18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
Orban u Kaczyńskiego
t................y • 2016-01-08, 16:11
W proroczej księdze wielkiego mędrca jest napisane:
"Dnia 6 stycznia król Węgier Wiktor Orban przybył wraz ze swoim orszakiem by pokłonić się przyszłemu królowi wszechświata:małemu Jarosławowi."

DEUS VULT!
Zgłoś
Avatar
robert357 2016-01-09, 14:11
Nameless, no ale sam przyznasz, że lepiej wybrać mniejsze zło. Na coś więcej trzeba ruszyć tyłek, a nasze społeczeństwo się rozleniwiło i obecnie wolą tylko ględzić. By cokolwiek się zmieniło trzeba nowych władców, a na to się nie zapowiada bo lepiej głosować raz na PO, raz na PIS...
Zgłoś
Avatar
madufo 2016-01-09, 14:24 9
Nameless jesteś idiotą. Sorry musiałem to napisać, bo większego debila dawno nie widziałem. WIG20 leci przez giełdę w Chinach, która może lada moment pierdolnac. Za dużo tvnu kolego i jadu ze to wina pisu. Wkurwia mnie to, że ktoś pisze pierdol i nawet tego nie sprawdzi. Głosy na Swetru jak oddał ?
Zgłoś
Avatar
Radbug 2016-01-09, 14:25 2
mitrus80 napisał/a:


Nie myślałem że dożyję czasów w których młodzież będzie pisać hymny pochwalne na cześć PiS-u.



Ja też nie. Na szczęście doczekałem...
Zgłoś
Avatar
S................n 2016-01-09, 14:32 3
@autor Gimbusie

Ale naszych Bratanków, którzy nas nigdy nie zdradzili to ty szanuj!
Zgłoś
Avatar
Generall14 2016-01-09, 14:35 4
Nameless napisał/a:

Od 3 miesięcy WIG20 leci na łeb na szyję, naprawdę nie jest dobrze...



Gdybyś nie był takim ignorantem i nie powtarzał głupich frazesów tylko sprawdził jak jest w rzeczywistości, to byś wiedział że indeks zaczął lecieć w dół już dużo wcześniej, a nie "odkąd PiS przejął władzę". Tutaj.
Zgłoś
Avatar
Halibut 2016-01-09, 14:40 9
Nameless napisał/a:

@liders
O ile za 4 lata odbędą się kolejne wybory... No bo co zrobisz jak Jarek wybory odwoła "zgodnie z wolą większości narodu"? Już nie jeden raz zdążyli pokazać, że mają w dupie polskie prawo, a Polacy mogą im skoczyć, bo oni mają władzę...

A tak w ogóle to wszyscy pierdolicie, że lepszy orban niż ciapak, albo facet w sukience niż ciapak itd., ale chyba nie zdajecie sobie sprawy, że to nadal wybór mniejszego zła i nadal efekt chujowy. Jak ktoś uważa, że jeśli PiS się nie sprawdzi, to za 4 lata posypie głowę popiołem i zagłosuje na kogoś innego, to niech się zastanowi nad tym jaka Polska może być po 4 latach, jaki ustrój może w niej panować i ile będzie do naprawiania. Póki co po kilku miesiącach prognozy (nawet ekonomiczne) nie są dobre, a wręcz są zatrważające. Od 3 miesięcy WIG20 leci na łeb na szyję, naprawdę nie jest dobrze...



Kocham jak debil wypowiada się na tematy na których się nie zna... WIG20 leci na łeb na szyję

Zrozum debilu, że PiS jest chujową partią ma chujowy program itd.
Nie zmienia to faktu, że rządy PO były najgorszym okresem w historii Polski, gorsza była chyba tylko wojna. Takiego spustoszenia nie zrobił w tym kraju nikt. Gospodarczo stoimy w miejscu od 2008 roku. Rosną obciążenia fiskalne, ludzie spierdalają za granice a jebane kliki rządzących chcą więcej i więcej. W TV panowała propaganda gorsza niż za Goebbelsa. PO odpierdoliło taki burdel, że nawet ten jebany w dupę głupi lud zaczął to dostrzegać i chciał zmian. Dlatego klika wprowadziła Petru. Kolesia znikąd, którego nikt nie znał a, który nagle w sondażach zaczął dostawać po 20%

Masz gościu wypierdolony kompletnie mózg. Nie znasz się kurwa na niczym, nie umiesz myśleć samodzielnie ale śmiesz kurwa pierdolić swoje głupoty. To jest właśnie demokracja, rządy grup, które potrafią zaczarować debili jak ty. Ciebie idioto kupiło PO i ich chwalisz mimo, że nie masz ABSOLUTNIE ŻADNYCH argumentów. Tak samo teraz władzę ma PiS i ono będzie siać propagandę dzięki czemu niedługo staniesz się PiSowcem koniu jebany.

