18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
bimbastah 2014-03-19, 16:15
MarcinnicraM napisał/a:

up

Uuu widzę, że kolega niedostrojony życiowo. Zamieszczony filmik nie miał być rozrywkowy a wręcz przeciwnie ukazuje dno dzisiejszej młodzieży (nie całej oczywiście) i dobre zachowanie gości którzy ją spławili. Aż takim downem jesteś że nie potrafisz przewinąć temat dalej? Aż takim downem jesteś, że musiałeś poświęcić czas aby napisać taki gówniany komentarz? Nie podoba Ci się? Masz wiele innych serwisów. Nie pozdrawiam



Pierdolisz jak potłuczony,przesiedziałeś ostatnie 10 lat w piwnicy czy jesteś kolejnym oświeconym studencikiem z arafatką któremu rodzice przedłużają dzieciństwo forsą że taki delikutaśny? Niedostrojony życiowo to z całą stanowczością jesteś ty.

Dla ciebie nastolatek pytający o szluga to dno? kurwa nie mam pytań. Uważaj bo do ciebie kiedyś podbije małolat z pytaniem czy mógłbyś mu kupić piwo to sie kurwa popłaczesz.
Zgłoś
Avatar
MarcinnicraM 2014-03-19, 18:18 1
up

Kolejny kurwa się znalazł. Czy twoim zdaniem to zdemoralizowane dziecko z filmiku to "nastolatka". Jak łepek ma 16 - 17 lat to te piwo mogę mu kupić a nie kurwa jak ma 12 czy tam 14. Może jestem inaczej wychowany.
Natomiast to co ty tam piszesz to już w ogóle bezmózgie wypociny. Jaka piwnica? jaka arafatka? jakie pieniądze od starych? czytasz czasami to co napocisz w komentarzu?

No nie popisałeś się
Zgłoś
Avatar
MyBijaCZ 2014-03-19, 20:29
papaj napisał/a:

@up
nauczyła się palić to niech nauczy się kupować, takie moje zdanie



Kurwa, nawet nie wiesz jak bardzo się z Tobą zgadzam.

U mnie kurwy, leszcze są takie, że po kiepy non stop do mnie przyłażą, a jak sami maja to mi wyliczają, pasożyty jebane.
Zgłoś
Avatar
amstanorbi 2014-03-19, 23:13 1
"ucieczka z kanzas" ?
chyba kurwa z alcatraz ciemnoto w za dużych gaciach
Zgłoś
Avatar
twoja_stara_315 2014-03-19, 23:42
"@up
nauczyła się palić to niech nauczy się kupować, takie moje zdanie"

a najlepiej jeszcze na nie zarabiać, np. roznosząc ulotki, takie moje zdanie
Zgłoś
Avatar
Ziomek123 2014-03-21, 11:49
papaj napisał/a:

@up
nauczyła się palić to niech nauczy się kupować, takie moje zdanie



Nauczyłeś się kupować to naucz się częstować
Zgłoś
Avatar
boro666 2014-03-24, 3:20
oglądając to przypomniała mi się sytuacja z przed roku

siedzę spokojnie na boisku i pale papierosa na ławce przy śmietniku, w tym momencie na boisko przyjeżdżają dzieciaki, wiek na oko tak jak ta dziewczyna (podstawówka). Paru chłopaczków i kilka dziewczynek, krążyli z 20 minut po tym boisku bez zajęcia po czym stwierdzili że mają dość i jest beznadziejnie w tym momencie podbija do mnie dwójka z nich i pyta o fajkę pod pretekstem kupna za złotówkę prosząc, błagając przez dobre 20 min. gdy opadli z sił i się poddali kupili zapałki w kiosku i dopalali pety ze śmietnika... co z tymi dzieciakami jest nie tak ? nie powiem, sam niedawno przestałem być szczylem ale w ich wieku za te 10gr kupowało się gumę a nie zapałki do dopalania niedopałków
Zgłoś