18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
Tomaszu 2010-04-02, 9:24
Przetłumaczy ktoś?
Zgłoś
Avatar
Shadow 2010-04-02, 14:57 2
#1 Joe:
Kolejny pomysł, kup lub upiecz ciasto, udekoruj je fikuśnie. Pokaż jej, gdy zapyta z jakiej to okazji, twoja odpowiedz powinna być następująca: " To nasze ciasto zaręczynowe", Wtedy położysz pudełko z pierścionkiem zaręczynowym na torcie.

#2 Joe mama
Ja i moja żona zaręczyliśmy się przed wycieczką do Cancun, Poszedłem do Taco Bell (sieć amerykańskich restauracji szybkiej obsługi, taka konkurencja McDonalda) i zamówiłem Hot Souce Pockets (popularna przekąska) z życzeniami, Na jednym było napisane: pomyśl życzenie, na drugim "Czy wyjdziesz za mnie", podałem jej tą z napisem pomyśl życzenie i kazałem zamknąć oczy. Kiedy to zrobiła podałem jej tą drugą z pytaniem "Czy wyjdziesz za mnie?". Była zachwycona, pobraliśmy się 7 sierpnia.

#3 James Monroe:

Jestem ginekologiem, a swoją żonę poznałem gdy była jedną z moich pacjentek. Zaczęliśmy się spotykać i szybko się w sobie mocno zakochaliśmy. Po roku spotkań, pewnego razu gdy przyszła na badanie vaginy, powiedziałem do niej: "Znalazłem coś!" i udałem, że wyciągam pierścionek zaręczynowy z jej "muszelki". Pokazałem jej go i zapytałem, czy za mnie wyjdzie. Odpowiedziała tak i jesteśmy szczęśliwym małżeństwem od tamtej pory.
Zgłoś
Avatar
mndc 2010-04-02, 19:21
Ostatnie najlepsze:D Mamy XXI wiek Tomaszu, trzeba znać języki.
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-05-13, 22:57 1
Taki ginekolog to musi mieć fajnie gdy się spotyka z pacjentką.
Niby seksu może nie być, ale poszperać poszpera
Zgłoś
Avatar
l00ney 2010-05-15, 19:10 2
Bóg napisał/a:

Taki ginekolog to musi mieć fajnie gdy się spotyka z pacjentką.


a co mowi ginekolog jak wychodzi z pracy ??

W KONCU TWARZE
Zgłoś