18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ostatnia wieczerza
phrontch • 2024-07-02, 21:54
25-letni Rauney Jander Barrozo Vieira został dziś odstrzelony w Subwayu, spożywając swój ostatni posiłek. Subway ten znajdował się w Porto Velho, stolicy stanu Rondônia. Rauney miał powiązania z szefostwem gangu PCC. Gdyby mniej był pochłonięty posiłkiem, mógłby w ramach samoobrony skorzystać z broni, którą miał przy sobie. Oprócz giwery miał dwa magazynki. Policja stwierdziła, że Rauney wiedział, że wydano na niego wyrok, chrupiąca kanapeczka była jednak ważniejsza









Zgłoś
Avatar
bercisko 2024-07-03, 1:58 1
rodziu1981 napisał/a:

Laska dwie kanapki będzie miala



Aż zaczęła piszczeć ze szczęścia
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-03, 4:52
Caanonierka napisał/a:

Wpisz sbie w google "STACJE LOFAR W POLSCE – CZY ODPOWIEDNIK HAARP WYKOŃCZY POPULACJĘ?"-bo link tu nie przechodzi!



Ty chyba faktycznie jesteś kobietą.
Na początku każesz szukać czegoś porządnego,
Później wysyłasz linki do szukania lofaru.
Normalnie jakbym swoją kobietę słuchał. Mówię do niej daj jakieś piwko się napić a ta mi rzuca: poszukaj sobie w lodówce.
A idę do kumpla i mówię łykniem po browarku, to mówi: ba, masz, pij. Ot, taka różnica.

Nic nie będę szukał, nie chce mi się.
Zgłoś
Avatar
Limpid 2024-07-03, 5:35
Tam mu chyba szynka z kanapki na kanapę wypadła, nie ładnie tak marnować
Zgłoś
Avatar
KarbonoweWiadro 2024-07-03, 6:07
Caanonierka napisał/a:

..jakoś nie widze żadnej szansy na użycie swojej broni w samoobronie,gdy ktoś zachodzi cię od tyłu i z tyłu strzela ci w głowe!Chyba,ze ..zamachowiec by się głośno anonsował!😁"Wchodzę!z bronią";"Wszedłem,z bronią";"idę do ciebie z tyłu,Jaunder,z bronią!";"zaraz strzelę ci z tyłu w głowę,Jaunder,z broni!"-gdyby krzyczał!😁😁😁 I kanapeczka nie ma tu nic do rzeczy!

Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-07-03, 6:55
kris1978 napisał/a:

Żaden porządny gangster nie siada tyłem do wejścia. To jakiś cwel był


To raz. A dwa, usiadł przy samym oknie, gdzie był do sprzątnięcia nawet z ulicy. Zamiast wypierdolić gdzieś do innego miasta, to ten sam się wystawia. Latynoskie, tępe gówno, jak 99% tych "gangsterów" suchoklatesów bez wykształcenia, którzy są mocni tylko dlatego, że ktoś im dał klamkę i gdy atakują w kilku jakąś kobietę z zaskoczenia.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-03, 7:38 1
Caanonierka napisał/a:

..jakoś nie widze żadnej szansy na użycie swojej broni w samoobronie,gdy ktoś zachodzi cię od tyłu i z tyłu strzela ci w głowe!Chyba,ze ..zamachowiec by się głośno anonsował!😁"Wchodzę!z bronią";"Wszedłem,z bronią";"idę do ciebie z tyłu,Jaunder,z bronią!";"zaraz strzelę ci z tyłu w głowę,Jaunder,z broni!"-gdyby krzyczał!😁😁😁 I kanapeczka nie ma tu nic do rzeczy!



Zacznij pisać z odstępami, ogranicz cudzusłów i wsadź sobie w buty emotki. Nie da się tego czytać. Męczy to bardziej niż sowieckie wystawy @siriuz .
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-07-03, 8:26 1
Caanonierka napisał/a:

..jakoś nie widze żadnej szansy na użycie swojej broni w samoobronie,gdy ktoś zachodzi cię od tyłu i z tyłu strzela ci w głowe!Chyba,ze ..zamachowiec by się głośno anonsował!😁"Wchodzę!z bronią";"Wszedłem,z bronią";"idę do ciebie z tyłu,Jaunder,z bronią!";"zaraz strzelę ci z tyłu w głowę,Jaunder,z broni!"-gdyby krzyczał!😁😁😁 I kanapeczka nie ma tu nic do rzeczy!



Siada się przodem do wejścia ale jak ma się na siebie wyrok to kto by się spodziewał. Zawsze robił tak pewien znany gość z dzikiego zachodu. Raz siadł tyłem i dostał kulke.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-07-03, 8:30
Ciekawe czy wziął z sosem kowbojskim.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-07-03, 11:48
baronturbina napisał/a:

Zacznij pisać z odstępami, ogranicz cudzusłów i wsadź sobie w buty emotki. Nie da się tego czytać. Męczy to bardziej niż sowieckie wystawy @ .



A paluch cię boli,że nie potrafisz używać scrolla?Może..paluch jest zajęty..innymi rzeczami?😜Pisze jak chcę, do czytania-nikogo nie zmuszam!😁😁😁

[ Dodano 2024-07-03, 11:58 ]
kris1978 napisał/a:

Ty chyba faktycznie jesteś kobietą.
Na początku każesz szukać czegoś porządnego,
Później wysyłasz linki do szukania lofaru.
Normalnie jakbym swoją kobietę słuchał. Mówię do niej daj jakieś piwko się napić a ta mi rzuca: poszukaj sobie w lodówce.
A idę do kumpla i mówię łykniem po browarku, to mówi: ba, masz, pij. Ot, taka różnica.
Nic nie będę szukał, nie chce mi się.



Wklejam link,ale Sad go nie wyświetla..Wiec podałam hasło do wyszukiwania w google..Nie wiem,jakie doświadczenie zaważyły na pańskim sekowaniu kobiet;zdumieniem mnie napawa,że..jakaś zostałą pańską żoną,ale ..to nie moja sprawa;może jakaś masochistka....Jesteście TAK TĘPI,że rzeczownika "kobieta" używacie w sensie pejoratywnym,pogardliwym i prześmiewczym..Aaa..was kto URODZIŁ?Mężczyżni?😜😜😜 I ..naprawdę!Bez odbioru!Nie wchodzę na Sada,by kopać się z koniem!
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-07-03, 12:55
Widać ze chodził z gnatem. Pewnie miał już kogoś na sumieniu. Karma wróciła 😀
Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-07-03, 18:33
98r młody szczyl xD
Zgłoś
Avatar
Subhuti 2024-07-03, 18:34
hmmm..a więc profesjonaliści przytrzymują głowę ofierze kiedy ta jest do nich tyłem, ciekawe. Pewność wpakowania wszystkich kulek, ograniczenie ryzyka postrzału postronnych osób jak i strzelaniny. Jakość usług jaką świadczy ten pan jest naprawdę wysoka.
Zgłoś
Avatar
Sl4n 2024-07-03, 22:26
Zastanawia mnie zawsze co się dzieje że świadomością po natychmiastowej śmierci
Zgłoś