18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Oscary
qwerty6 • 2016-01-31, 18:28
Część białych aktorów zapowiedziała, że także zbojkotuje galę wręczenia Oscarów. Nie chodzi o solidaryzowanie się, chodzi o to, że czarni aktorzy wiedzą kogo przez pół nocy nie będzie w domu.
Zgłoś
Avatar
m................0 2016-01-31, 18:37
Podobno ktoś kręci nowy film o Michaelu Jacksonie.

Wybrano z castingu kilku białych aktorów do roli głównej żeby zwiększyć szanse w Oscarach 2017.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-02-01, 12:36 3
Uwazałbym zwłaszcza na miejscu Leonardo Di Caprio... Jeszcze jakiś niedowartościowany ciemniejszy kolega po fachu zajebałby jego wszystkie statuetki
Zgłoś
Avatar
grudawwk 2016-02-01, 12:41 8
Trzeba zbojkotować NBA bo za dużo czarnych tam gra.....
Pojebane czasy kurwa, kolor skóry ważniejszy od talentu, ale wiadomka tylko biali mogą być rasistami, i tylko białych nie dotyczy dyskryminowanie. Wszędzie się wpierdolą, czy to sport czy to kultura, praca kurwa wszystko, nawet nie wyobrażam sobie co będzie za kilka dekad, jebać.
Zgłoś
Avatar
Kaddafi 2016-02-01, 12:46
mitrus80, Akurat pewniakiem do oscara 2017 jest film o pierwszym czarnoskórym prokuratorze
Zgłoś
Avatar
bli3 2016-02-01, 12:54
Kurwa jak tak dalej pójdzie
to będziemy mieli apartheid - tylko w drugą stronę.
Czarni powinni na gali rozdania oscarów co najwyżej drinki podawać
(oprócz Morgana Freemana - wiadomo, on jest bogiem).
Czy jesteśmy świadkami upadku białej cywilizacji?
Zgłoś
Avatar
dojurimemba 2016-02-01, 13:01
up
nie wiem czego jesteśmy świadkami, ale z biegiem czasu będzie coraz ciekawiej.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-02-01, 13:14 3
dojurimemba, bli3,

nie wiem czego jesteście świadkami, ale ja mieszkając w stolicy dojechałem dziś do pracy 13 km nie mijając żadnego uchodźcy, murzyna etc. Teraz siedzę i popijam kawkę pisząc głupoty na necie wśród białych koleżanek i kolegów, a wieczorem odbiorę dziecko ze szkoły pełnej białych dzieci...

Ja wiem, że Warszawa jest najbdziej niemiłym miejscem dla obcych w Polsce, więc pewnie w Małkinii i Ostródzie jest dużo więcej przyjezdnych (a takim Łukowie to już w ogóle multikulti!), tak więc macie na pewno rację i czarni z muzułmanami już przejmują u nas rządy...
Zgłoś