18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
BukaMuka 2013-01-29, 23:15 7
Wystarczyło przekroić na pół
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-01-29, 23:19
Ale mi narobiłeś ochoty do piwa.
Zgłoś
Avatar
Fedor 2013-01-29, 23:21
BukaMuka napisał/a:

Wystarczyło przekroić na pół


widzę że ksiądz angielskiego podstawowego nie zna.
Zgłoś
Avatar
BukaMuka 2013-01-29, 23:24 2
Up@ znam ale co ma do pizza do przekrojenia dziewczyny na pół?
Zgłoś
Avatar
elvese1 2013-01-30, 1:44 6
Fedor napisał/a:



Wymagany podstawowy angielski.


kurwa serio ? a jak było to też można do kosza wywalić ? napisz, ze po tagach szukałeś i nic nie znalazłeś
Zgłoś
Avatar
sebeks 2013-01-30, 6:56
jakie to przewidywalne....
Zgłoś
Avatar
Mr.Slurrpy 2013-01-30, 7:07
Nie lepiej zamówić następną ?
Zgłoś
Avatar
Moonlord 2013-01-30, 9:15
zawsze mnie wkurwiało jak brat brał większy kawałek pizzy ode mnie, żeby uniknąć awantur podczas wspólnego posiłku tłumiłem agresję w sobie, dlatego każdorazowo gdy rodzice zamawiali pizze wiązało się to ogromną traumą. Zmusiło mnie to do opracowanie najskuteczniejszego algorytmu aby rozwiązać problem nierówno pokrojonej pizzy. Jeden kroi - drugi wybiera.
Gdyby pizza była pokrojona na równe kawałki, to nie byłoby tego problemu!
*teraz pizze kroję na 6 równych kawałków, bo 8 nie zjadam!
*brat spoko, tylko trochę ślini się podczas jedzenia!
Zgłoś
Avatar
Fedor 2013-01-30, 9:49
elvese1 napisał/a:


kurwa serio ? a jak było to też można do kosza wywalić ? napisz, ze po tagach szukałeś i nic nie znalazłeś


Teraz czekasz aż kierowca autobusu będzie bił Ci brawo ?
Zgłoś
Avatar
�................a 2013-01-30, 14:32
Digitom, zajebiści są
Zgłoś
Avatar
three_jr 2013-01-30, 14:43
ten chudy ma dziwną morde
Zgłoś
Avatar
owiecs 2013-01-30, 15:00
'are you taking estrogen?' dobre
Zgłoś
Avatar
P................n 2013-01-30, 15:18
Moonlord, Myślałem, że to mój autorski pomysł...

Z tym, że żaden nie chce kroić.

A co do samej pizzy, jest lepszy sposób. Jeśli jest już pokrojona i ma być na dwóch, wybiera się po prostu cięcie najbliższe średnicy i rozdziela po połowie. Wtedy wielkość kawałków traci na znaczeniu.
Zgłoś
Avatar
NealCaffrey 2013-01-30, 16:01
Najsmutniejsze jest to, że kolesie kręcąc banalną scenę dla beki robią to lepiej niż większość aktorzyn występujących w telewizyjnym chłamie w naszym TV. To gówno w większości składa się z takich debilnych scen jak smażenie racuchów w klanie

No kurwa litosci... mistrzowie.org/498009/Klan

Po chuj ogladac seriale gdzie wiekszosc scen to zwykle zycie codzienne, lepiej sobie obejrzec jakis dobry horror, film akcji, thriller czy przyrodniczy, dokumentalny. Nie wiem co ludzi kreci w tym chlamie gdy wieczorami zmeczeni po pracy, sytuacjami zycia codziennego zasiadaja przed tv i ogladaja zycie codzienne pseudo aktorow, no deja vu...

A najsmieszniejsze jest to, ze zdolnosci aktorskie tych "gwiazdek" potrafia spierdolic najprostsza scene jak prosba o umycie raczek co wywoluje zazenowanie w oczach widza, to jest sztuka!

PS. Nie to, ze chcialbym rozwijac ten temat rzeke, jest to tylko moja refleksja a ze okazja do podzielenia sie nia byl ten filmik, stad te wypociny. (sorry za brak koncowek w dalszej czesci tekstu, cos mi sie zjebalo z klawa )
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie