18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Browaryt 2014-03-19, 9:20
@dorodny to już nie można komentować w poczekalni?
Zgłoś
Avatar
R................g 2014-03-19, 10:29
_Azazel napisał/a:

Ta to jeszcze miała te 15 lat, a do mnie ostatnio podbił dzieciak max 11 lat i się pytał o szluge



Proszę o radę co robić w takich sytuacjach. Grzecznie odmawiasz, czy walisz z całej siły takiego dzieciaka po mordzie i obiecujesz mu, że jak go zobaczysz ze szlugiem to go połamiesz?
Zgłoś
Avatar
gamael 2014-03-19, 10:42 1
wow zamieściłeś/łaś/łoś film jak dziewczyna prosi o papierosa i go nie dostaje, jaaaaaaaa przezabawne, kierowca autobusu klaska do tej pory. A tak szczerze na planecie gimbazjon jest juz tak nudno, że bawia was takie rzeczy ? Co w tym jest śmiesznego ? Dziewczyna która nie ma pieniedzy na papierosy czy pajace które to nagrywają ? Albo ja już jestem za stary albo skretynienie szczyli osiąga mase krytyczną. Czekam w takim razie na sadolu na pełne odcinki złotopolskich i klanu. Taki sam poziom humoru.
Zgłoś
Avatar
MarcinnicraM 2014-03-19, 11:02 11
up

Uuu widzę, że kolega niedostrojony życiowo. Zamieszczony filmik nie miał być rozrywkowy a wręcz przeciwnie ukazuje dno dzisiejszej młodzieży (nie całej oczywiście) i dobre zachowanie gości którzy ją spławili. Aż takim downem jesteś że nie potrafisz przewinąć temat dalej? Aż takim downem jesteś, że musiałeś poświęcić czas aby napisać taki gówniany komentarz? Nie podoba Ci się? Masz wiele innych serwisów. Nie pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
b................h 2014-03-19, 11:23 15
To wcale nie "dzisiejsza" młodzież. 10, 20, 30 lat temu też były patologie tylko internetu nie było
Zgłoś
Avatar
gamael 2014-03-19, 11:34
Rozumiem, że jak poprosze kogoś o papierosa to jestem dnem i zerem społecznym 0_o dafaq. Właśnie zostałem nazwany downem ahahahahahahaha co to ku rwa ma być ????? jak już chcesz mnie pojechać to wysil się odrobine chlopaczyno i błagam nie spinaj się tak bo ci oczka w rurkach strzelą
Zgłoś
Avatar
MarcinnicraM 2014-03-19, 11:44
up

Ja pierdole nie wstawiłeś żadnego tematu, napisałeś kilka gównianych postów a szczekasz jak pojebany. Nie wiesz kiedy się zamknąć czy co? Wcale ciebie nie chcę pojechać chłopaczyno, bo to co ty pisze już samo da ciebie jest pojazdem. Btw jakie rurki? co ty pierdolisz hahaha xd
Zgłoś
Avatar
Acid_Burn 2014-03-19, 11:50 10
Zgłoś
Avatar
gamael 2014-03-19, 11:51
Tak się właśnie zastanawiałem skąd taki ból dupska a to twoja wstawka god damn nie będę asem wywiadu rozumiem, że film również produkcji własnej fajnie sie przełączyłeś na agresive mode podobno od bluzgów rosną jajka
Zgłoś
Avatar
MarcinnicraM 2014-03-19, 12:03 13
up

ty już lepiej nic nie pisz
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-03-19, 13:25 1
@gamael
Do ciężkiej kurwy, gdzieś ty się nauczył, że po zdaniu zamiast kropki stawia się emotkę. Do tego wstawianie angielskich wyrazów i zwrotów w zdaniach nie świadczy jak się większości wieśniaków takich jak ty wydaje o tym, że są światowi, bo byli na zmywaku w UK, ale bardziej świadczy, że mentalnie równają do poziomu chodnika i pewnie czekają do soboty żeby pojechać na dyskę pod Dębicę.
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2014-03-19, 13:31
no i chuj, ja pamiętam jak za małolata (16-17 lat) staliśmy pod sklepem i pytaliśmy czy ktoś nam browca kupi. Wielkie mi kurwa halo. Nie chce wam nic mówić, ale szybko się zestarzeliście.

A ty nygusie weź te gacie na dupe załóż a nie wozisz się jak raper z Bronxu. Drugim dwapacem nie będziesz.
Zgłoś
Avatar
mosorekenha 2014-03-19, 13:57
bąk francowaty
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2014-03-19, 14:08
@Sick_Stick
Kurwa 16 lat i kupowanie browarów, wielkie mi halo! Ta gówniara ma z 10 lat i sępi bez pierdolenia szlugi od starych kolesi. Nic to nowego, bo pełno takiej dzieciarni w całym kraju.
Znajomego napadła grupka 8 latków z pytaniem o szluga, jak powiedział że nie pali, to został zrugany jak gówno i chłopa w miejscu na minutę zamurowało Ale to było w GOPie..
Zgłoś
Avatar
D................t 2014-03-19, 15:29
Nic nowego. Mieszkam niedaleko podstawówki łączonej z gimnazjum i średnio raz w tygodniu jakieś siksy wyskakują z "dzień dobry, ma pan może papierosa" kiedy wracam ze spożywczego. Albo proszą o "ognia". Prawa dojrzewania. Łączenie kombinowania fajek od "starszaków" z patologią i przegraną przyszłością to jakaś pomyłka. Pewnie zaciągnie się raz, dostanie ataku kaszlu i się odechce.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie