18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
maciek24043 2013-07-01, 11:27 2
"ZAMOCNE"-jakie kurwa?
Zgłoś
Avatar
Donencjusz 2013-07-01, 11:27 11
pi73rmaster napisał/a:


przecież brudy raczej nie słuchają grindu, idź się dokształcić


Jak dla mnie gówno jest gównem, szkoda mi nawet czasu na uczenie się nazw tych chujowych gatunków "muzyki", gdzie zespół składa się z cipek które udają facetów, a malują sobie ryje farbkami, noszą jakieś pedalskie ciuszki i do tego długie tluste włosy, ale chcą sprawiać wrażenie twardych.

Kilku zniewieściałych napierdala na instrumentach jakieś przypadkowe melodie, a jeden z nich drze morde jakby mu wkładali słoik do dupy i to jest muzyka. Dla brudów.

Np. Iron Maiden, czy Metallica to całkiem wporzo zespoły (nie słucham regularnie ale lubię pare kawałków), ale tam nikt nie drze ryja jak pojebany i nie udaje twardziela na siłę.
Zgłoś
Avatar
Skwisgaar 2013-07-01, 11:30 29
Donencjusz napisał/a:


Jak dla mnie gówno jest gównem, szkoda mi nawet czasu na uczenie się nazw tych chujowych gatunków "muzyki", gdzie zespół składa się z cipek które udają facetów, a malują sobie ryje farbkami, noszą jakieś pedalskie ciuszki i do tego długie tluste włosy, ale chcą sprawiać wrażenie twardych.

Kilku zniewieściałych napierdala na instrumentach jakieś przypadkowe melodie, a jeden z nich drze morde jakby mu wkładali słoik do dupy i to jest muzyka. Dla brudów.

Np. Iron Maiden, czy Metallica to całkiem wporzo zespoły (nie słucham regularnie ale lubię pare kawałków), ale tam nikt nie drze ryja jak pojebany i nie udaje twardziela na siłę.



pierdolisz niczym "najebana szmata" i2.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/011/113/killyourselves.png
Zgłoś
Avatar
filthy666 2013-07-01, 11:30 16
Donencjusz- zdefiniuj brudasa. Bardziej brudasem nazwałbym gościa w ortalionowym dresie co prysznic bierze max 2 razy w tygodniu i nie ma co drugiego zęba, a pod sklepem pije piwo i słucha polskich rapsów z komórki. Więc nie wiem co muzyka ma do higieny osobistej -,-
Zgłoś
Avatar
marcincore 2013-07-01, 11:38 1
up punk bez zębów i wątroby leżący w gównie jest mniejszym brudem?
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2013-07-01, 11:39 3
Pytacie co to jest.
RZECZYWISTOŚĆ, kurwa!
Zgłoś
Avatar
Skwisgaar 2013-07-01, 11:39 1
up trzeba kochać braci mniejszych xD
btw nie tylko punki są bezzębne i leżą w gównie ;p
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-07-01, 11:41 7
Widać że wakacje się zaczęły, bo gimbaza zaczęła wyzywać metali od brudasów. A prawda jest taka, że jak widzicie faceta w dłuższych włosach w czarnej koszulce jeansach etc to spierdalacie pizdeczki na drugą stronę ulicy, żeby was przypadkiem nie dotknęli lekko z bara, bo by wam się te pizdowate kosteczki połamały. Ave!
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-07-01, 11:42 6
Znowu zaczyna sie dyskusja jaki gatunek muzyki jest lepszy przez ludzi których więzi jakiś pedofil w piwnicy i systematycznie rżnie w dupsko szczotką do kibla

czy wy do kurwy nędzy nie możecie chociaż raz wyluzować? mnie to osobiście rozjebało, więcej takich wstawek a brudasy to te kurwy w dresach bo są z rodzin patologicznych gdzie nawet kurwa nie ma bieżącej wody cóż za pojebany świat

chuj wam w oko. Rockface123
Zgłoś
Avatar
Rumcajs_Rozpruwacz 2013-07-01, 11:42 1
up@ Punk i dres to jeden pies.
Zgłoś
Avatar
Donencjusz 2013-07-01, 12:07 3
Haha wiedziałem że jeden komentarz o brudasach wywoła ból dupy, spinajcie się dalej i próbujcie wmawiać normalnym ludziom że noszenie pedalskich włosów (chuj wi co w tym męskiego) i nakładanie na ryj makijażu jest normalne, no jeszcze glany w lato, chuj mnie to obchodzi, niech se każdy nosi co chce, ale nikt nie wmówi mi że to normalne, tak samo geje. Niech się rżną w dupala w domu i mnie to nie obchodzi, ale nie zgodzę się z tym że to normalne.

Widać że próbujecie wyjść z opresji porównując się do bezzębnych dresów, smutne, ale inaczej nie da rady.

Dresiarzem nie jestem, ale widzę że praktycznie każdy z was nienawidzi dresów i nawet wiem dlaczego. Dresy zobaczą takich brudasów, wpierdolą im (nie wiem za co, ale można się domyślać, że za bycie pedałem), a potem gang metalów poleci na cmentarz, rozjebie pomniki i zabije kota. Tacy twardziele.

I z tymi tekstami o spierdalaniu na drugą stronę ulicy to sobie daruj, bo nie wiem jaką trzeba być cipą żeby bać się chłopaczka z długimi włosami i koszulką jakiegoś zespołu... Proszę cię. Może fanów one direction też mam sie bać?
Zgłoś
Avatar
Skwisgaar 2013-07-01, 12:09 4
Donencjusz napisał/a:

Haha wiedziałem że jeden komentarz o brudasach wywoła ból dupy, spinajcie się dalej i próbujcie wmawiać normalnym ludziom że noszenie pedalskich włosów (chuj wi co w tym męskiego) i nakładanie na ryj makijażu jest normalne, no jeszcze glany w lato, chuj mnie to obchodzi, niech se każdy nosi co chce, ale nikt nie wmówi mi że to normalne, tak samo geje. Niech się rżną w dupala w domu i mnie to nie obchodzi, ale nie zgodzę się z tym że to normalne.

Widać że próbujecie wyjść z opresji porównując się do bezzębnych dresów, smutne, ale inaczej nie da rady.

Dresiarzem nie jestem, ale widzę że praktycznie każdy z was nienawidzi dresów i nawet wiem dlaczego. Dresy zobaczą takich brudasów, wpierdolą im (nie wiem za co, ale można się domyślać, że za bycie pedałem), a potem gang metalów poleci na cmentarz, rozjebie pomniki i zabije kota. Tacy twardziele.

I z tymi tekstami o spierdalaniu na drugą stronę ulicy to sobie daruj, bo nie wiem jaką trzeba być cipą żeby bać się chłopaczka z długimi włosami i koszulką jakiegoś zespołu... Proszę cię. Może fanów one direction też mam sie bać?



z chujem w gębie to taki wygadany nie byłeś :/
Zgłoś
Avatar
Donencjusz 2013-07-01, 12:10
Prawda boli :/
Zgłoś
Avatar
Skwisgaar 2013-07-01, 12:11 1
chyba Ciebie, bo najbardziej się tutaj Ty spinasz
Zgłoś
Avatar
Kurek od wanny 2013-07-01, 12:26
Uwaga, 1:07 przekaz podprogowy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie