18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Ostatni dzień malucha
Bembols • 2012-09-14, 09:08
Tyle w temacie.


Nie wiem czy było, bo nic mi podobnego nie wyskoczyło.

2012-09-15, 00:47
@up, Ty k***a nie wiedziałem, że można się jąkać pisząc :shock:
@orzeszwmorde, kojarzysz film 'zróbmy sobie wnuka' i scenę 'zielone poproszę'?

2012-09-15, 01:41
przynajmniej na wsi nie ma pedalow w rurkach, swoja droga pochwalcie sie "miastowi" jakiez to hektary dzialek i domy macie w tym miescie? bo z tego co mi sie wydaje to wiekszosc mieszka w blokowiskach gdzie byle pierdniecie sasiadow slychac

2012-09-15, 01:49
Heh gdyby ci weśniacy to byście k***a dalej na drzewach siedzieli i nie mieli co jeść miastowi pff ja to osobiście pie**ole jedzić do jakiegoś kina czy gówna gdzie film moge sobie sciągnąć koncert ? wole muzyke w domu posłuchać puścić muze na full i sąsiad ma ch*ja do gadania ! Ale no pewnie któż może podważyć słowa jaśniepaństwa..

2012-09-15, 02:09
Ja pie**ole, może i samochód wart dwie flaszki, ale nigdy nie zrozumiem bezsensownego obijania o płot jakiegokolwiek pojazdu. Do tego chęć bycia śmiesznym, jakoś mi to absolutnie nie pasuje. Szkoda malucha, naprawdę.

2012-09-15, 09:20
Do autorów filmiku: ile chcecie za auto z 0:19 ?

2012-09-15, 10:50
Bembols napisał/a:



No jestem i powodzi mi się lepiej niż Tobie 8-)
Mam spokój i ciszę. Do sklepu 100m w którym mogę sobie kupić piwo i usiąść na ganku lub balkonie na waleta nie zważając na nikogo po czym sięgnąć po otwieracz i wypić sobie zimne piwko przy pięknych widokach na lasy i pola w świetle słońca i śpiewu ptaków. Życie na wsi jest piękne i ciche. Nigdzie mi się nie śpieszy. W życiu do hałasu i śmierdzących spalin przejeżdżających aut się nie wprowadzę.



Mówisz i masz. Proszę Cie bardzo cz.2



Jednocześnie jesteś tak tępy, że nie skumałeś iż nikt tutaj nie obraża wsi a ludzi którzy są debilami, czy to z miasta czy ze wsi :-|

2012-09-15, 11:03
Sprawiają wrażenie jakby byli z "zespołem".

2012-09-15, 12:46
sp***alam stąd.. sami zasrani napinacze. Filmik spoko

2012-09-15, 16:52
Nie wiem jak u Was, ale ja żyjąc w mieście otoczonym okolicznymi wsiami mogę stwierdzić, że dziewczyny ze wsi są po pierwsze ładniejsze zazwyczaj, bardziej poukładane, bez tony tapety na ryju, więc to taki plus, w mieście jednak jest większe stężenie "szmuli", niestety. Ile razy spotykałem dziewczynę ze wsi (wcale nie ubrana jak wieśniaczka), normalna dziewczyna, fajnie ubrana, z fajnym charakterem, ciekawą osobowością i zainteresowaniami, najczęściej też bez nałogów.

Oczywiście tu i tu zdarzają się różne przypadki, jednak więcej fajnych dziewczyn, które znałem, poznawałem pochodziły ze wsi.


Wyjeżdzając rowerem (a jeżdże często) wolę przejechać przez te wioski niż kierować się na centrum miasta.

2012-09-15, 17:17
Urwał ten od internetu?
A nie
Ile to kabla żeby do stodoły doprowadzić

2012-09-15, 21:21
ależ bym chciała teraz takie autko mieć...eh,

2012-09-15, 23:56
co za debile, gdyby mi dali samochod do skasowania zrobilbym testy przyczepnosci... :D

2012-09-16, 11:39



tak mi się jakoś skojarzyło :ok***a: