18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Oprawa kiboli
Hauer88 • 2012-08-01, 23:05
Oprawa Śląska Wrocław w europejskich pucharach:



Dziś oddajemy hołd bohaterstwu zwykłych żołnierzy, a nie błędnym decyzjom przywódców. Paradoksem i ponurym chichotem historii jest to, że na poświęceniu tych młodych ludzi, dla których POLSKA była autentycznie najważniejsza, najbardziej żerują demoliberalne wycieraczki Brukseli, Waszyngtonu i innych stolic z tych różnych pis, pjn, sp etc. Chwała bohaterom, śmierć okupantom i zdrajcom! Wczoraj, dzisiaj, zawsze. Nigdy nie zapomnimy!

Cytat:

Nie byliśmy entuzjastami idei Powstania, wywołanego w dniu 1-szym sierpnia. Decyzja podjęcia każdej walki musi być w naszym pojęciu dyktowana racją polityczną i poczuciem odpowiedzialności za następstwa wszczętych działań. Jesteśmy jednak również żołnierzami i czyniliśmy to, co każdy żołnierz winien czynić z momentem rozpoczęcia walki”.

pismo NSZ „Wielka Polska”, 02.10.1944



http://www.nacjonalista.pl/2012/08/01/1-sierpnia-chwala-bohaterom-smierc-okupantom-i-zdrajcom/
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-08-01, 23:09 1
Patryjoci wielcy.
Na pokaz wszystko.
Ale żeby ruszyć dupy i wypierdolić tych którzy rozkradają ten kraj, to nie ma komu.
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-08-01, 23:13 18
ru_ziolo napisał/a:

Patryjoci wielcy.
Na pokaz wszystko.
Ale żeby ruszyć dupy i wypierdolić tych którzy rozkradają ten kraj, to nie ma komu.



Nie ma komu, bo reszta narodu śpi bądź woli przyglądać się z boku wyzywając od faszystów i nazistów.

Grunt że jako młodzi ludzie już mamy wyrobione poglądy i potrafimy się coraz skuteczniej organizować [międzynarodowo] - reszta już jest tylko kwestią czasu.

Zgłoś
Avatar
Ja1948 2012-08-01, 23:47 30
Cześć i chwała Bohaterom !
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-08-02, 0:01
przyjdą tu itak pierdolic ludzie ze to bylo bez sensu, ale postawmy sie w ich sytuacji, żyjąc w tamtych latach każdy z nas poszedł by wlaczyć.
Zgłoś
Avatar
Gabranth 2012-08-02, 0:06 1
ru_ziolo napisał/a:

Patryjoci wielcy.
Na pokaz wszystko.
Ale żeby ruszyć dupy i wypierdolić tych którzy rozkradają ten kraj, to nie ma komu.



wypowiedział się bojownik o wolność
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-08-02, 0:12 6
Ludzie ruszą dupska dopiero, jak zabraknie jedzenia w korycie, ale wtedy i tak pewnie wybiorą lewacką hołotę, bo ta im naobiecuje złotych gór, tvn z gw pojadą po prawicy, jaka ona jest nietolerancyjna dla pedałów i pedofilów, oraz nie chcę podcierać dupska eurocwelom i dalej będzie chujnia z grzybnią..
Zgłoś
Avatar
antek025 2012-08-02, 0:17
skoro pokazujesz ich w pozytywnym siwetle(i bardzo slusznie z reszta), to po kiego chuja o tych kibicach piszesz "oprawa kiboli" Oprawa kibicow powinno byc!! Kibol ma negatywne znaczenie, kibic pozytywne.
Zgłoś
Avatar
fhMichaelo 2012-08-02, 0:26
@antek
Tak się przyjęło, że kibice ironizują i sami siebie nazywają kibolami.
Zgłoś
Avatar
Qleczko 2012-08-02, 0:28
antek025, Przeczytaj sobie książkę "Jestem Kibolem" Krzysztofa Korsaka.
Zgłoś
Avatar
ROBO115 2012-08-02, 0:30 2
Oprawa bardzo fajna .Ale gra śląska chujowa i możemy już zapomnieć o polskiej drużynie w Lidze Mistrzów. 3:0 ja jebie !!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Miles87 2012-08-02, 0:44
heh nacjonaliści? Kurwa tępe łyse psy, które podczas 2 wojny pierwsze spierdalałyby z Polski.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2012-08-02, 0:58 5
Dla mnie kibole nie wybielą się takimi oprawami. Dla nich ważniejsze od postaw patriotycznych jest to żeby wpierdolić kibolowi z przeciwnej drużyny.

Autorze posta. Pokaż lepiej zdjęcie ze stadionu Śląska, na którym kibole w czasie meczu stoją odwróceni dupami do boiska. Powiedz ilu twoich kolegów sprząta z chodnika gówno po swoim psie. Powiedz ile pociągów zniszczyliście. Powiedz ile meczy odbyło się bez wyzwisk pod adresem drużyny przeciwnej.

Sprzątanie gówna po swoim psie, kulturalne zachowanie na meczu, przychodzenie do pracy na trzeźwo - to jest dzisiejszy patriotyzm.
Jeśli nie możesz się na to zdobyć to kurwa nie mów że jesteś patriotą. Przyjdzie wojna to będziesz się mógł rzucać na czołgi z bagnetem. Teraz jest normalne życie.
Zgłoś
Avatar
kowalik 2012-08-02, 1:12 2
coraz więcej nacjonalistycznych ścierw na tym portalu... Cóż to się wyrabia...
Zgłoś
Avatar
pATRYKOify 2012-08-02, 1:13
Że zrobili taką oprawę nie zmienia faktu że to banda jebanych chamów w dresach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie