18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Kolejna odnaleziona przeze mnie myślę fajna miejscówka.
Tym razem natrafiłem na 3 opuszczone lokomotywy i kilka wagonów na torach dosłownie donikąd Bardzo klimatyczne znalezisko, szczególnie podobała mi się ta cała pokryta rdzą, na której naniesiony był nasz polski orzełek pokryty łuszczącą się już farbą..
Wrzucam na początek kilka kadrów.

Więcej zdjęć z miejsc zapomnianych, opuszczonych i nie tylko (dworki, pałace, szpitale, kościoły, fabryki) znajdziecie na mojej stronie:

facebook.com/Addic7edBros?ref=hl











Zgłoś
Avatar
obersturmbannführer 2013-11-18, 21:30
czy to Wolsztyn?
Zgłoś
Avatar
marudnik 2013-11-18, 21:36
Bjoern napisał/a:


32-065 Krzeszowice
Tu kiedys byly piekne lokomotywy ale nie wiem czy nie poszly na zyletki.



Część wywieźli do muzeum kolejnictwa w Chabówce a część gdzieś indziej, niestety nie pamiętam gdzie, ale na złom na pewno nie poszły.
Wiem bo mieszkam w okolicy
Zgłoś
Avatar
T................h 2013-11-18, 21:39
Fajne "tekatki" (TKt48)
Zgłoś
Avatar
addic7ed 2013-11-18, 21:44 1
bustafan napisał/a:

Niezły klimat, fajne zdjęcia. Piwko leci.
Btw, ta lokomotywa na pierwszej fotce przypomina mi moją byłą sąsiadkę. Też była wielka, ruda i sapiąca. Na szczęście już nie żyje


Dzięki wielkie Ruda najlepsza szczerze mówiac ))

t27z napisał/a:

ZAJEBISTE!! Lubie takie znaleziska i miejscówki, czasami warto pojechać nawet w takie miejsce i nie tyle porobić zdjęcia, co poczuć klimat sprzed wielu lat Piwko!



No śmigam po PL, DE i państwach ościennych także. Belgia, Holandia, UK to horyzont aczkolwiek Polska pełna takich magicznych miejsc. Zdjęcia zdjęciami to forma pamiątki i możliwość dzielenia się z innymi ale najważniejszy klimat i własne odczucia tam

bajonowsky napisał/a:

Oglądam z przyjemnością Twoje zdjęcia i tu i na facebook`u. Stary jesteś GOŚĆ. Piwko dla Ciebie za to co robisz.



Dziękować i jeszcze raz dziękować miło mi!

RomanS napisał/a:

Piątka za dobrą zajawkę (starej daty jestem, szóstki mi nie pasują).

@makabrax: fachura



5tka w sam raz

Scareface101 napisał/a:

Bajka dawaj więcej fotek i zdradź gdzie ta miejscówka



Fotek będzie jeszcze sporo , także tych robionych rybą. Chciałem zachować proporcje między jednym obiektywem a drugim. Dziękować!

Behu napisał/a:

Ciekawa zajawka, z niecierpliwością czekam na więcej zdjęć



Jaram się i tym żyję i tak od 2005 się kręci
Zgłoś
Avatar
Dostał pan rozkaz 2013-11-18, 21:46 1
Ziomuś Ziomuś ,powiedz gdzie to! błagam to jest.... powiedz gdzie one stoją ! prosze! Ziomek, to jest bardzo mnie potrzebna, w sumie to mi z nieba spadłeś!

i pozdro dla marudnik ,mieszkam we wsi obok ;D
Zgłoś
Avatar
ParalitykDance 2013-11-18, 21:55 1
Uważaj na bul dupy pewnego moderatora Mi już pokasował linki za promowanie swojego funpage w podobnej tematyce
Zgłoś
Avatar
addic7ed 2013-11-18, 22:05 1
ParalitykDance napisał/a:

Uważaj na bul dupy pewnego moderatora Mi już pokasował linki za promowanie swojego funpage w podobnej tematyce



Niekoniecznie...
Zgłoś
Avatar
defk23 2013-11-18, 22:06 2
Patrząc na zdjęcie na którym widać wszystkie 3 maszyny, od prawej widzimy: Ty2-406, Ty42-148 i TKt48-147. Koledze makabrax polecam sprawdzenie informacji, przed podzieleniem się nimi ;] Ty2 to nie żadne DR50, tylko niemiecka DR Baureihe 52, po wojnie oznaczona na PKP jako Ty2 (Notabene była to najliczniejsza seria parowozów jeżdżąca na PKP - 1407 sztuk). Była to tzw. Kriegslokomotive, czyli lokomotywa wojenna, o uproszczonej budowie. Budowana w czasie II Wojny Światowej. Natomiast ta mniejsza lokomotywa to nie OKz32, tylko TKt48. Różnic pomiędzy nimi jest mnóstwo i każdy może sobie porównać te dwie serie ;]

Szkoda, że Wolsztyn schował je na czas parady parę lat temu i najwyraźniej o nich zapomniał...
Zgłoś
Avatar
Everizon 2013-11-18, 22:14 3
Macie coś ode mnie odrestaurowany Parowóz O149-1:



to mała próbka jest. Mam kilkadziesiąt zdjęć szczegółowych w wysokiej rozdzielczości. Planowałem odtworzyć ją na modelu 3D dla LightWave3D ale jak to zwykle bywa nie mam na to czasu...
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-11-18, 22:20 2
Oho, słynny addic7ed Błagam cię, podaj mi miejscówkę na PW. Sam bawię się w Urbex od roku, ostatnio dużo śmigam po budynkach kolejowych, ale jeszcze nie natrafiłem na lokomotywę. Byłbym wielce wdzięczny za info. Nie pisz w temacie, bo trafią tam złomiarze czy sprayowcy.
Zgłoś
Avatar
Dostał pan rozkaz 2013-11-18, 22:23
ludzie! gdzie one stoją?!
Zgłoś
Avatar
Everizon 2013-11-18, 22:25 2
Zarammoth, popieram. Należy chronić takie miejsca przed zniszczeniem. Chętnie bym zobaczył jak te stare babcie zardzewiałe odrestaurowują na wieczny spoczynek.. szkoda że tak niszczeją choć fotki - jedyne w swoim rodzaju !
Zgłoś
Avatar
addic7ed 2013-11-18, 22:31 2
Zarammoth napisał/a:

Oho, słynny addic7ed Błagam cię, podaj mi miejscówkę na PW. Sam bawię się w Urbex od roku, ostatnio dużo śmigam po budynkach kolejowych, ale jeszcze nie natrafiłem na lokomotywę. Byłbym wielce wdzięczny za info. Nie pisz w temacie, bo trafią tam złomiarze czy sprayowcy.



Zaraz tam słynny Biorę czasem sobie wasze słowa do bani i zrobiłem prezentację w opcji pół na pół ryba + 17-50

Wszelkie info na temat lokalizacji w realizowanych przeze mnie tematach będą zgłaszane do admina i usuwane proste i oczywiste. Jeśli masz pytania pisz PM i tyle... To taki mały apel jasnogórski.
Zgłoś
Avatar
husar09 2013-11-18, 22:35
ty chyba jesteś opuszczony
Zgłoś
Avatar
addic7ed 2013-11-18, 22:39 1
husar09 napisał/a:

ty chyba jesteś opuszczony



Czas spać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie