18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
B................k 2017-03-01, 20:07 1
support3 napisał/a:



Ty poważnie czy pod publikę robisz z siebie idiotę ?



Że niby ja? Powiedz mi skąd żeś wziął tą liczbę 97?

Gdzie jej użyłem?
I jeszcze jedno pytanie do Ciebie:
Ty poważnie czy pod publikę robisz z siebie idiotę ?
Zgłoś
Avatar
support3 2017-03-01, 23:20
@Up to jest nie prawdopodobne że mając IQ ślimaka jesteś w stanie pisać na klawiaturze, może jeszcze komputer sam włączasz? To by było coś, już widzę nagłówki w "Nie, zależnej" i "Od Rzeczy" - "Kretyn potrafi sam włączyć komputer - jest nadzieja dla twardego elektoratu PIS!!!"

Proszę Cie nie rób dalej z siebie idioty - bo obrażasz idiotów.
Zgłoś
Avatar
B................k 2017-03-01, 23:51
support3 napisał/a:

@Up to jest nie prawdopodobne że mając IQ ślimaka jesteś w stanie pisać na klawiaturze, może jeszcze komputer sam włączasz? To by było coś, już widzę nagłówki w "Nie, zależnej" i "Od Rzeczy" - "Kretyn potrafi sam włączyć komputer - jest nadzieja dla twardego elektoratu PIS!!!"

Proszę Cie nie rób dalej z siebie idioty - bo obrażasz idiotów.



Rzeczowo niema co, same argumenty. No debil, debil.
Imbecylu, kończę z Tobą tą polemikę bo to do niczego nie doprowadzi. Wiesz dobrze że zagnałeś się w kozi róg i teraz będziesz już w to swoje gówno brnął - jak Wałęsa, że nie był TW Bolkiem. Inwektywami niczego nie wskórasz. Jesteś tępy i tępy zdechniesz.
PS. jesteś tchórzem, który nie potrafi przyznać się do swojego błędu.
Sajonara.
Zgłoś
Avatar
.Piotrek 2017-03-01, 23:57 1
Kurwa, gosciowi chodzi o to, ze jarek robil kampanie na smierci brata. Wtedy rzeczywiscie mozna uznac ze padlo 96 innych trupow. Jezeli uznamy leszka to wtedy rzeczywiscie powinno byc 95 innych osob.
Tak, jestem capt. obvious.
Zgłoś
Avatar
support3 2017-03-02, 8:25
@UP daj spokój już mu to tłumaczyłem w 2 poście - nie zrozumiał. Więc Ciebie też nie zrozumie. Pozdro.

BTW, @Basia_Stańczyk - sam robisz z siebie idiotę chciałeś wyjść na mądrego poprawiając mnie, a tym czasem nie przeczytałeś ze zrozumieniem tego co napisałem.

EDIT:

A chuj wytłumaczę Ci bo widzę, że postawiłeś sobie to za punkt honoru albo po prostu łakniesz wiedzy.

Pisałem o Kaczyńskim + 95 innych ofiarach = 96

Ty poprawiłeś 95 na 96 i wyszło: Kaczyński + 96 = 97

kumasz?
Zgłoś
Avatar
BigCohones 2017-03-02, 14:43 1
Basia..... DO GARÓW !!!!!!
Zgłoś
Avatar
Warchlak1920 2017-03-04, 2:36
nowynick napisał/a:



Polacy zdobyli miasto w 1605, świetnie opisane przez Komudę w "Samozwańcu", niestety ktoś podmienił scenariusze, bo mógłby powstać ciekawy film...



Polacy zdobyli Smoleńsk w 1611 roku.
Zgłoś