A teraz do sedna. Czy za PiS będzie dobrze? Będzie chujowo. Ale za to 100 razy lepiej niż za PO.
Zgłoś
Avatar
r................2 2016-01-09, 14:41 4
AaronSzechter napisał/a:


Orban: Nigdy nie poprzemy sankcji przeciwko Polsce
tyle w temacie



I polska również nie poprze sankcji przeciw Węgrom. Jedyni nasi zaufani przyjaciele w Europie, którzy już udowodnili kilkakrotnie, że nas nie zdradzili.
Zgłoś
Avatar
Radbug 2016-01-09, 14:50 2
Mnie zastanawia skąd na Sadisticu wzięło się 20 debili którzy przepchnęli coś takiego na główną? Pomijając poglądy polityczne (każde) przecież taki temat to niebywałe gówno? O czym to w ogóle jest? Miał być żart ze wzrostu Jarka? Kpina z religii? Śmieszkowanie z polskiej polityki zagranicznej? Chyba nie wyszło...
Zgłoś
Avatar
Nameless 2016-01-09, 15:16
@Generall14
Właśnie tam sprawdziłem i z tego co widzę, to od 3 miesięcy jedziemy po równi pochyłej...

@Halibut
Prezentujesz idealny przykład języka PiS Argumenty (a raczej ich brak) podparte licznymi obelgami i pretensjami.

1) "Ciebie idioto kupiło PO i ich chwalisz mimo, że nie masz ABSOLUTNIE ŻADNYCH argumentów" - NIGDZIE nie chwalę PO matole, coś sobie uroiłeś. Ja nie mam argumentów? Ok. A przepraszam bardzo, jakie Ty masz argumenty pajacu? Bo w gruncie rzeczy to żadnego konkretu poza paroma urojeniami nie przedstawiłeś
2) Gospodarczo stoimy w miejscu? Chyba mówimy o innych krajach Ew. ktoś Ci grubo płaci za te marne wypociny.
3) "W TV panowała propaganda gorsza niż za Goebbelsa" - standardowy i nieodłączny argument PiSiorów i Kukizowców... To może pochwal się z jakich źródeł informacji sam korzystasz. Czekam.

PS Zresztą dopierdoliliście się do tego WIG20 jak pojebani, a tak naprawdę nie o tym był mój post. Był o tym, że Kaczyński dąży do wprowadzenia państwa totalitarnego, że w ciągu 4 lat może totalnie rozjebać nam kraj i jeszcze bardziej zatrzymać rozwój gospodarczy. Na pewno nic dobrego z tego nie wyniknie.
A zwykłym obywatelom już się zaczął dobierać do dupy. Obcięcie finansowania barów mlecznych, wprowadzanie inwigilacji i podsłuchu obywateli, itd. Dopiero się rozkręca. A może to też nie są fakty, tylko manipulacja mediów?
Zgłoś
Avatar
drukarka666 2016-01-09, 15:45
@AaronSzechter

Michnik, przecież wszyscy o poglądach na prawo twierdzą, że chuju kłamiesz. Więc wsadź se w dupę te koszerne piwa, które ci Mossad i lemingi stawiają.
Zgłoś
Avatar
Generall14 2016-01-09, 15:48
Nameless napisał/a:


Właśnie tam sprawdziłem i z tego co widzę, to od 3 miesięcy jedziemy po równi pochyłej...



To przełącz sobie geniuszu na skalę roczną i sprawdź kiedy ten spadek się zaczął...

Nameless napisał/a:


(...) Był o tym, że Kaczyński dąży do wprowadzenia państwa totalitarnego, (...)



No oczywiście, 2015 jak 1933, Jarek jak Adolf, kaczyzm jak nazizm...
Zgłoś
Avatar
Cryo 2016-01-09, 15:49
riku11221122 napisał/a:

I polska również nie poprze sankcji przeciw Węgrom. Jedyni nasi zaufani przyjaciele w Europie, którzy już udowodnili kilkakrotnie, że nas nie zdradzili.


