18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
Krzysztof_Elbląg 2021-07-06, 20:08
Było te tornado w tamtym roku w polsce
Zgłoś
Avatar
Gwardek 2021-07-06, 20:10 16
Generalnie nie jestem zwolennikiem przesadnego bhp ale tutaj i na kilku innych filmikach z basenów ze sztuczną falą jest co najmniej o połowę za dużo ludzi. Kto tego kurwa upilnuje jak się zderzy głową jeden z drugim i straci przytomność? Ciekaw jestem ile już było przypadków śmiertelnych na tego typu atrakcjach...
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-07-06, 20:44 1
@up Pamiętaj, że ich jest w chuj i trochę, więc jeden czy dwóch mniej...
Zgłoś
Avatar
notak 2021-07-06, 21:04 1
chuj w płetwę orce,
Szczęki II to był film
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2021-07-06, 21:25 20
Chuj tam orka. Kim jest ten kozak, co przyplynal na orce???
Zgłoś
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-07-06, 21:42 5
Gwardek napisał/a:

Generalnie nie jestem zwolennikiem przesadnego bhp ale tutaj i na kilku innych filmikach z basenów ze sztuczną falą jest co najmniej o połowę za dużo ludzi. Kto tego kurwa upilnuje jak się zderzy głową jeden z drugim i straci przytomność? Ciekaw jestem ile już było przypadków śmiertelnych na tego typu atrakcjach...



A chuj kogo obchodzi jakieś bhp i czy ktoś się utopi... Ważne, że masa zjebów korzysta z tej atrakcji i płaci i dzięki temu kilkoro pajaców, którzy włożyli w ten "biznes" staje się w krótkim czasie milionerami...

Nazwa "spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" nie wzięła się z nikąd...
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2021-07-06, 22:32
Willy został uwolniony!
Zgłoś
Avatar
blokern 2021-07-06, 23:08 2
Gwardek napisał/a:

Generalnie nie jestem zwolennikiem przesadnego bhp ale tutaj i na kilku innych filmikach z basenów ze sztuczną falą jest co najmniej o połowę za dużo ludzi. Kto tego kurwa upilnuje jak się zderzy głową jeden z drugim i straci przytomność? Ciekaw jestem ile już było przypadków śmiertelnych na tego typu atrakcjach...



jezeli jeszcze raz wstawie pustego posta zamiast jpg to pisze oficjalne zazalenie do ministerstwa internetu

Zgłoś
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-07-06, 23:51 1
@up Zjebie, trzeba chwilę poczekać, zanim zdjęcie pojawi się w poście!!! Na chuj tyle razy wrzucasz jedną fote...
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2021-07-07, 0:04 2
Znawca_Cipek napisał/a:

Chuj tam orka. Kim jest ten kozak, co przyplynal na orce???



Korwin krul
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2021-07-07, 0:23
Willy został uwolniony!

Zgłoś
Avatar
farah398 2021-07-07, 0:36
you finally awake
Zgłoś