18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Czerstwy 2013-02-18, 18:26 1
Zrobią im tam wjazd.
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-02-18, 18:41
Lepiej żeby pobiegli to sprostować
Zgłoś
Avatar
JacobX14 2013-02-18, 18:44
te czeliści to chyba chamsko.pl co kurwa?
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-02-18, 19:04
pal gumę
Zgłoś
Avatar
I................o 2013-02-18, 21:29 22
A co mieli napisać? Przyjedź? A jak ktoś nie ma jednej nogi i o kulach zapierdala to co wtedy? Przykulaj?
Zgłoś
Avatar
brathek 2013-02-18, 22:20 4
odwiedź nas
Zgłoś
Avatar
grimm112 2013-02-18, 22:22 3
Wojewódzki to się już wszędzie do tych reklam pcha
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-02-18, 22:26 3
Niepełnosprawność może być różnego typu. Np. niepełnosprawny umysłowo, jak autor wstawki.
Zgłoś
Avatar
h7kchryst 2013-02-18, 22:27
co za pizda bezrozumna to tu wpierdoliła, kurwysyny
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-02-18, 22:30 3
matrixpro napisał/a:

A co mieli napisać? Przyjedź? A jak ktoś nie ma jednej nogi i o kulach zapierdala to co wtedy? Przykulaj?


Nie podesraj się. Mogli napisać:
"Zawitaj do nas"
"Zgłoś się do nas"
"Czekamy na Ciebie"
"Odwiedź nas"
Zgłoś
Avatar
Whiltierna 2013-02-18, 22:30
JacobX14 napisał/a:

te czeliści to chyba chamsko.pl co kurwa?



Za cholerę nie rozumiem.
Zgłoś
Avatar
beskid 2013-02-18, 22:44
to, że ktoś jest niepełnosprawny nie znaczy, że musi jeździć na wózku...
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2013-02-18, 22:57
Niepełnosprawny, nie znaczy na wózku do chuja
Zgłoś
Avatar
Galman 2013-02-18, 23:16 8
Kurwa, czasami to się załamać idzie w tym kraju. Sam jestem niepełnosprawny, wrodzona wada rozwojowa dłoni i jak widzę, jak to państwo traktuje niepełnosprawnych, to mnie jasny chuj strzela. Od samego początku, od kurwa szpitala upierdalanie na każdym kroku (mojej mamie po porodzie powiedzieli, że syn nie ma rąk , no kurwa sadole przed powstaniem sadistica...), potem nie lepiej. Żaden lekarz się nie podejmie operacji, która przywróciła by mi jakikolwiek chwyt, nawet w tej jebanej Polanicy, bo dziecko za małe, bo to się nie da. Zwiedziłem 3/4 Polskich szpitali w każdym słysząc "To się nie da", "A po co?"... Ostatecznie za własne pieniądze zawieźli mnie do Niemiec, gdzie pan doktor praktycznie od ręki ( ) zrobił co się dało, dzięki czemu nie jestem zdany na innych. Potem łażenie po komisjach jakiś, i za każdym, ale kurwa każdym razem zdziwko "Jak to on umie korzystać z komputera?" "Jak to jeździ na rowerze?". Tylko samozaparciem udowodniłem lekarzowi, że jestem zdolny do zrobienia prawka. I co? Mam 21 lat, prawo jazdy i szukam sobie pracy. I co? Jajco kurwa, jak by pan jeździł na wózku, to spoko, jak by pan był upośledzony, jasne, czemu nie, ale pan ma wadę dłoni, to kurwa nikt pana nie zatrudni.

Żeby nie było wątpliwości - nie liczę na łaskę ze strony państwa, czy coś, tylko na ludzkie podejście do niektórych spraw, bo teraz to się można po prostu pociąć.

Podkurwiłem się niemiłosiernie...

Fotki kiedyś wrzucę na harda
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie