18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
Bir 2014-10-01, 5:36 1
To ja wam opowiem moją historię bo akurat w temacie. Otóż pięknego poranka na głodniaka udałem się do przychodni gdzie miała zostać pobrana krew (jeszcze przed 18 było) oczywiście stado rozdartych jak pizda przy porodzie bachorów drze mordy jakby je na ruszt nabijali. Czekałem jakieś 2:30h będąc głodny w chuj (pobrania powinny być w pierwszej kolejności) to trwa 2min a jak wejdzie jedna z drugą z bachorem który ma 36,7C (umiera!) to przez bite pół godziny nie wychodzi.
Dosyć już pieprzenia. Wchodzę witam się zdejmuję bluzę, pielęgniarka bez rękawiczek co raczej powinna mieć, wbija się w żyłę, nie wiem co się stało ale krew leciała dosłownie jakby nie chciała, więc wpycha tłoczek i chce na nowo zassać co oczywiście przyjemnym uczuciem nie było, po jakiś 5 razach miejsce wkłucia tak mi spuchło i posiniało* jakbym od miesiąca dzień w dzień jebał kompot (już nie mówię o tym, że najmniejszy ruch ręką powodował ból), spierdoliłem ją jak burą sukę, wyjąłem tą strzykawkę, ubieram się i wychodzę ----- reset ------ budzę się na leżance po ponoć godzinie, nie mogły mnie pizdy dobudzić (ja się pytam gdzie kurwa karetka? Owszem fajnie, że nie obudziłem się w szpitalu, ale w zaistniałem sytuacji powinienem być w drodze/już tam być - oczywiście wiem, że byłem w przychodni, ale to zwykła osiedlowa przychodnia bez jakichkolwiek sprzętów ), dobra myślę, jak już od paru godzin jestem głodny w chuj, pić nie mogę (znaczy mogę, ale niby mam nie pić) to idę już pobrać w inne miejsce. Pełna profeska, pobrała dziękuję do widzenia itp, jeszcze minutka na poczekalni żeby się ubrać (zima to była) a tu nagle jak długi jeb, w chwile mnie ocuciły (taka z 25lat miała cycatka mmmmmm........ te cycusie mógłbym tak mdleć 24/) nawet lizaka mi dały!

No drodzy sadole, wiem że was to mało albo wcale nie obchodzi, ale chciałem się z wami podzielić tym traumatycznym przeżyciem

*jak oglądaliście film pt. Requiem for a Dream (Requiem dla Snu - pl.) to pod koniec jeden z bohaterów ma taką posiniałą rękę xD
Zgłoś