18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
🔥 Nie podoba się? To wyjazd! - teraz popularne
Avatar
pro_avenger 2021-12-08, 18:11 3
Taki młody a już musi na ręcznym....
Zgłoś
Avatar
Silverface 2021-12-08, 18:14
Taka zbrukana świnka. hrum,hrum
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2021-12-08, 18:26
No i pięknie i będą mieli co wspominać na starość
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2021-12-08, 18:29 62
Jeden z tych fejków które mają na celu z wyświetleń utrzymać pół wioski na jakimś zadupiu.
Zgłoś
Avatar
Jerzy_Owsik 2021-12-08, 19:25
jebać ją i jego pedała zwykłego
Zgłoś
Avatar
KonioBijca 2021-12-08, 19:52 4
Syn_Milionera napisał/a:

Jeden z tych fejków które mają na celu z wyświetleń utrzymać pół wioski na jakimś zadupiu.



Prawda. Dlatego już dawno przestałem oglądać Youtube'a i uczestniczyć w robieniu milionerów z niedojebanej umysłowo patologii.
Zgłoś
Avatar
kamczak 2021-12-08, 20:25
Tylko kacapy mogły wpaść na pomysł żeby takie zdjęcie ślubne zrobić.
Zgłoś
Avatar
RodrigoCortez 2021-12-08, 20:33 2
ten filmik nadaje się do śmiechu warte Drozda by się uśmiał a może i dom by wygrali
Zgłoś
Avatar
KonioBijca 2021-12-08, 20:57 13
kamczak napisał/a:

Tylko kacapy mogły wpaść na pomysł żeby takie zdjęcie ślubne zrobić.



Generalnie filmik przedstawia jeden z trików fotografów ślubnych pt: jak zrobić bardzo ładne ujęcie, mając do dyspozycji jedynie np. okoliczną wiochę, kałużę z błotem lub zadupie takie, jak na powyższym materiale.

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-12-08, 21:07
Ostatnio byłem w pewnym parku, potem pewnej palmiarni. Para smyrała się dłońmi lepiąc słodkie spojrzenia… mądry człowiek Z aparatem cierpliwie jebal foty. Skasował idiotów 259 pln za 19 zdjęć. Mądry bo zarabia bez podatku zazwyczaj. A każda młoda zakochana para może rodzica poprosić o fotkę ajfonem…
Ludzie są głupi do sześcianu!
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2021-12-08, 22:12
Szokujące jest dla mnie to wszystko

Zgłoś
Avatar
nemesisnt 2021-12-08, 23:10 2
baronturbina napisał/a:

Ostatnio byłem w pewnym parku, potem pewnej palmiarni. Para smyrała się dłońmi lepiąc słodkie spojrzenia… mądry człowiek Z aparatem cierpliwie j***l foty. Skasował idiotów 259 pln za 19 zdjęć. Mądry bo zarabia bez podatku zazwyczaj. A każda młoda zakochana para może rodzica poprosić o fotkę ajfonem…
Ludzie są głupi do sześcianu!



Z racji tego że jestem fotografem odpowiem, w dupie byłeś gówno widziałeś. Zdjęcia z Iphona to dobrze wyglądają na telefonie max facebooku/ instagramie. Problem zaczyna się robić przy wydruku. Moda na albumy wraca a obróbka surowego rawa zrobi z każdej świni królową w formacie 200 na 200 cm
Zgłoś
Avatar
Matzdorf 2021-12-08, 23:31 2
KonioBijca napisał/a:

Prawda. Dlatego już dawno przestałem oglądać Youtube'a i uczestniczyć w robieniu milionerów z niedojebanej umysłowo patologii.



Każdy powinien zbojkotować ten żydowski twór jakim jest YT, wpierw blokują niewygodne filmy, propaganda, promowanie patologii, a teraz na dodatek nie widać ile lapek w dół, więc masz oglądać jak ten idiota cały film by sam sie przekonać że nie warto było, co za pojebana platforma. Nikt nie wyrażał na to zgody z normalnych użytkowników, ale poszli za tymi którzy nie mogą patrzeć na negatywne komentarze...
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-12-09, 7:04
nemesisnt napisał/a:

Z racji tego że jestem fotografem odpowiem, w dupie byłeś gówno widziałeś. Zdjęcia z Iphona to dobrze wyglądają na telefonie max facebooku/ instagramie. Problem zaczyna się robić przy wydruku. Moda na albumy wraca a obróbka surowego rawa zrobi z każdej świni królową w formacie 200 na 200 cm


Wiesz ze mam to głęboko w dupie i nawet nie czytałem co napisales?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie