18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:45
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Komunikat o wkroczeniu Niemców do Warszawy. 30.09.1939

______________

Nie zapomnij o grzebieniu, ty pierdolony jeleniu.
Fazi

Mój chuj dłuższy niż twoje zwoje mózgowe.
Pih
Zgłoś
Avatar
yankees1989 2011-10-17, 21:16
dzisiejsze pokolenie nie potrafi tego uszanować... tyle krwi przelali nasi przodkowie za Polskę a teraz każdy myśli tylko o własnym dupsku
Zgłoś
Avatar
alkoterror 2011-10-19, 23:54 1
Aexalven napisał/a:

Jebac polskę i walczących powstańców i innych srańców.

Teraz bym sobie żył jako bogaty niemiec, z porządną policją i społeczeństwem, a nie w biednym kraju z pedałami i pajacami wszędzie.

Jebać polskę, tudyydydydydyyd



Obyś umrał szybko.
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-10-19, 23:58
Aexalven napisał/a:

Umrałem, co mam teraz zrobić?


czekaj trzy dni
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2011-10-24, 0:48
Szanuje i doceniam to co zrobili dla nas żołnierze, ale nie mogę powiedzieć, że jestem dumny z bycia Polakiem. Bo obecnie, rząd doprowadził Polskę to takiego syfu, że głowa mała i w świecie patrzą na nas przez pryzmat Smoleńska i ludzi z śerdniowecznymi poglądami i w dodatku alkoholikami i złodziejami.
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2011-10-24, 1:21 1
To, że najlepiej by oddali władze kościołowi i żey była inkwizycja, a niepozłusznych palić na stosie. A co do Smoleńska to Jarek chce żeby wszyscy opłakiwali śmierć jego brata do końca świata i o jeden dzień dłużej

Aexalven, A tak swoją drogą, to widze, żę lubisz się kłócić, i sprzeczać od razu wyzywając, więc powiedziałem co myśle i się wycofam, zanim coś Ci odwali i ponawyzywasz mnie od gówien...
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-10-24, 1:22 1
przewidują swoja przyszłość, bystra młodzież
Zgłoś
Avatar
SADOMASO95 2011-12-27, 23:59
W naszym radiu brzmiało b to mniej więcej tak

Jest 15 po ósmej czas na wiadomosci w radiu zet do polsi znowu wkroczyło niemieckie państwo i będzie to trzecia wojna swiatowa róbta co chceta - a teraz wracamy do histori psa na potrąconego przez walec....

______________

Thousand different paths
So many sterile ends
I chose the Devil's path
Zgłoś