18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
leonidkacap 2024-05-28, 0:24 6
jebaniec zero empatii jeszcze skopał dziadka
Zgłoś
Avatar
be 2024-05-28, 2:37 21
leonidkacap napisał/a:

jebaniec zero empatii jeszcze skopał dziadka



Wręcz przeciwnie, bardzo trzeźwe działanie, klapek nie przewodzi prądu, więc gdy dziadek po pierwszym porażeniu osunął się na słup pod prądem, to było najlepsze co można bylo zrobić, aby ratujący nie stał się ofiarą.
Zgłoś
Avatar
Ciposzka 2024-05-28, 6:13 8
A co dziadzio chciał na rurze potańczyć ?
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-05-28, 7:31 4
Latarnia jak latarnia, powinna być pod prądem. A w Wietnamie dosłownie.
Zgłoś
Avatar
Garnki_za_zeta 2024-05-28, 9:20 6
be napisał/a:

Wręcz przeciwnie, bardzo trzeźwe działanie, klapek nie przewodzi prądu, więc gdy dziadek po pierwszym porażeniu osunął się na słup pod prądem, to było najlepsze co można bylo zrobić, aby ratujący nie stał się ofiarą.



Ty tak na serio?
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2024-05-28, 10:29 1
Powszechnie wiadomo że palenie zabija.A ten nawet pety na chodnik rzuca.To kara.
Zgłoś
Avatar
Bukiet75 2024-05-30, 2:03 1
Garnki_za_zeta napisał/a:

Ty tak na serio?



No on tak na serio buraku. Na lekcjach fizyki się nie uważało co?
Podczas rażenia prądem mięśnie dostają skurczu, który uniemożliwia jakiekolwiek samodzielne działanie.
Więc należy odciąć taką osobę przedmiotem, który nie przewodzi prądu, a że do tego potrzeba siły to oczywiste jest, że zachował się bardzo dobrze. Z tym, że pierwszy kontakt zadziałał wystarczająco na serce.
Więc jeśli ktoś z Waszego otoczenia będzie w takiej sytuacji, należy go kopnąć by odciąć od prądu.
Nawet podobne słowa 10 lat temu moja nauczycielka fizyki wypowiedziała
Ale z nią też pewnie niektórzy będą się kłócić bo wiedzą lepiej
Zgłoś
Avatar
Paniczyk 2024-05-30, 18:07 1
Bukiet75 napisał/a:

No on tak na serio buraku. Na lekcjach fizyki się nie uważało co?
Podczas rażenia prądem mięśnie dostają skurczu, który uniemożliwia jakiekolwiek samodzielne działanie.
Więc należy odciąć taką osobę przedmiotem, który nie przewodzi prądu, a że do tego potrzeba siły to oczywiste jest, że zachował się bardzo dobrze. Z tym, że pierwszy kontakt zadziałał wystarczająco na serce.
Więc jeśli ktoś z Waszego otoczenia będzie w takiej sytuacji, należy go kopnąć by odciąć od prądu.
Nawet podobne słowa 10 lat temu moja nauczycielka fizyki wypowiedziała
Ale z nią też pewnie niektórzy będą się kłócić bo wiedzą lepiej



Następny, kurwa.
Zgłoś
Avatar
Garnki_za_zeta 2024-06-21, 12:15
Bukiet75 napisał/a:

No on tak na serio buraku. Na lekcjach fizyki się nie uważało co?
Podczas rażenia prądem mięśnie dostają skurczu, który uniemożliwia jakiekolwiek samodzielne działanie.
Więc należy odciąć taką osobę przedmiotem, który nie przewodzi prądu, a że do tego potrzeba siły to oczywiste jest, że zachował się bardzo dobrze. Z tym, że pierwszy kontakt zadziałał wystarczająco na serce.
Więc jeśli ktoś z Waszego otoczenia będzie w takiej sytuacji, należy go kopnąć by odciąć od prądu.
Nawet podobne słowa 10 lat temu moja nauczycielka fizyki wypowiedziała
Ale z nią też pewnie niektórzy będą się kłócić bo wiedzą lepiej



leonidkacap ewidentnie zażartował, a be wzięła to na serio, bo nie zrozumiała (do czego zresztą się odniosłem), ty tępy debilu...
Zgłoś