnierzami i czyniliśmy to, co każdy żołnierz winien czynić z momentem rozpoczęcia walki”.

pismo NSZ „Wielka Polska”, 02.10.1944



http://www.nacjonalista.pl/2012/08/01/1-sierpnia-chwala-bohaterom-smierc-okupantom-i-zdrajcom/
Zgłoś
Avatar
okioko 2012-08-02, 1:19 7
Zanim zaczniecie się wypowiadać na temat kiboli to wybierczie się, jeden z drugim, na mecz i dowiecie się o co w tym wszystkim chodzi. Chyba, że GW i TVN tak niektórym poprały mózgi i już nie potrafią samodzielnie myśleć, w takim razie współczuję gówna pod czaszką.
Zgłoś
Avatar
kam15 2012-08-02, 2:01
/\
|
|
|

nie czytalem tego co mam wyzej, bo widze ze i tak nie brak fachowcow w tej dziedzinie tutaj.
Powiem od siebie - Jak czegos nie mozna zrobic to to zrobmy, a nie pytajmy czy wolno !
Co kibice na Slasku zrobili i moga zostac ukarani, a pizdeczki ze stolicy zapytaly czy na sparingu(Slask zrobil to na meczu pod patronatem UEFA) moga pokazac jakies przescieradlo oddajace hold.
Jak ma byc pierdolniecie to ma byc i tego nic nie zatrzyma.
Aha - polska lige mam w dupie, nie kibicuje nikomu,zeby nie bylo ze napinacz jestem
Zgłoś
Avatar
dzejosB 2012-08-02, 2:26
Jak zawsze piękna oprawa Śląska.
Zgłoś
Avatar
push3k 2012-08-02, 2:37 2
pATRYKOify napisał/a:

Że zrobili taką oprawę nie zmienia faktu że to banda jebanych chamów w dresach.

Fajnie, sprawdziłeś wszystkich? Chuligaństwo uciekło ze stadionów parę lat temu. Dresiarstwo to jest mniejszość. Od pewnego czasu kibicowanie stało się ekstremalną rozrywką dla większej grupy ludzi, a nie tylko dla osiedlowych głąbów.
dzejosB napisał/a:

Jak zawsze piękna oprawa Śląska.

Im się to udaje. Mają pod to stadion.
Zgłoś
Avatar
PolskaWalczaca 2012-08-02, 3:12
chuj z takim dopingiem jak przegrali 3:0 po chujowej grze, btw Mila zajebiscie przytyl
Zgłoś
Avatar
D................t 2012-08-02, 3:35 2
Za samo to że dałeś link do nacjonalista.pl wielkie piwo dla Ciebie, postawiłbym nawet siedząc w barze Chwała Wielkiej Polsce!
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-08-02, 9:35
Za honor, za kraj szwaba napierdalaj!!!
Zgłoś
Avatar
gergu 2012-08-02, 10:46
Wielka szkoda, że piłkarze nie dostosowali się do poziomu kibiców...
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-08-02, 11:21 1
W powstaniu zginęli Baczyński i Trzebiński, ale wy nie wiecie, kto to był. Gdybyście mieli pojęcie, umarlibyście ze wstydu za swoje rymowanki "nie należy / powstańczych żołnierzy".
Nie wiem, może czterolatka nabierzecie, że jesteście patriotami i strażnikami pamięci. Jesteście konserwatorami chamstwa i wiochy.pl.
Zgłoś
Avatar
g................t 2012-08-02, 11:27 1
Z kibolstwa, czyli ucielesnienia polskiego chamstwa, braku rozumu, pewne srodowiska, calkowicie nieslusznie nazywajace siebie prawicowymi chca zrobic wielkich patriotow i 'przyszlosc narodu'. Tyle, ze bezmozgich siepaczy Polska potrzebowala podczas wojny, a teraz kiedy na swiecie panuje wzgledny spokoj potrzeba nam tegich umyslow a nie dracego jape miesa.
Byla Polska walczaca, czas na Polske myslaca!
Zgłoś
Avatar
r................h 2012-08-02, 11:58 1
Dzielni kibole!!!
Niepokonani ultrasi!!!

Jeszcze raz Polska potrzebuje i wzywa was do poświęcenia.
W imię boga, honoru i Ojczyzny pokażcie raz jeszcze na co was stać.
Popełnijcie zbiorowe samobójstwo. Mam dosyć płacenia za wasz rozpierdol.
Zgłoś
Avatar
Chorusek 2012-08-02, 13:59
@ fhMichaelo

nie znasz się na temacie, to się nie wypowiadaj.
Kibol to zaden synonim chuligana, to tylko GW i inne śmieci tak wam mózgi wyprała i ubrała Kibola w szmaty chuligana.
Poza tym Kibol od wielu, naprawdę wielu lat, istnieje w gwarze Wielkopolskiej jako synonim zapalonego Kibica, tak więc STFU

Polska Kibolska

...and now, hate...
Zgłoś
Avatar
Novik 2012-08-02, 15:00
ta ale tego nie pokazują w telewizji tak samo jak śpiewali "bohaterom cześć i chwała" to na innym spotkaniu
Zgłoś
Avatar
r................h 2012-08-03, 12:13
drako111 napisał/a:

@ fhMichaelo

nie znasz się na temacie, to się nie wypowiadaj.
Kibol to zaden synonim chuligana, to tylko GW i inne śmieci tak wam mózgi wyprała i ubrała Kibola w szmaty chuligana.
Poza tym Kibol od wielu, naprawdę wielu lat, istnieje w gwarze Wielkopolskiej jako synonim zapalonego Kibica, tak więc STFU

Polska Kibolska

...and now, hate...



Rozumiem że zacytujesz:
...patrze, a tu Helci ni ma. Poszła precz. Taki był z niej kibol!

Skoro upierasz się przy staropolskiej poniekąd gwarze i takiej właśnie etymologii słowa kibol.
mam mam pytanie, również ze staropolskim akcentem:

To znaczy, że kibole smagają się wzajemnie kutasami po twarzach, w czasie meczów?
Chociaż może i na spotkaniach klubowych... Kto ich tam wie...?

A na poważnie.
Tak jak nie wpierdalasz kurwy (dziś kury) na obiad, tak kibol to określenie pejoratywne.

Bo widzisz język ewoluuje. A używane słowo potoczne trafia w końcu do słownika pod taką definicję, jakie skojarzenie wywołuje.

Teraz kibole się zapienią, kurwy polecą. Skrzyknie się kibolska wiara z ziomkami z B&H i razem będą się kutasami po ryjach prać.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-08-03, 12:42
Ultrasi robią oprawy a nie kibole, kurwa.
Zgłoś