18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Tristan88 2012-03-14, 22:03
dlatego się tak dzieje bo ma kierownicę po złej stronie
Zgłoś
Avatar
Skora2 2012-03-14, 22:12
Czepiacie się, pewnie ciężarówko jeździła szmat czasu i kręciła kółkiem tak, jakby z naczepą cofała...
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-03-14, 22:18
Takie akcje powinny być zakwalifikowane jako ucieczka z miejsca kolizji o konsekwencjach: 10 pkt karnych, mandat 1000 zł + drugie tyle jako grzywna wpłacona na cel dobroczynny + oczywiście zwrot kosztów naprawy zniszczonego mienia i pracy sądu tudzież innego organu + parę stówek nagrody dla autora nagrania.
Zgłoś
Avatar
kozakmaly 2012-03-14, 22:24
Nie z Lays'ów tylko z Walkers'ów, tak często są one tutaj pochłaniane że nawet jeżeli masz 0% szans napotkania się na prawko w czipsach, to w Anglii przy takiej ilości nawet 0 zmieni swą zasadę i po pomnożeniu coś jednak wyjdzie w wyniku.

P.S. A już myślałem że kręcąc w prawo, w końcu wpadnie na pomysł nie zmieniania biegu ze wstecznego na jedynkę, może wtedy nie narobiła by tyle szkód.

Przez kogo najczęściej są powodowane wypadki i dlaczego są to kobiety?
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-03-14, 22:48
Grillowany napisał/a:


Jak one te prawo jazdy dostają to ja nie wiem
.


w UK każdy zdaje:
prawojazdyuk.com/egzamin_praktyczny.html
Zgłoś
Avatar
Miranda 2012-03-14, 23:22
Ja znam inne powiedzonko z północnego zachodu. Że się ma prawo jazdy z Disneylandu.
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-03-15, 0:46
Boże dej wspomaganie
Zgłoś
Avatar
Corradolicious 2012-03-15, 8:09
Z tym, ze to nie jest nieumiejetnosc jazdy samochodem tylko wyrazny brak myslenia
Zgłoś