No chyba, że do władzy wróci PO, które nie tak dawno zdążyło nawet ich wydymać.
Zgłoś
Avatar
Aueternum 2016-01-09, 16:05 1
@Jack Daniel's
od kiedy wykształcenie jest wyznacznikiem inteligencji? to jest jedynie wyznacznik wytrzymałości i tego jak bardzo ktoś lubi marnować czas
nie pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
madufo 2016-01-09, 16:29 1
Nameless brak argumentów i ciebie przeraża. TVN24 leci 24h u ciebie. Skąd możesz wiedziec co będzie po 4 latach ? Co robią źle ? Obejrzyj sobie Maxa i zobacz co zrobiło PO wybrało władze telewizji i trybunał swoimi ludźmi i nawet media nie zaszczekaly, a jak pis to robi to już media mają temat od 3 miechów. Trybunał - ludzie PO starego złodziejskiego systemu. Opodatkowanie banków i molochow - bardzo dobrze. W Polsce jeden jest Polski Bank i jest to PKO BP reszta wysyła miliardy do Niemiec Francji i innego lewactwa. Duże sklepy - jeżeli myślisz ze Polsko brzmiące Biedronka są Polskie i wspierają Polska Gospodarkę to jesteś zacofany. Tyle w temacie - ciśniesz kukiza i PiS to za kim jesteś ? Swetru po albo Lewica wiec po co ta dyskusja i wypieranie się swoich...
Zgłoś
Avatar
Halibut 2016-01-09, 17:06
Nameless napisał/a:

@Generall14
Właśnie tam sprawdziłem i z tego co widzę, to od 3 miesięcy jedziemy po równi pochyłej...



Koleś przestań się ośmieszać kurwa z tą giełdą bo nic ci nie wychodzi. Co ma kurwa giełda do stanu gospodarki? To czy giełda rośnie zależy od wielu czynników ale najmniej od stanu gospodarki. Przykład - porównaj sobie wskaźniki P/E, P/C, PSR i DY spółek rosyjskch i amerykańskich. Wyjdzie ci, że giełda rosyjska jest tania czyli potencjał do wzrostów jest a giełda amerykańska jest rozdmuchana do granic możliwości i tylko czekać na panikę. Po prostu kapitał światowy zdecydował się walczyć z niewygodną Rosją wycofując z jej rynków swoje aktywa chcąc spowodować panikę na tamtejszym rynku. Czyli według kurwa ciebie jebany piekarz Borys mieszkający sobie w jakimś jebanym Batajsku przez całą tą aferę zaczął robić chleb gorszej jakości? Nie. Tak dla ciekawości.
inwestinfo.pl/notowania-na-swiecie/gieldy-swiatowe-online/
Zobacz jaka giełda w rok wzrosła najwięcej. Oj czyżby to byli ci źli totalitaryści od Orbana? Kurwa jak to możliwe!??!?!

Nameless napisał/a:


@Halibut
Prezentujesz idealny przykład języka PiS Argumenty (a raczej ich brak) podparte licznymi obelgami i pretensjami.



Jakich kurwa argumentów mam używać na to, że według ciebie teraz nastała era totalitaryzmu? Skoro ktoś twierdzi, że jest wysłannikiem anunnaki i, że jego bogowie pozabijają wszystkich ludzi to mam z nim polemizować?

Nameless napisał/a:


2) Gospodarczo stoimy w miejscu? Chyba mówimy o innych krajach Ew. ktoś Ci grubo płaci za te marne wypociny.



Proszę, tatuś czy mamusia w PO? Hmm. Sprawdźmy.
data.worldbank.org/indicator/NY.GDP.PCAP.CD/countries/PL?display=graph
Polska w 2008 - 13906$ a w 2014 - 14342$. Taaak, 3%. Rozwój w chuj. Podpowiem ci tylko, że lepiej wypadły przez te lata nawet Niemcy...
a już nie mówię o np. Korei Południowej data.worldbank.org/indicator/NY.GDP.PCAP.CD/countries/KR?display=graph (któa notabene startowała w latach 90 z podobnego poziomu co Polska). Co żeście kurwy narobili? Korea mogła a przez takie jebane, pierdolone polactwo jak ty nie można...

Nameless napisał/a:


3) "W TV panowała propaganda gorsza niż za Goebbelsa" - standardowy i nieodłączny argument PiSiorów i Kukizowców... To może pochwal się z jakich źródeł informacji sam korzystasz. Czekam.



Z wielu, tylko, że jak mi Lis powie, że zabierają mi demokrację to ja się z niego śmieję. Tobie i reszcie ciemnej masy otwiera się scyzoryk w kieszeni.

Nameless napisał/a:

Kaczyński dąży do wprowadzenia państwa totalitarnego, że w ciągu 4 lat może totalnie rozjebać nam kraj i jeszcze bardziej zatrzymać rozwój gospodarczy. Na pewno nic dobrego z tego nie wyniknie.

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie