18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Paula94 2013-06-21, 10:32 1
Ciekawe czy pochwy byłych pracownic odzwierciedlają stan tego budynku
Zgłoś
Avatar
alfLeso 2013-06-21, 10:41 5
Mało kto pewnie wie, ale klub znajduje się w Gdyni Orłowie i grupa Lady Pank - Tańcz Głupia Tańcz w latach 80 śpiewa o nim w pierwszych minutach utworu cyt: "U Maksyma w Gdyni". To jest właśnie ten burdel gdzie przyjeżdżała gangsterka z całej Polski, dziwki, koks, lasery i te sprawy. Maksyma zamknięto, później pojawił się nowy właściciel istniał burdel chwilę a później zamknięto go znów i tak stoi do dzisiaj.
Zgłoś
Avatar
clf111 2013-06-21, 10:58
ale fapałem
Zgłoś
Avatar
tymek111222333 2013-06-21, 11:35 1
alfLeso napisał/a:

Mało kto pewnie wie, ale klub znajduje się w Gdyni Orłowie i grupa Lady Pank - Tańcz Głupia Tańcz w latach 80 śpiewa o nim w pierwszych minutach utworu cyt: "U Maksyma w Gdyni". To jest właśnie ten burdel gdzie przyjeżdżała gangsterka z całej Polski, dziwki, koks, lasery i te sprawy. Maksyma zamknięto, później pojawił się nowy właściciel istniał burdel chwilę a później zamknięto go znów i tak stoi do dzisiaj.

Masz racje ale tylko w tym, że klub znajduje się w orłowie. Jak nie jesteś czegos pewien to nie pisz idiotyzmów, a ludzie jeszcze piwa za takie bzdury stawiają.
Zgłoś
Avatar
rorryro 2013-06-21, 11:39
Za opuszczony burdel zawsze piwo!
Zgłoś
Avatar
Lisek244 2013-06-21, 11:55 2
Zapraszam do Łodzi tam całe miasto się kurwi ...
Zgłoś
Avatar
Pluta1 2013-06-21, 12:36 4
alfLeso napisał/a:

Mało kto pewnie wie, ale klub znajduje się w Gdyni Orłowie i grupa Lady Pank - Tańcz Głupia Tańcz w latach 80 śpiewa o nim w pierwszych minutach utworu cyt: "U Maksyma w Gdyni". To jest właśnie ten burdel gdzie przyjeżdżała gangsterka z całej Polski, dziwki, koks, lasery i te sprawy. Maksyma zamknięto, później pojawił się nowy właściciel istniał burdel chwilę a później zamknięto go znów i tak stoi do dzisiaj.



maps.google.pl/maps?daddr=54.477985,18.560705&hl=pl&ll=54.4780...

Punkt B to ten burdel, a maxim jest na orłowskiej.
Zgłoś
Avatar
wielkiwu 2013-06-21, 13:55
Teired napisał/a:

Na jednym zdjęciu widać dach mojego domu lol



Wiem gdzie mieszkasz.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-06-21, 14:14
alfLeso napisał/a:

Mało kto pewnie wie, ale klub znajduje się w Gdyni Orłowie i grupa Lady Pank - Tańcz Głupia Tańcz w latach 80 śpiewa o nim w pierwszych minutach utworu cyt: "U Maksyma w Gdyni".



Jak już, to u Maxima, a jak już ktoś wspomniał na zdjęciach jest inny lokal.
Zgłoś
Avatar
banshee 2013-06-21, 22:07
alfLeso napisał/a:

Mało kto pewnie wie, ale klub znajduje się w Gdyni Orłowie i grupa Lady Pank - Tańcz Głupia Tańcz w latach 80 śpiewa o nim w pierwszych minutach utworu cyt: "U Maksyma w Gdyni". To jest właśnie ten burdel gdzie przyjeżdżała gangsterka z całej Polski, dziwki, koks, lasery i te sprawy. Maksyma zamknięto, później pojawił się nowy właściciel istniał burdel chwilę a później zamknięto go znów i tak stoi do dzisiaj.



"U Maksyma w Gdyni" odnosi się do klubu Maxim, który znajdował się rownież w Orłowie, ale jakieś 800m od tego burdelu. Sam nazwa "Maxim" nic Ci nie mówi, ekspercie?
Zgłoś
Avatar
Riva 2013-06-21, 22:55 1
Lisek244

Mów za siebie i za tych co znasz, ja jestem z Łodzi ,a kurwą nie byłam, nie jestem i nie zamierzam być, ani nikt z mojej rodziny ani znajomych i przyjaciół też kurwami nie są, i dodatkowo żadnej kurwy nie znam

Lisek244

Mów za siebie i za tych co znasz, ja jestem z Łodzi , moja rodzina ,znajomi i przyjaciele, a nikt kurwą nigdy nie był, nie jest i nie będzie
Zgłoś
Avatar
banshee 2013-06-22, 0:08
Riva napisał/a:

Lisek244

Mów za siebie i za tych co znasz, ja jestem z Łodzi ,a kurwą nie byłam, nie jestem i nie zamierzam być, ani nikt z mojej rodziny ani znajomych i przyjaciół też kurwami nie są, i dodatkowo żadnej kurwy nie znam

Lisek244

Mów za siebie i za tych co znasz, ja jestem z Łodzi , moja rodzina ,znajomi i przyjaciele, a nikt kurwą nigdy nie był, nie jest i nie będzie



Ale się wkurwiłaś, aż Ci się Ctrl+VV wcisnęło
Zgłoś