18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
Orla Perć
Tegiesman • 2013-07-21, 23:24
Orla Perć, najbardziej niebezpieczny szlak w Tatrach Wysokich. Pochłonął ponad 100 istnień.



Nie ma harda (tym razem na szczęście) ale może kogoś zainteresuje.
Szacunek za siłę i odwagę.
No bo po prawdzie który sadol... a zresztą, enjoy
Zgłoś
Avatar
ShankleMyUncle 2013-07-22, 19:19 1



Przelazłem:) Ani zdjęcia, ani filmy nie oddzadzą piekna tego miejsca.
Zgłoś
Avatar
pemb 2013-07-22, 20:11
Kurwa byłem tam będąc dzieciakiem. Fakt, że wchodziliśmy żółtym szlakiem, ale nigdy więcej.
Zgłoś
Avatar
losvitos 2013-07-22, 20:35
Zawsze chciałem przejść Orlą Percią, ale nigdy jakoś nie było czasu.
Kiedyś idąc przez Dolinę Pięciu Stawów widziałem, że śmigłowcem chcieli kogoś z OP ściągnąć. W schronisku się dowiedziałem, że niestety chłopak zginął.

Do zobaczenia na szlaku.
Zgłoś
Avatar
J................� 2013-07-23, 1:08 1
głodzik1 napisał/a:

ruchalem swoja byla na szczycie "zawrat" a szlak zajebisty polecam



Przecież Zawrat to przełęcz...
Zgłoś
Avatar
wst91 2013-07-23, 8:20
Tatry są piękne i w ogóle góry. Orlej całej niestety jeszcze nie zrobiłem. Jedynie kawałek od Zawratu do Koziej przełęczy i zszedłem do Pięciu Stawów Polskich.
Tak w ogóle to marzy mi się zrobienie kursu wspinaczki skalnej, ale niestety nie znam nikogo kto ma podobne zainteresowania. A wspinaczka to jednak praca zespołowa.
Zgłoś
Avatar
Vmacka 2013-07-23, 9:21
Góry tylko zimą i na deskę lub narty. Chodzenie po górach widzę tak. Wchodzisz kilka godzin na jakiś szczyt dumny rozglądasz się skąd przyszedłeś, mówisz ale tam jest pięknie... no kurwa parę godzin temu tam byłeś... po jakiego grzyba włazić tyle czasu by to stwierdzić.
Zgłoś
Avatar
mareczekzip 2013-07-23, 9:38 1
Sam trochę kiedyś łaziłem... Zawsze chciałem zdobyć Orlą ale jakoś sposobności nie było, nikomu ze znajomych nie było tam po drodze. Góry są cudowne, piękne, majestatyczne , groźne. Pozdrawiam autora tematu. Z miłości do gór.
Zgłoś
Avatar
TOOM44 2013-07-23, 12:24
Byłem tam ale na szczycie mi się fajki skończyły ;/ I cała wycieczka wpizdu...
Zgłoś