18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
🔥 Uczciwy pracodawca - teraz popularne
🔥 Szofer w akcji. - teraz popularne
Ostatni etap lotu
~Sunday • 2014-06-03, 14:05
Minionego weekendu pewien turysta doznał szoku podczas opalania się na plaży w Heligoland (wyspa w północnej części Niemiec).
Kapitan Juergen Drucker cudem uniknął kolizji podczas lądowania wzdłuż wybrzeża swoim Piper PA-28-181 Archer II.
Jak sam mówi "Po obejrzeniu tego nagrania stwierdzam, że jest mi naprawdę przykro i nie jest to moje największe osiągnięcie za sterami"
"Na moją obronę mogę tylko dodać, że ten człowiek leżał i dlatego go nie widziałem.
Nie chcę mówić nic więcej.
Obawiam się, że dostanę grzywnę od Federalnego Urzędu Lotnictwa, ale licencji raczej mi nie zabiorą."



Nagranie zawiera komentarz w języku niemieckim.
Ilość powtórek: 4 (cztery)
Zgłoś
Avatar
qrvishon 2014-06-04, 1:29
wszystko wymierzone
Zgłoś
Avatar
Krak 2014-06-04, 8:11
Chuj jebany z tych co w życiu prawdy nie powiedzą jak maja ponieść odpowiedzialność, u nas takich chujów można w programach typu "Pirat" zobaczyć. Ewidentnie za nisko podszedł do lądowania, widać to na filmie (wali w ogrodzenie) i po co ściemniać "Na moją obronę mogę tylko dodać, że ten człowiek leżał i dlatego go nie widziałem." co oczywiście ma chuja do tego, że nie potrafił odpowiednio ścieżki zaplanować.
Zgłoś
Avatar
xandercage 2014-06-04, 16:13
Przeleciał gościa, to przeleciał. Ot, niemcy. Na wuj drążyć?
Zgłoś
Avatar
Vinne 2014-06-04, 19:26
O! Samolot leci prosto na mnie. Pierdole opalam się dalej...

Albo grali w tchórza kto wymięknie
Zgłoś