18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zainspirowany tematem użytkownika Gabranth postanowiłem podjąć wyzwanie i napisać podobny temat.








Historia tej huty sięga aż roku 1897. Została zamknięta dopiero kilka lat temu.(Przepraszam za długość posta)

[ Komentarz dodany przez: marnotrawna: 2012-08-04, 20:36 ]
reszta w komentarzu. nie wrzucamy tyle na raz..
Zgłoś
Avatar
T................a 2012-08-04, 20:28
Zaraz ktoś się doczepi do ilości zdjęć .
Może by tak zbiorowy ma tego typu rzeczy ?
Zgłoś
Avatar
uookie 2012-08-04, 20:30
zbiorczy może nie, ale mogli by wyłączyć funkcje, że pierwszy komentarz autora łączy się z postem głównym, albo dać jakąś opcje 'rozwinięcie postu'
Zgłoś
Avatar
D.ante 2012-08-04, 20:32 8
Chetnie bym zrobil to co robia wszyscy czyli "reszta w komentarzach" ale nie umiem..











































[ Komentarz dodany przez: marnotrawna: 2012-08-04, 20:42 ]
znaj mą łaskawość
Zgłoś
Avatar
AleUrwaU 2012-08-04, 20:33 1
Zróbcie osobny dział : Opuszczone miejsca ...
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-08-04, 20:36
D.ante napisał/a:

Chetnie bym zrobil to co robia wszyscy czyli "reszta w komentarzach" ale nie umiem..



Człowieku, przecież to działa na tej samej zasadzie co tworzenie nowego tematu.

Klikasz na ten napis i dodajesz co tam masz do dodania.
Kliknij tutaj aby wgrać zdjęcia i wstawić w treść posta

A i ważna rzecz: nie dodasz komentarza do własnego tematu jeśli nie skomentuje go ktoś przed Tobą. Tak to działa, niestety.
Zgłoś
Avatar
Mgla 2012-08-04, 20:51
Jest klimat. Piwko.
Zgłoś
Avatar
AmatorWiader 2012-08-04, 20:58 2
Jestem w szoku,że tam jeszcze tyle miedzi jest.
U mnie panowie,powiedzmy dbający o środowisko,dawno już rozszabrowali by każdy kawałek metalu.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-08-04, 20:59 2
Aż się nie chce wierzyć, że to w Polsce tyle złomu leży a złomiarze wolą kraść trakcje, szyny i przewody wyrywać ze ścian na ogródkach .
Zgłoś
Avatar
MM90 2012-08-04, 22:19
hm...świetne zdjęcia!To wszytsko wygląda tak, jakby ludzie pracujący w tej hucie,nagle zniknęli i nic nie zostało ruszone, tylko starość dopadła budynek!
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-08-04, 23:44
Czy to nie czasem ta lokalizacja gdzie kręcono teledysk " Wychowani w Polsce "?
Zgłoś
Avatar
D................t 2012-08-05, 3:39 3
O ludzie, nagle weszła moda na opuszczone budynki na sadistica, przez co fotografowanie takich miejsc moment stanie się kulturą masową. Spójrzcie prosze tutaj, na strone osoby o ksywie "Płomień" : urbex.net.pl/
chłopak zajmuje się fotografowaniem takich miejsc od lat, pooglądajcie sobie te budynki, nacieszcie oczy i jednocześnie przestańcie robić z sadistica kolejnego kwejka. To chyba tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
b................c 2012-08-05, 4:30 5
@up, weź nie marudź człowieku !
Zgłoś
Avatar
badwojtek 2012-08-05, 5:04
a jak jest z wejściem do tej huty? przyjeżdzam, ładuje się i chodzę, aż mi coś na łeb spadnie czy trzeba mieć układy z jakimś panem Waldkiem?
Zgłoś
Avatar
kamilnorbert 2012-08-05, 7:11 1
Wszystko zamkną nic się nie opłaci turyści będą do nas przyjeżdżać żeby fotografować zamknięte fabryki. U nas będą tylko urzędy pierdolone bo tylko na tym dobrze wychodzą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie