18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Ostatnia faza w życiu
~Angel • 2016-07-18, 9:24
Wg źródła dziewczyna przedawkowała heroinę (być może to był jakiś dopalacz działający na zasadzie heroiny), jej kolega próbuje wezwać telefonicznie pomoc niestety bezskutecznie - dziewczyna umiera.
Zgłoś
Avatar
Szalony_Mleczarz 2016-07-18, 11:27 71
Tylu tu twardzieli widzę, ale ja mam trochę inne odczucie. Wiadomo - zrobiła to na własne życzenie, ale jednak jak oglądam coś takiego to mi zwyczajnie przykro i jakieś tam współczucie się we mnie odzywa. Jak widzę mordujących się ciapaków, to jakoś takich odruchów wewnętrznych nie mam.
Zgłoś
Avatar
garota 2016-07-18, 11:32 72
Z was to są niezłe skurwysyny. Młoda, ładna dziewczyna popełniła cholerny błąd a ci jeszcze z nią cisną. Gdyby nie narkotyki to byście pewnie swojej muzyki nie słuchali, wielu filmów nie zobaczyli a nie mówię już o sztuce. No ale jebać ćpunów niech zdychają, niech zostaną na świecie tylko tacy trzeźwi i światli ludzie jak np. macierewicz, czy ojciec rydzyk. Oni też postulują podobne wam pierdoły.
Zgłoś
Avatar
Mdeyna 2016-07-18, 11:32 6
@up Mi się tylko palec wskazujący delikatnie zaciska.

Szkoda człowieka.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2016-07-18, 11:34 8
Dupczyć mógł - póki ciepła
Zgłoś
Avatar
-Vanilla- 2016-07-18, 11:34 23
Niech to w szkołach puszczają.
Zgłoś
Avatar
d................z 2016-07-18, 11:41 4
A mama mówiła "nie ćpej", nie posłuchała i
Zgłoś
Avatar
LucyferPL 2016-07-18, 11:42 1
Faza Zycia...
Zgłoś
Avatar
WalkingStephen 2016-07-18, 11:54 32
Kurwa, wzruszyłem się. Tyle lat czekania na nagranie ze "złotym strzałem" i oto jest - piękny, brutalny, pełen emocji.
Zgłoś
Avatar
M................f 2016-07-18, 11:55 69
garota napisał/a:

Z was to są niezłe skurwysyny. Młoda, ładna dziewczyna popełniła cholerny błąd a ci jeszcze z nią cisną. Gdyby nie narkotyki to byście pewnie swojej muzyki nie słuchali, wielu filmów nie zobaczyli a nie mówię już o sztuce. No ale jebać ćpunów niech zdychają, niech zostaną na świecie tylko tacy trzeźwi i światli ludzie jak np. macierewicz, czy ojciec rydzyk. Oni też postulują podobne wam pierdoły.



Czyli jakby była stara, brzydka, gruba lub była facetem to wtedy by można bekę kręcić, a tak załącza się efekt stulejarza, że mogła jeszcze tyle pał ojebać?

Widząc obsranego alkoholika (mógłbym tu dopisać "lub jak go nazywasz tatę", ale nie chcę psuć doniosłego oddźwięku mego postu ) pewnie podbiegasz, wycierasz jego rzadki kał rękawem swetra i zapraszasz do domu na herbatkę bo zbłądził? Dopierdalasz się do komentujących, że śmieją się z ćpunki, która zdechła na własne życzenie, a 3 linijki dalej szkalujesz dwójkę ludzi, których na oczy z bliska nawet nie widziałeś.

Jebiesz hipokryzją i stulejarstwem.
Zgłoś
Avatar
Lisek_Chrystusek 2016-07-18, 11:58 7
Zgubiła buta, sytuacja oczywista.
Zgłoś
Avatar
Karaluszy 2016-07-18, 12:01 23
Banda hejtujacych frajerów zza monitora. Życia gowniarze nie znacie ale już o cpunach wiecie wszystko.
Kto wie czy laska nie chciała se zajebac czegoś przed imprezą a dostała jakieś hujostwo, widać że widziała że sytuacja nie toczy się tak jak powinna.
Myślicie smarkaczu ze jak zwyklinacie konajaca osobę to będziecie większymi sadolami? Jebane małe pizdeczki

Jeszcze tylko dodać chciałem ze laska ni chuja nie wygląda N typowa cpunke
Zgłoś
Avatar
n................o 2016-07-18, 12:10 3
-1 w srod cpunow nie jest zal.

@Karaluszy czy wygladala czy nie nie ma to znaczenia kolego, byla cpunem bo brala a czy rutynowo czy sporadycznie nie zmienia to faktu. Za to ty widze jestem wprawionym cpaczem wszelkiego zapewne syfu a wiec mysle , ze niebawem bedziemy mieli -2 w srod takich ktorych akurat swiatu nie potrzeba.
Zgłoś
Avatar
Jacooob 2016-07-18, 12:21 4
Czegoś tu kurwa nie rozumiem. Typ widzi, że laska odlatuje i zamiast sprawdzać oddech/tętno to ją nie wiadomo po kiego chuja podnosi na siłę, jakby to coś miało dać. Zamiast tego mógłby lecieć z RKO i w międzyczasie pierdolić przez tel. Dziewczyna na pewno miałaby większe szanse na przeżycie niż po jego zabiegach.
Zgłoś
Avatar
ksiadz_pedofil 2016-07-18, 12:23 2
+Karaluszy, skoro zdecydowała przyjebać po kablach to musiała się liczyć z tym że w woreczku jest jedna wielka niewiadoma? Kurwa, ludzie podchodzą rozważniej do zakupu aut z Radomia a tu w grę wchodzi własne życie...
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2016-07-18, 12:25 2
Ja jebie...
To znaczy, nie to, że jakoś specjalnie mi jej szkoda i się rozczulam, ale jakąś przynajmniej próbę reanimacji, do chuja wypadało by chyba podjąć?!
A nie stwierdzić że pagib, machnąć ręką i pójść w pizdu...
Zwłaszcza, że jest to nagrane...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie