18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Keijiro 2015-03-26, 17:44 8
Nie oglądałem ale afera wokół niego przypomina że słynnym i bogatym to chyba wszystko można ...
Zgłoś
Avatar
McMenel 2015-03-26, 18:00 30
Keijiro napisał/a:

Nie oglądałem ale afera wokół niego przypomina że słynnym i bogatym to chyba wszystko można ...


Problem w tym iż BBC w imię poprawności politycznej od dawna próbowało "odstrzelić" Clarksona. Teraz drobny incydent ( za który zresztą przeprosił ) stał się pretekstem do wywalenia go. Zaś na incydenty takiego Jimmego Savile'a BBC przymykało oczy.
Zgłoś
Avatar
lobominator 2015-03-26, 18:02 11
Zobaczymy. Jak oglądalność spadnie bez Clarksona, to producent w podskokach, z flaszeczką i przeprosinami sam pobiegnie do niego, żeby wrócił. Biznes is biznes. A wtedy Clarkson wycedzi mu soczyste, prosto z głebin serca, szczere "wypierdalaj".
Zgłoś
Avatar
~Beny 2015-03-26, 18:13 19
lobominator napisał/a:

Zobaczymy. Jak oglądalność spadnie bez Clarksona, to producent w podskokach, z flaszeczką i przeprosinami sam pobiegnie do niego, żeby wrócił. Biznes is biznes. A wtedy Clarkson wycedzi mu soczyste, prosto z głebin serca, szczere "wypierdalaj".



Już spadła
"W niedzielę BBC 2 zamiast nowego odcinka „Top Gear” wyemitowało powtórkę dokumentu „Red Arrows: Inside the Bubble”. Efekt? Przed telewizorami zasiadło zaledwie 1,3 mln widzów, czyli o 4 mln mniej niż podczas emisji ostatniego odcinka „Top Gear” tydzień wcześniej"

A mówią, że nie ma ludzi niezastąpionych
Zgłoś
Avatar
Wykalaczek 2015-03-26, 18:18 11
ja pierdole nie rozumiem fenomenu tego dziada nie dobrze mi sie robi jak na niego patrze jakis kurwa celebryta zasrany
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2015-03-26, 18:20
Co to tutaj robi?
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2015-03-26, 18:28 180
Wykalaczek napisał/a:

ja pierdole nie rozumiem fenomenu tego dziada nie dobrze mi sie robi jak na niego patrze jakis kurwa celebryta zasrany



A ja nie rozumiem jak takie spierdoliny twojego pokroju trafiają w klawisze?
Nie kurwa celebryta a prezenter który swoją marke tworzył latami i nie musiał przy tym świecić dupą.
Z resztą z kim ja kurwa dyskutuję...
Zgłoś
Avatar
lobominator 2015-03-26, 18:30 48
Wykalaczek napisał/a:

ja pierdole nie rozumiem fenomenu tego dziada nie dobrze mi sie robi jak na niego patrze jakis kurwa celebryta zasrany



Boś młody.
Top Gear to już klasyka.
Pokaż mi drugi taki program motoryzacyjny, prowadzony przez takich jajcarskich prowadzących. Top Gear bez Clarksona i Hammonda to jak 'Koło Fortuny' bez Pijanowskiego i Magdy, jak "Czar Par" bez Ibisza i jak "1 z dziesięciu" bez Sznuka. Więc przestań pyskować i wypij domestos na ból dupy.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2015-03-26, 19:15 20
Nie bedzie nam chujec wiecej poloneza obrazal
Zgłoś
Avatar
maxximal 2015-03-26, 19:38 7
I tak oto już zupełnie nic nie trzyma mnie przy posiadaniu telewizora w domu
Zgłoś
Avatar
toto92 2015-03-26, 19:39 4
no i chuj , można wypierdolić telewizor w pizdu
Zgłoś
Avatar
Suspens 2015-03-26, 19:40 5
Tak w krzywym zwierciadle:

Clarkson- BBC- kilkadziesiąt milionów widzów- "Wyppierdalaj"

Durczok- TVN- kilkaset lemingów- "Wróć Duroo, wróć!"



Polska kilka er przed mudzinami
Zgłoś
Avatar
h................1 2015-03-26, 19:43 2
Też pierdolę, nigdy w życiu nie włączę BBC Top Gear bez tego "dziada" to nie to samo. Tyle lat spędzonych razem, że aż smutno się robi jak człowiek pomyśli.
Zgłoś
Avatar
Gieniu 2015-03-26, 19:50 3
Dla mnie to Clarkson może napierdalać innych i niech go jeszcze przepraszają że sobie ręce potłukł Top Gear to najlepszy niefabularny program jaki kiedykolwiek powstał.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie